Houpací kočárek. Máte tip? Jaký koupit?

pindruska
24. zář 2008

Jsme ve fázi, kdy vybíráme kočárek. 😉 Chtěli bychom kočárek se 4 koly a aby byl houpací, což mi přijde, že na trhu takových kočárků moc není. ☹ Zatím vím jen o Bébécaru a o Inglesině, na jiné houpací kočárky jsme zatím bohužel nenarazili. Proto prosím ostatní koníkářky o radu, jestli mi nemůžete dát tip na nějaký houpací čtyřkolový kočárek nejlépe s hlubokou korbičkou a pak i se sportovní korbičkou. Děkuji. 🙂

evao26
30. zář 2008

petua, tak to je pěkný nesmysl. Podobné názory člověka pěkně popletou. Jsou zavádějící. Ve skutečnosti je to úplně jinak.
Pokud jde o houpání miminka, tak můžeš houpat několika způsoby. Zpravidla nikdy nehoupeš nějak šíleně nahoru a dolu za rukojeť. Bolely by tě za chvíli ruce a miminko by nadskakovalo jak horská koza. Můžeš pohupovat nahoru a dolu, ale můžeš i jen třeba sedět na lavičce a kopat nebo občas kopnout do konstrukce, do brzdy, do kolečka nebo se opírat bokem nebo rukou s ním hýbat do stran... to je jedno.. kočárek se velmi jednoduše rozkýve, rozpohybuje.. Ať sedíš nebo stojíš.. To píšu kvůli mylné představě, že se s kočárkem nějak zběsile houpá nahoru a dolu. A jde to jednoduše, s nehoupacím kočárkem musíš popojíždět dopředu a dozadu nebo se snažíš s ním kývat do stran, ale moc to nejde. Ani na to není konstruován.

K tomu učení miminka na houpání.. To je taková další zavádějící informace. Ono když jedeš, tak se kočárek hýbe, drncá. Tak jako tak 😎 Najednou zastavíš. A miminko se vzbudí, protože vnímá změnu. Jenže houpací kočár v pohodě rozkýveš i na místě. Bez námahy, takže jak se začne budit, tak ho tím houpáním nebo prostě zaklepáním s kočárem zas pěkně uklidníš a ono zas očíčka pěkně zavře 😉 😀 A navíc - každé miminko je jiné, to nemůžeš vědět předem. Zpravidla chce být furt přisáté na prsu, na pohyb je zvyklé z bříška a jak nespí, tak řve. Jsou ale miminka spavá, která třeba mají novorozeneckou žloutenku a to jsou pak rodiče zas nešťastní, že furt spí. Ale pokud vezmu normální uspávání, tak je náhodou dobré naučit miminko na houpání na místě, abys kvůli každému uspávání nemusela jezdit kolem baráku. Pokud tedy máš možnost nechat kočár třeba na dvorku. Uhoupeš a pak necháš stát. A máš klid. Nemusíš nikam chodit. To je fakt dobré! Nicméně ať je kočár houpací nebo ne, tak za jízdy drncá. To bys nesměla nikam jezdit, aby si nezvyklo na pohyb.. blbost.. Takže zvyknout na spaní bez pohybu v postýlce a na dvorku je dobré. Ale uspávání se asi nevyhneš tak jako tak.. Až na výjimky to tak bývá 😉

A hlavně!!!
Na to paní prodavačka úplně zapomněla.. Není lepší odpružení než houpací kočár. Vymýšlejí drahé i levné odpružené kočárky. Jsou různě těžké, různě poruchové, většinou špatně ovladatelné. Mají pružinky a nastavitelné stupně odpružení a nevím co ještě.. To je samý I coo, Moon, Mutsy, ale to jsou kočáry, co je problém je přizvednout k sobě kvůli horšímu těžišti. A horší je, když je to kvůli těžišti i váze. Vymýšlejí se všelijaké voloviny, ale houpací kočár ti zajistí nejkomfortnější jízdu. Léty potvrzeno, praxí ověřeno 😉 Přejíždíš hrboly na asfaltu a kdekoliv jinde a ten houpací podvozek to furt vyrovnává, po zvlněném nebo výmolovitém terénu se začne trochu zhoupávat. Takže pro miminko nejpohodlnější řešení a pro tvoje ruce taky. Mezi námi osobně jsem alergická na Bugaboo = kočárek pro panenky. Měla jsem tu čest a byly to dny hrůzy 😖 A platí - čím horší terén, tím víc klasický houpací podvozek oceníš. I tak je houpací kočárek pohodlný, ale na rovince je to víc jedno a můžeš koukat třeba na vzhled, co se ti líbí apod. Do města a na časté ježdění MHD je důležitá hlavně váha, na skládání do auta i jednoduché skládání a velikost kurfu nebo kočárku 😉

A úplná blbost - houpacích kočárků se vyrábělo a vyrábí dost. Vyrábějí je drahé i levné firmy. To, že se roztrhl pytel s všemožnými jinými typy konstrukcí, na tom nic nemění 😉

evao26
30. zář 2008

Ale i do města - nikdy bych nebrala špatně odpružený kočár. Čím míň je odpružený, tím je jízda tvrdší a drncavější. Takže do terénu houpací, příp. hoodně dobře odpružený. Ale osobně bych na dobrém odpružení trvala i ve městě. 😉 To je nutné dobře osahat a porovnat na co nejvíce kočárech v krámě, aby si člověk udělal obrázek. Já mám dobrou zkušenost s houpacím kočárkem. Nemám problém ho přizvedávat nebo s ním zatáčet, jelikož není těžký a má dobré těžiště. Není pravda, že se nadřu bez otočných kol. Nemám dosud ten pocit.. 😉 Kdybych jezdila jen kolem paneláku, do městského parku a nakupovat, tak bych měla určitě daleko širší výběr a dejme tomu, že bych si pak vymýšlela otočná kola s aretací atd. Hlavně nevybírat těžký kočár se špatným těžištěm a s malou nepolohovatelnou korbou (nejlépe se zakrývatelným větráním v boudě).

albireo
30. zář 2008

suhlas s Evou, pani predavacka ma bud malo informacii,alebo by vam velmi rada predala spominanu nehupaciu trojkombinaciu. Klasických hupacich kocikov sa vyraba strasne vela. je len mytus, že musia byt nekvalitne a nemoderne . moda posledných rokov veli, aspon zo SVK a CZ trhu mam taky dojem, ze kocarik plni hlavne funkciu modneho doplnku pre rodicov a v kazdom pripade musi v aute zaberat co najmenej miesta.
Ad.Petua, casu mas dost, pre inspiraciu kludne kukni na stranky napr.
http://www.emmaljunga.se/
http://www.oddervognen.dk/
http://www.kocarky-teutonia.cz/

barag
2. říj 2008

evo dík moc, terénní podmínky budu mít podobný jako ty, bydlím v mrňavý vsi kousek od lesa, vyjížďka do polí, člověče tak to se budu muset kouknout, jestli ty holky psaly o Cortině 😀 já a moje slavná paˇměť, no tím spíš obdivuju a ocením, když někdo vstřebá tolik informací a udrží je jako ty

Mě se vzhledově spíš líbily roany ale podle toho co sem už přečetla v diskuzích asi inglesina magnum bude o dost šikovnější..chjo, mě se děsně líbil ten vzhled hlubokýho klasickýho kočárku, ale není to všechno, jak to tak čtu, před tím je ještě spousta důležitějších vychytávek, kvůli kterejm asi zvítězí ještě něco uplně jinýho nebo ta inglesina

ale na moderní vzhled nejsem, fakty ne

barag
2. říj 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jo tak kortina to byla, ale kortina je taky od roan ne?

emamamamu
2. říj 2008

necetla jsem to vsechno, ale libi se mi Peg perego, navic mas moznost vybrat si k nemu korbicku a treba Navetta je hrozne hezka🙂 tak se na to koukni🙂

barag
6. říj 2008

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Koca...

tady sou napsaný dvě varianty, alůe popis k nim je stejnej, tak nechápu, kde je jakej rozdíl...

evao26
6. říj 2008

barag 😀 kortina (roan) a cortina (nějaký cam cortina x bla bla) je rozdíl 😀 vygoogli si.. máš ještě dost čas, ale jestli to budeš takhle flákat, tak teda... no to je jedno 😀 od psychomaniaka jako jsem já to sedne 😀

Jaký 2 varianty?? 😕 Vidím jen 2 různý barvy.. No další varianta je nehoupací podvozek při stejnym vršku (allum), ale ten asi nechceš.. Jestli máš terén jak já a budeš v něm jezdit často a denně, tak jdi do houpacího. Magnum je nejlehčí, ostatní jsou těžší. Roan o trochu, Bebecar o víc, je toho X.. , některý fakt citelně - bacha na to. Jestli bereš Magnum, tak ta loňská kolekce je lepší, tož děláš to správně - hledej tam 😉 Má větší síťku (skrytou moskytiéru) a můžeš jí ohrnovat málo, hodně nebo jen z jedný strany míň.. lepší než jen obdélníkčové okénko.. Taky nánožník.. ten nevím, jak dneska je, nevím, jestli je po bocích víc zakrytý zip.. Do r. 2007 tam ten zakrývací textil nebyl a tím pádem, když chceš upustit teplo, tak jen rozepneš nebo porozepneš zipy a hned to větralo.. U letošní nevím, jestli to není moc zakryté. To by se muselo vidět. Když jseš venku déle a v urč. dny, jsou chvíli mraky, chvíli slunce - slunce vyleze, je vedro, zaleze, je zima. A tak každou minutu. Bez možnosti větrat a zakrývat by to bylo na nic. Taky je super, že boudu lze překlopit jako sluneční stříšku - využiješ u slunce nebo u studeného větru. A taky korbu/sporťák můžeš otáčet po a proti, zvládneš to i s miminem nebo později, když ho třeba necháš lézt po trávě a pak ho tam posadíš, tak už předem budeš vědět, zda pojedeš po větru, slunci nebo ne nebo jestli chceš na mimi vidět a ono na tebe a podle toho si to nacvakneš předem, než vyrazíte.

Jinak polohovací záda má teda krom magnumu i ten silver line, ale ten bude nechutně těžkej, a to bys v terénu asi neocenila.

S velkýma gumovýma kolama se ti pojede super. Kočárek není těžký. Pojede sám. To máš jak u horskýho kola. Jednou šlápneš a ujedeš kus. Se skateboardem se budeš dřít, bude rachtat, o všechno se zasekne. Otočný kola ti chybět nebudou, nebudeš řešit najíždění a sjíždění z obrubníku jak u golfů, Bugaboo a spol. Uřídíš jednou rukou i se zmrzlinou a nebudeš furt trapčit s aretací. Pojedeš si kudy chceš a v pohodě. Nezasekneš se o první kořen, kámen atd. Nebudeš se hrbit a vyrovnávat jízdu. Nevýhoda je jen to, že skládáš zvlᚍ podvozek a korbu, golfy skládáš celé. No ale to ten trapnej bugaboo taky skládáš zvlášť, takže tak.

barag
6. říj 2008

jak se v tom m§ůžeš takhle vyznat? 😀 já sem tak blbá, že dvě barevný varianty ¨spletu za dvě varianty kočárků...já chci tady teď u sebe nějakýho kočárkovýho poradce 😀

aha, tak ono není kortina jako cortina...no já nevim, už si fakt připadám trapně 😅 😅 😅 vybírám až přeberu, už to vidím!!! 🙂

barag
6. říj 2008

och, sice se mi to teda tak nelíbí jako co sem si původně vyhlídla ale výhody to na tenhle vesnicko- lesní- polní terén má..tak asi do toho půjdu, dík moc, ale počítám, že mi nebude jasných asi tak ještě 1985 věcí.... 😅

evao26
7. říj 2008

barag, nevim.. tak dlouho mě to sra.., až mě to nasra... 😅 ono je dobrý si to přirovnávat k jiným dopravním prostředkům - hned je pak jasněji 😉 Je to všechno vcelku logický. A taky si vždycky představit páku - viz fyzika 😀 No a taky sebe v tom kočárku - krytý, měkký, pohodlný, odvětraný.. 😀 Drtivou většinu hlubokých můžeš samozřejmě otáčet po a proti směru, to je jasný. Tu síťku nemá jen Magnum, to je taky jasný. Jen je fakt nejlehčí a to oceníš v terénu 😉 Já vzala ten Roan a je proti Magnumu celý takový cvakací, tak uměle to působí - jak sklápění boudy, tak houpání a celkově to není ono. Já ho vzala, že byl o trošku levnější a že se mi právě líbila jak klasická a hoodně prostorná korbička a i ten sporťák. Ale já měla ten bugaboo, co jsem se s nim styděla a terén nezvládal ani omylem na těch malých otočných kolečkách, brzda na rukojeti, na trubkách jen taková látečka, absolutně bez vychytávek, blbý těžiště atd. atd. atd. To bych tu byla tejden. No zkrátka bych dneska vzala rovnou Magnuma 😉 Ale ty si samo vem, co chceš 😉 😉 😀 , je z čeho vybírat 🙂 A tu síťku fakt co největší na tý boudě, v dusnu se odvětrání hodí jak sůl, zvlášť když budeš furt v přírodě jak já. To oceníš úplně jiný věci než nastupování do schůdků v tramvaji. A vzhled a barvy jsou to poslední, co tě nakonec v tom polním terénu bude zajímat. Jako samo potěší, to je jasný. Oceníš všechno možné, ale ty barvy a celkový vzhled ani moc ne.. Já nechtěla jen černou a růžovou 😉 😀 😀

evao26
7. říj 2008

jo a bouda překlopná dopředu jako sluneční/protivětrová/deštíková stříška taky potěší 😉

evao26
8. říj 2008

barag, teď jsem náhodou narazila na výprodej magnuma z minulé kolekce (2007), kde jsou fotky síťky v boudě (letos jen obdélník uprostřed) a i rozepnutého nánožníku - zipy jsou kryté, ale ne tolik jako v letošní kolekci.. tam asi když je rozepneš (límec necháš připnutý patentkami k boudě), jen aby větraly, tak to nepůjde moc dobře, protože ten kryt je širší.. nevím, neviděla jsem.. A ještě starší kolekce měly vzadu na boudě kapsičku, tu taky zrušili.. 😕 😒 Podvozek je stejný, na tom naštěstí mění jen barvu 😎 😀

http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinovane/i...

(tu stříšku sklopnou dopředu myslím samo vsedě, vleže bouda překlopit nejde)

kremrolka01
8. říj 2008

ahojky, toto jsem našla o tom novým nánožníku:
kolekce 2008 je vybavena novým typem nánožníku, vrchní část nánožníku jde zipem odepnout, zatímco spodní část zajistí uzavření vaničky
tak nevím co tím myslí, to ten 2007 nešel rozepnout či co?
taky se mi i to větrání zdá lepší u té loňské kolekce
evi díky za odkaz 😉 akorát už nejsou ty barvičky na výběr ☹

evao26
8. říj 2008

krem, aha.. neviděla jsem to, ale jestli to je, jak myslím, tak to se nemuseli namáhat 😖 Zrušej velkou síťku a udělaj zbytečnou nepotřebnou inovaci 😒 Teď je ten nánožník tak, že k boudě se připne ze 2 stran patentkami, dále se připne z každé strany ještě k bokům kočáru pod boudou, z druhé strany u nožiček je připnut zespoda. Od patentek - límce vedou po každé straně 2 zipy. Ty se rozpenou a větrá se. Pokud chceš mimčo úplně odkrýt, aby tam zkrátka žádný nánožník nebyl a leželo jen v otevřené vaničce, tak jednoduše ten nánožník odepneš od boudy a pak rozepneš ty zipy. A začneš rolovat okolo límce ten rozeplý horní pruh látky. Až ho zaroluješ až k nohám, tak ohneš ty 2 boky límce,aby netrčel do stran a zapasuješ to miminku za nožičky, resp. na konec vaničky. Na bocích kočáru furt ten nánožník vede k tý boudě, kde je připnutý na bocích kočáru. Takže je to taky uzavřené. Nechápu.. Pokud dneska odepneš jen horní díl a celý ho sundáš, tak ti pak bude akorát překážet, jelikož ho budeš muset někam odložit a ze stran je to dost kryté, takže když jen porozepneš zipy, tak nevím, jak ti to bude po stranách větrat. Tada jestli to dobře chápu.. Barvy 07.. no vzala bych prostě jednu z těch tmavěmodrých 😀 nebo bych hledala, jestli náááhodou není ještě někde jiná, ale těžko.. nebo jedině bazar..

kremrolka01
8. říj 2008

zajdem se podívat na inglesinu k nám do kamennýho obchodu tak to obhlídnu jak to s tím větráním a nánožníkem vypadá 😉
zas mně by asi ani to menší větrání nevadilo, některý boudičky ho nemají vůbec, ale souhlasím, že to jsou prapodivné inovace 🙂

wighy
8. říj 2008

my sme mali 6 mesiacov tento kocik, nie je najmodernejsi ale krasne hupaci a priestranny,som bola velmi spokojna s nim a ovladanie uplne super 😉

evao26
8. říj 2008

to je fakt, že většina kočárků nemá to větrání vůbec a to je právě to blbý. Je třeba si uvědomit, že ta bouda je jak skleník, i v zimě si to tam mimi rychle zadýchá a má tam pak teplo. V létě (nejen) když je hic nebo dusno apod., tak se kolikrát velmi hodí, že to celé otevřeš a miminku tam proudí vzduch. Jako malé často spí a v kočárku stráví dost času. Já bych nechtěla ležet v nevětrané, zafuněné korbě, kde je vedro a dusno.. Což někdy opravdu je. Fakt je to vděčný a využije se to. Když je hodně drsný počasí, tak to otevřeš úplně celý, když míň, tak odhrneš jen kousek síťky. To by boudy u korbiček měly mít povinně 😀 Hlavně jarní a letní miminka to pocítí velmi brzy 😎 Ale určitě lepší nějaké větrání než žádné 😉 S tím nánožníkem taktéž. Miminko si to tam zahřeje a v takovém tom přechodném počasí, když jseš dlouho venku a třeba nevíš, jak ho obléct a ono spí, tak porozepneš a je..

Ovladatelný je fakt super, levná těžká monstra nemusím. A drahá monstra taky ne. Takový gesslein, i coo, to jsou těžký kočáry až hrůza a/nebo maj i blbý těžiště 😒

barag
9. říj 2008

tak dnes jsem se byla na vlastní oči podívat v kamenném obchodě a opravdu mi to dost pomohlo k tomu, abych pochopila o čem je tu vůbec řeč, inglesina mě nadchla, ale...chtěla sem vidět i ty roany a ty tam neměly 😠

inglesina byla jednoznačně nejlehčí kočárek (verze s houpacím podvozkem - ing. magnum, podvozek Bike

co koukám na netu, asi se rozdíl v cenách roany kortiny a roany marity odráží taky ve vzhledu a možná i kvalitě??? sportovní verze ? nevím, nemohla sem to posoudit, protože sem ty roany bohužel neviděla na vlastní oči, tak bych se ješt chtěla kuknout na ty a pak už jen prozkoumávám ostatní kočárky s houpavým podvozkem, ale zatim mě žádnej tak nedostal jako ta inglesina na vlastní oči spatřená

jo ty roany- ty asi enmají např. odvětrávání?

barag
9. říj 2008

jo a taky mě mrzí, že sem tam nezahlídla kočárky karen, o těch něco nevíte?

musko
9. říj 2008

barag - myslím, že roany odvetranie nemajú.... Mne sa páči aj Dema basic - klasický hlbokáč za dobré peniaze. Nemá šport. nástavbu - čo by mi vyhovovalo, lebo šporťák mám už teraz vybratý 😀 - už len mať to druhé mimino 😉

evao26
15. říj 2008

Barag, u Roanu sporťák nasazueš níž než hlubokou korbu. Má to být zřejmě kvůli stabilitě. Ale věř, že je to úplně fuk. Hýbající se dítě (trochu povyrotlé) prostě nelze nechat v kočáru bez dozoru. Samozřejmě stabilní je úplně normálně 😉 😎 😎 😎 Pokud jde o větrání tak bohužel... nula nic. Já vždycky tu boudu odhrnula - ona je přehrnutá přes vaničku. A vyhldeávala jsem stín. Proto říkám, zlatá Inglesina Magnum s větracím půlměsícem. To se nedá srovnat. Taky hledáš stín, ale stíní ti i bouda. U kočárů bez větrání jí musíš jedině sklapnout a třeba přes to sklaplý nějak přehodit síť proti hmyzu, ale to je takové provizorium a slunci nezabráníš. Síť na hmyz se ale obecně v létě hodí. Bebecáry třeba ale taky mají větrání ve tvaru půlměsíce. Jen jsou těžší. A je to ten typ, kde vyměníš v určitém okamžiku korbu za sportovní sedačku (u Magnuma a tamtoho silver crose a u spousty nehoupacích kočárů, do kterých se vkládá ta taška, polohuješ celá záda - přestavuješ korbu na sedačku - výhoda je, že si polohuješ dle potřeby a nemusíš doma skladovat 2 věci..). Do Magnuma si koupíš hygienickou vložku a mimi pak taky bude ležet v bílé vaničce. Mimochodem i Roan má uvnitř připnutou bílou pratelnou vložku.. 😉

evao26
15. říj 2008

jen je ten Roan prostě tak trochu humpolácký .. oproti Magnumu, který je ale dražší... To už jsem psala. Jo a ještě si při prohlížení zkus na těch všech kočárek přecvakávat po a proti směru korbičku/sedačku apod. U Magnuma jen dáš ruce do postranní kapes a z každé strany chytíš a prsty vevnitř zmáčkneš páčku. Držíš to celou rukou, je za co.. a bez problému pak přehodíš. Není to vždycky taková sranda. Musíš různě štelovat, cvakat, pak to nemáš za co chytit, takže s dítětem nepřehodíš ani ve snu 😉 To se ale týká i drahé Teutonie Fun System, kde to musíš vyháknout a nemáš to vůbec kde pořádně chytit.. nebo třeba Concord Neon nebo jak se to jmenuje.. tam abys to chytala mezi palec a ukazováček.. těžko to takhle uneseš i s dítětem.. Ačkoliv upozorňuji, že se nepřecvakává jen za jízdy. Ona je výhoda už jen v tom, že jste třeba na louce a pak chceš jet a koukat na mimi - kvůli větru, slunci, uspávání nebo jen tak, protože je malé nebo si prostě chcete povídat. Takže pak rovnou nasadíš směrem k sobě. Jen to u každého kočáru není jen jendoduché kliknutí a přehození stylem cvak cvak a nebo to není kde pořádně čapnout..

kremrolka01
29. říj 2008

ahojky
tak už máme inglesinu doma, resp. u našich 🙂 o víkendu jsme jí skládali a jsem moc spokojená
nakonec jsme vzali 2007 ve výprodeji s větráním na boudičce a musím říct že to vypadá bezvadně, určitě super funkce, nechápu proč na novějších verzích není a nánožník se tedy taky krásně otevírá a dá se krásně zahrnout jak psala eva
schválně jsem čekala ještě na novou kolekci 2009, jestli se třeba nevrátí k osvědčenému systému, ale bohužel 2009 se oproti 2008 liší opravdu jen v barvách
jinak je tedy lehoučký, hrozně lehounce skládací, přehazovací, houpací,... snad se v něm mimouškovi bude líbit 🙂
jediné na co jsem narazila, tak ležící plocha pro mimi má s tou novorozeneckou vložkou v nejužším místě jen 28 cm, pak se jakoby rozšiřuje, na dýlku mi přijde ok, tak snad tam miminku nebude moc těsno, to budou mít asi ty kočárky, které mají hlubokou korbu zvlášť určitě prostornější

evao26
31. říj 2008

kremrol, neboj, vejde se ti tam i další zimu. Není to vůbec úzké, i když se ti v tom jednom místě to zdá. Po téhle stránce je to fakt v pohodě. Můžeš tam dávat spát dítě klidně do dvou let. Na délku je taky úplně OK i s hygienickou vložkou a bez ní délku nemusíš řešit vůbec. Kámoška má teď skoro 15měsíční dítě a ještě nekoupila golfáče. Ale chce je do města, jen se zatím nedokopala.. Do dvou let si snad nějaké koupí, jelikož pak už by je nemusela kupovat vůbec 😀 Dítě se tam vejde s přehledem. Po půl roce začnou pomaleji růst (dé té doby vyrostou nejvíc, pak už oblečení přestaneš furt vyřazovat a jedna velikost - 74 až 80 /cm/ - ti vydrží dlouho) a kolem roku ještě pomaleji.

Mrkni sem 😀
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...
http://svetobeznicek.rajce.idnes.cz/Kocarky/

Pokud jde o síťku a nánožník.. vůbec nechápu, co to mělo být za akci.. Když chtěli něco vymýšlet, tak mohli třeba zabudovat moskytiéru do boudy i zpředu nebo nevím.. Kapsičku na boudu na drobnosti jako je mobil, kteoru zrušili před lety.. Kšilt na boudě zaklapávetelný dovnitř jako je to u Zippy.., vymakat 5bodové pásy, aby byly úplně super.., u nožiček dát na konci gumu kvůli sporťáku - jako je to u Zippy... Samé takové nepodstatné detaily.. K lepšímu mě moc změn nenapadá, je to dobrý kočárek. Všechny ostatní nápady budou k horšímu jako třeba právě u kolekce 2008, 2009.... tu síťku i nánožník fakt zvorali 😒 Třeba Bebecar (a některé další) má taky velkou síťku, ale není na zip, jen se ohrnuje, tak třeba takový voloviny mohli dělat, když se nudili.. , ale toto 😕 😖

evao26
31. říj 2008
ladybugie
31. říj 2008

ahojky, čtu tady samou chválu na inglesinu, taky po ní pokukuji, ale odrazuje mě to větrání v letošní kolekci, fakt hrůza. Docela mě zaujal Peg-Perego v té klasické variantě - hluboká korba, zvlášť sportovní a nafukovací kola. Máte s ním někdo zkušenost? Díky

barag
31. říj 2008

no já mám zatím čásek, ale čím dál víc přemejšlím nad roanem z finančních důvodů, jako některý věci sou výhodnější u inglesiny, ale roanu sem viděla naživo a taky mi přišla ve spoustě věcí fajn, jen nechápu, proč se liší o 2000 roan marita a roan kortina, no nicméně sem jim svou otázku poslala a tak sem zvědavá co odpoví, protže v parametrech to nebude (pokud něco nezapomněli dopsat 😀 )

ladybugie
31. říj 2008

Roan Kortina je původní kočárek, první verze. Postupně ho upravovali a vylezla jim Marita, která má být vymakanější. Co si pamatuji, jedná se snad o polohování dítěte a snad i polohovací rukojeť, ale tím si nejsem jistá. Absolvovala jsem totiž přednášku od prodavačky v jednom obchodě. Říkala, že ten rozdíl ve financích je sice znatelnej, ale když už investovat do kočíku, tak vzít novější verzi.

deborah1
13. kvě 2009

Ahojte,neviete mi povedať,kočík Piccolino od Adboru je húpací?Aký je vlastne rozdiel medzi Piccolinom a Babyluxom?Viem,že Babylux sa dá húpať a má nafukovacie kolesá,Piccolino má umelé,ale inak sa mi zdajú rovnaké..