Houpací kočárek. Máte tip? Jaký koupit?

pindruska
24. zář 2008

Jsme ve fázi, kdy vybíráme kočárek. 😉 Chtěli bychom kočárek se 4 koly a aby byl houpací, což mi přijde, že na trhu takových kočárků moc není. ☹ Zatím vím jen o Bébécaru a o Inglesině, na jiné houpací kočárky jsme zatím bohužel nenarazili. Proto prosím ostatní koníkářky o radu, jestli mi nemůžete dát tip na nějaký houpací čtyřkolový kočárek nejlépe s hlubokou korbičkou a pak i se sportovní korbičkou. Děkuji. 🙂

kikimaruska
18. říj 2012

Obnovuji toto téma. Sháním pro kamarádku houpací kočárek...aby byl opravdu dobře odpružený-nejlépe houpací. Našli jsme ale jen Inglesinu,Roan atp.což jsou ale dosti vysoké kostrukce (kamarádka měří 155 cm), takže hledáme kombinaci, která je spíše nižší. Poradíte? Existuje vůbec takový? Ty velké klasiky jsou sice nádherné, ale ona to prostě neutáhne, ta vysoká konstrukce jí nevyhovuje. Také by uvítala, kdyby se jednalo o kočárek beznástavbový, tj.jeden skelet na hluboké lůžko i sporták (nedemontovatelný).

hajajanka
18. říj 2012

Ja mam Peg Perego s klasickym podvozkom a nemozem si ho vynachvalit 🙂
http://www.kociky.sk/detske-kociare/hlboke-koci...

katren
18. říj 2012

@kikimaruska este kociky Tako

kikimaruska
18. říj 2012

Děkuji, já jí to vše řeknu a pokoukáme na ně...

kiakocikovsvet
18. říj 2012

@kikimaruska skúste si pozrieť novinku od značky DorJan

katka_21
18. říj 2012

@kikimaruska Doporučuji také kočárek Chicco Polar, který by mohl splňovat výše uvedené požadavky - houpací, nižší, s nastavitelnou rukojetí, hluboká i sportovní verze v jednom 😉

astrane
19. říj 2012

@kikimaruska Ahojky,tak mě napadá Firkon Swing-klasika s korbičkou a Dorjan Spring Cool- čtyřkombinace s taškou-ty jsou na řemínkách.Kamošky (160cm)mají Roan Cortinu a není až tak vysoká...
Já teda ještě vím ,že z pružinových krásně houpe Baby Active Breaker a Deltim Travel (nebo Travel Soft)-ten tak leda z bazaru (oba Kombinace s taškou) (já 158cm ,oba jsou pro mě dobrý,jsou spíš po menší lidi,ale rukojeť jde celkem vysoko,pokud je třeba🙂)
Ty Chicca taky nebývají vysoký...

kikimaruska
19. říj 2012

@astrane tak ten DorJan Spring Cool, ten se jí asi bude prozatím zamlouvat absolutně nejvíc...takový tip kočáru by si představovala a jestli je navíc na řemínkách 🙂 ...vypadá jako kamarádky Dorjan Cros country...lépe řečeno vypadá jako jeho kopie, ale ten jí rozhodně jako na řemínkách nehoupe...je to asi nějaká relativní novinka...

jaruska8
19. říj 2012

Casualplay S4, perfektne sa v ňom Ninka ,,houpala". 😉

kikimaruska
19. říj 2012

@jaruska8 jejda tyto tipy kočárků nee 😉 Chce drandit po lesích a lukách, brát ho na hory...hlavně S3 má naše sousedka a nadává a nadává, jak je těžký a sportáček malinký, že od něj čekala něco uplně jiného a to není žádná křehká žena 🙂 . Hlavně nám jde hodně o to, aby skelet byl komplet...hluboký i sporták, prostě ty tanky typu Baby Activ Braeker anebo ten Dorjan Spring Cool 😉 . Ty maj sice taky nějaké to kilo, ale to lesa se jim určitě pojede líp a prcek v něm dlouho vydrží jako v hlubokém.

kikimaruska
19. říj 2012

@astrane asi je rozhodnuto, ted ještě najít prodejnu, kde toho Spring Coola budou prodávat 😉 . Samotnou by mě to zajímalo, jak takový řemínkáč vlastně ve skutečnosti houpe 🙂

kikimaruska
19. říj 2012

oprava, mám na mysli samozřejmě S4...sem zase myslela na to, že je to trojkolka, jenže ona je to vlastně 4 kolka 🙂

astrane
19. říj 2012

@kikimaruska ten dorjan spring cool už se dělá co mám Staníka,takže min 6 let-jsem ho obhlížela taky 🙂 Nakonec vypadl kvůli pár detailům jako je plastové madlo na sporťák-takové to s pultíkem a protože neměl podpěrku na nožičky do L -ale to nemá hodně kočárků a spoustě lidí to neva 😉 ...jinak se mi celkem zamlouval a houpal opravdu pěkně 😀 A je myslím o trošku těžší než ten můj.

astrane
19. říj 2012

mrkni tady,třeba je něco u vás poblíž 🙂 http://dorjan.cz/obchodni-partneri/

kikimaruska
19. říj 2012

@astrane super...mají prodejce i v České Lípě...tak se tam pak zajedem podívat 🙂

astrane
26. říj 2012

@kikimaruska napiš pak,jak jste dopadly 😉

eliskaschwamm
3. lis 2014

Prosím o typ na houpací kočárek v tomto roce🙂

2hanah
3. lis 2014

Já měla houpací značky Jedo, sice polský, ale za skvělé peníze, každý mi ho chválil a naprostá spokojenost, krásně se houpal a nic se nám na něm neporouchalo, nemám, co bych mu vytkla.