Houpací kočárek: Roan Marita versus další

eliskav
13. led 2014

Chtěla bych poprosit o názory na houpací kočárky, nějaké zkušenosti a doporučení... O tom, že pro miminko bych chtěla houpací klasiku, mám už asi definitivně rozhodnuto...s tím, že ale sporťák bych pak ráda koupila zvlášť, ty se mi na těch houpacích podvozcích dvakrát nezdají.
Nejvíc se mi líbí asi Roan Marita. Jaké s ním máte zkušenosti? Hlavně rozvrzání a ovládání?
Pak jsem dneska poprvé naživo viděla Kajtex Tramonto, ale ten mi přišel už hodně retro, hlavně šíleně zavřená ta boudička..ale je lehoučkej.
Na internetu jsem dál koukala na Dema, Caren gondola, Nicolla (nemůžu si pomoct, přijde mi to jako kopie Roanu)..
Ale Roan mi přijde jako taková nejhezčí varianta. Ale moc ráda budu za všechny vaše postřehy a názory.......

eliskav
autor
13. led 2014

Nebo možná víte ještě o nějakých dalších možných houpacích kočárkách, tak budu ráda i za další tipy 🙂

prcccek
13. led 2014

Co tak poslouchám a i v okolí znám dvě, které měly roana a byly naprosto spokojené. Já jsem taky uvažovala nad roanem, protože jsem stejně byla rozhodnuta pro houpací, ale u mě to nakonec vyhrál Tako acoustic 🙂 Nemůžu ti napsat zkušenost nebo tak, protože ještě je zaparkovaný, ale co jsem se tak dočetla na internetu, neměl by být problém.

hedusska
13. led 2014

mám koupený Adamex Royal, je hodně houpavý, ale jeste není porádne vyzkoušený, protože mimi je teprv na ceste..🙂 ale co jsem četla recenze tak jen chválí..🙂 a co jsem s nim jela k babičce ho uložit tak se mi jelo dobře, ale nemohu říct jak s miminkem..🙂

leia1
13. led 2014

my roana používali, roan marita. a byl senzační, sice jsme sportovní nástavec nevyužili, mě se nelíbil, ale jinak je velký a krásný. já ho můžu jen doporučit.🙂

nikollita
13. led 2014

Já miluju Roan Maritu, pro mě dokonalý kočárek (mluvím však o hluboké verzi, sporťák je fuj 😀
Obrovská korbička, obrovský košík, vzhledově moc pěkný, celkem dobře ovladatelný (vzhledem k okolnostem - 4 pevná kola), polohovatelný - v korbičce do sedu. Nerada jsem se ho vzdávala 🙂

medakote
13. led 2014

@eliskav Tako Balilla S korbičkou super. Sporťák trošku pokulhává, ale s hlubokou korbou jsem byla naprosto spokojená.

eliskav
autor
16. led 2014

Ještě někdo nějaká zkušenost s houpacími kočárky? Nebo i názorů, pokud se o tom teď samy rozhodujete..? Buď uvedených značek (hlavně Roan) nebo i jiných? 🙂 děkuji

eliskav
autor
18. led 2014

Adbor Bartolino klasik - nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem?? 🙂