Houpací nehoupací kočárky, jaké jsou nejlepší?

eliskav
28. pro 2013

Vybírám kočárek pro miminko. Nechci klasický houpací kočárek - ani v trojkombinaci.
Chtěla bych trojkombinace typu Tako, ABC design a podobně, ale takové, které jsou odpružené - jednak aby nějak šíleně nedrncaly a pak hlavně alespoň na nějaké to pohoupání, aby se nemuselo viklat jen do stran - to je kočárek za chvilku rozviklaný.
Jaké značky a typy jsou na to nejlepší, že se dají pohoupat? děkuji za názory i zkušenosti!
Pěkný den všem 🙂

katty.w
29. pro 2013

@eliskav Mezi kočárky značky Tako u mě vyhrál typ Laret hlavně proto, že se mi líbil jeho vzhled a příruční taška. Taky jsem nechtěla nějaké nápadné geometrické vzory, nebo křiklavé vzory, proto jsem si vybrala - neutrální - béžovošedou kombinaci. Je nadčasová, univerzální a vím, že mě neomrzí.

Přeji Ti dobrý výběr, ať už si vybereš cokoliv.

blahova_andrea
30. pro 2013

@jancip no já právě k doktorům jezdím vlakem, takže s klasickým celým kočárem a když jsem jela na nákup, tak taky na malý i s kočárem a nebo jsme jeli autem s přítelem a vajíčko jsme měli přímo na nákupním košíku 😅

jancip
30. pro 2013

@blahova_andrea A to je právě ono, člověk si to musí tak trochu dopředu namyslet, co využije a co ne. Co ocení jedna maminka, druhá vůbec nemusí potřebovat a naopak.