Jak dlouho jste využili hlubokou korbu?

marses
5. dub 2014

Ahoj, malé je 5,5 měsíce, v hluboké korbě má ještě dost místa. Ale zajímalo by mě, jak dlouho tam bude ještě chtít být. Prosím o Vaše zkušenosti, v jakém věku jste dali mimčo do sporťáku a proč. Díky.

lucifereeek
6. dub 2014

v hluboké byla do 9m a to i s fusakem, pak už tam měla málo místa tak jsem dala sporťák

edeltraut
6. dub 2014

Díky tomu, že Adélka byla malé a lenivé miminko, tak se vešla do hluboké korby do 9-ti měsíců. (Kdybych měla stejnou korbičku se starší dcerou, tak by jí byla v pěti malá). U starších dětí jsem měla kočár "loď", takže byly v hluboké korbě do roka, možná déle. Jsou narozené v zimě, tak jsem dávala sporťák až když bylo teplo 🙂

romantika
6. dub 2014

u holcicky skoro vůbec, nechtěla tam a brzo lozila, takze to bylo nebezpecny, prodávala jsem ji téměř netknutou. cili tak 4 mesice jsme to zkouseli. U kluka to vidim tak do deseti 🙂))) sice se tam moc nevleze, ale jako většina kluku je pohodar, hejbanicko v mezích normy takze se rad vali v korbe 🙂)))))

irinka
6. dub 2014

My měli hlubokou korbu do roka - Firkon Verano Long.

dokument
6. dub 2014

to by mě taky zajímalo. A ještě bych doplnila dotaz. Mám v hlubokém kočárku polohovací lehátko. Syn, má 5 měsíců a zatím teda v pohodě, v kočárku spí většinou a když se chce dívat ven, stáhnu mu korbu. Pak jsem si říkala, že mu můžu polohovat tu podložku, na které leží, takže jestli chce vidět ven, nebude mu přece nic bránit, ne? Ráda bych teda,a by v hlubokém vydržel co nejdéle, kupovala jsem schválně velkou korbu, aby se mi tam vešel než začne sedět.

outeq
6. dub 2014

do 8-9měsíců, sice ještě sám neseděl, ale už ho to opravdu přestalo bavit jen ležet na zádech a sporťák máme kolébkový, tak šel do něj 🙂 Místa v korbě jsme měli pořád dost.

klaire22
6. dub 2014

Já cca 6-7 měsíců, pak jsme přelezly na 3 měsíce do sporťáku a pak do golfek 🙂

hanny85
6. dub 2014

u prvního dítka si to už nepamatuji a teď u druhého to více jak 5.měsíců nebude 🙂

romca13
6. dub 2014

my jezdili v hluboké do 9ti měsíců, bylo to v březnu, pak šel do sporťáku, bo jsem si na něj chtěl zvyknout spíše já,,,,

vosinka
6. dub 2014

10-11 měsíců, to už začal sám chodit. Od asi 9 měsíce měl dány kšíry, někdy za jízdy stál, ale protože ještě dost venku spal, tak jsem chtěla aby měl pohodlí.

blahova_andrea
6. dub 2014

5 měsíců, pak už to tam malého nebavilo a sápal se mi pořád ven, takže šel do sporťáku naležato, připoutala jsem ho a byl klid 😀

zazulka
6. dub 2014

6 a 7 měsíců 🙂

fideho
6. dub 2014

7-8 měsíců - velikost byla pořád dostačující (Hartan Racer GT), ale malý už odmítal být v hluboké korbě a taky přišlo jaro, tak jsme "odlehčili" na sporťák, malý byl nadšen a my taky 😀

leonik
6. dub 2014

my jen 5 měsíců, pak se nám tam malej nevešel 🙂

ckei
6. dub 2014

7 měsíců, pak šel do sporťáku, který šel úplně do lehu.

konidana
6. dub 2014

Dcerka šla do sporťáku na druhou zimu, co už chodila, takže asi tak 10. nebo v 11. měsíci. Druhého kluka jsem vozila vlastně pořád v hluboké korbě, potom už i dohromady s dcerkou:D. Asi do roka a půl + tři roky a něco. Měli jsme starší čili větší kočár. Kšíry byly samozřejmostí, neboť děti od 6. měsíce jezdily v kočáru na čtyřech a vkleče - lezly a neuměly ještě sedět.

milada2
6. dub 2014

Hlubokou korbu jsme pouzivali do cca 7 mesicu, tj. od rijna do kvetna. Pak uz malej zacal delat takovy rostarny a porad si stoupal, ze jsem se bala, ze si ublizi, prestoze mel ksiry.

norma
7. dub 2014

Do 10ti měsíců,kočárek cam cortina a vozili by jsme se i nadále,ale malá si tam stoupala a držela se za boudu,to bylo tak na překlopení.

maxinkaa
7. dub 2014

X lander X move do 8 měsíců 😉

zuzazuzanta
7. dub 2014

8 měsíců🙂

xvitk101
7. dub 2014

9 měsíců, ale velikostně by mu byla ještě teď. Bohužel ke konstrukci nejdou přidělat kšírky(ani je nemáme) , tak jsme museli přejít na sporťák, kde už jsou. Máme PegPeregro Skate a korbička je prostorná.

zandanem
7. dub 2014

5 a 1/2 měsíců, pak neviděly a musely do sporťáku

jannka15
7. dub 2014

Vůbec. Nosili jsme. 🙂

marie_anna
15. dub 2014

Ahoj, malej má 8 měsíců a líbí se mu jak v hluboký korbě, kterou stále používám jako hlavní dopravní prostředek, tak v golfkách, kde leží mírně nadzvednutý, aby viděl dobře ven, ale nikoli posazený (ještě sám nesedí). Tu hlubokou korbu taky někdy lehce nadzvednu, ale 90 procent jízdy tam je úplně vleže a neprotestuje.