Jak jste spokojené se svými kočárky?

andyv
21. bře 2013

Ahoj chtela bych si poridit kocarek pro mimco,ale je tolik znacek ze se porad nemohu rozhodnout ktery si koupit.Rada bych kombinovany kocarek ctyrkolku za vyhodnou cenu.Bydlime na vesnici tak bych spise nejaky do terenu.Moc by me potesilo kdyby jste mi poradily.A nebo nejlepe napsaly spokojenost se svym kocarkem co mate doma pro miminka.Vsem budu vdecna za prispevky.

vendullka
21. bře 2013

Ahoj, máme TAako x-jumper a jsem s ním maximálně spokojená. Vozím v něm už druhé dítko a zatím bez problémů a za slušnou cenu. Neměnila bych🙂

stanulap
21. bře 2013

Ahoj, já mám x-lander xa, verzy 2009 a nemohu si absolutně stěžovat. Korbička tak akorát, vešli jsme se asi do 6-7 měsíců, sporťák vychytaný, super prodloužená boudička,dost místa, teplý nánožník. Odjezdili jsme s dvěma dětmi a kočárek je pořád pěkný, teď ho prodávám. Bydlíme na vesnici, takže si umíš představit, jak je to v zimě, ale všechno jsme projeli. V létě po loukách nebyl problém. Hlavně je lehký, takže ani cestování autobusem nebyl problém. Prostě jenom spokojenost, těžko se s ním budu loučit. Každopádně novější verze už mají nějaké mínusy, např. moc velké okénko ve stříšce sporťáku, ale zase mají hezčí nánožník. Prostě a jednoduše, co se týká ceny versus kvality, nad x-landera podle mého názoru není. 🙂

topkat
22. bře 2013

Ahoj, ja jsem poridila ctyrkolku od ABC design a jsem moc spokojena. Bydlime na malem meste, chodime na prochajdy do lesa a kocarek se osvedcil. Kdyz jsem se rozhodovala tak jsem nakobec dala na prodlouzenou zaruku na 3 roky a zazemi nemecke firmy, take dle recenzi ma tato firma minimum reklamaci. Tak Ti preji mnoho stesti pri vyberu 😉.