Jak jste spokojné s sporťákem Chicco simplicity?

suki
4. dub 2008

Ahoj holky, máte některá tento kočárek a jak jste s ním spokojené? Mně se moc líbí a přemýšlíme, že ho koupíme. Jaké s ním máte zkušenosti? Děkuju 🙂

suki
autor
5. dub 2008

Nikdo nic??? ☹ ☹ ☹

sylvar
6. dub 2008

já mám chicco enjoy trojkombinaci a kvůli sporťáku prodávám, štve mě, že nemá takovou tu zarážku na nožičky, jakoby opěrku,až je dítě větší...vlastně ho prodávám, že má malá už teď nohy na konci kočárku a nelíbí se mi visící nožičky 😒

suki
autor
6. dub 2008

sylvar, ale to je jiný typ ne?

suki
autor
6. dub 2008

a jak to vypadá ta zarážka? To víš ještě v tom nejsem zběhlá 😅

sylvar
6. dub 2008

jasně, je jiný,ale to polohování nožiček tuším stejné

http://www.kocarky.net/detail/quinny-speedi-138... polohovací nožičky, na konci zarážka na polohovací nožičky-opěrka
http://www.kocarky.net/detail/esprit-alu-king-1... polohovací,ale pak visí dolů 😒 nemají se o co opřít

suki
autor
6. dub 2008

ajo ale takhle to mají všechny golfky ne? 😒 To bychom museli koupit už nějaký dražší, třeba ten cos tam dala odkaz? Jinak ty golfky to tak mají všechny ne?

sylvar
6. dub 2008

jo jo, golfky to mají všechny 😒 proto moje jdou pryč,pač mě to štve

suki
autor
6. dub 2008

ajo 🙂 tak snad koupíte něco co vám bude líp vyhovovat 😉

nejbe
3. kvě 2009

tak se pokusím oživit tuto diskuzi...
zvažuji zda koupit tento kočárek Simlicity nebo golfky Multiway. O nich je na MK napsáno dost, proto ještě zjišťuji, jak si u vás stojí tento kočárek. Případně pokud máte možnost tyto kočárky porovnat, tak který byste zvolili?

garfie
4. kvě 2009

podle mě je simplicity hezčí....ale multiway vypadají trochu téréněji, hlavně ty kolečka...takže záleží kde budeš jezdit.

nejbe
5. kvě 2009

garfie, mě se taky na první pohled líbí víc Simplicity... ten velký nákupní košík... ale nejspíš půjdem do Multiwaye -má polohovací nožičky. Chci to jen jako druhý kočárek - do města, když jdu sama. Sporťák je na mě moc těžkej, což se mi na začátku nezdálo, ale tahat se s ním každý den... už nechci... Bydlíme ve 3 patře bez výtahu.

krista
1. črc 2009

meggietn • 1d • Dnes ve 13:31
Ahojte, chcem sa spýtať ako ste spokojné s týmto kočíkom. A či sa oplatí kúpiť ho.

danu
17. srp 2009

mima22 • 1d • Včera o 21:58
ahojte,
mate niektora tento kocik alebo ho aspon poznate niektora troska?
napisste mi

kacka.va
17. srp 2009

nejbe: já zkoušela v obchodě plno golfek a kdyby nezáleželo na penězích, tak u mě absolutní vítěz ze všech golfek jsou Multiway Fuego

meggietn
18. srp 2009

tak my máme simplicity už vyše mesiaca a sme s ním velmi spokojní, malá má 9 mesiacov aj jej sa v nom páči a dobre sa jej spinká, má velký nákupný košík a super sa s ním ide. Je lahko skladatelný. multiway sa mi zdal labilnejší.
Odporúčam simplicity. 🙂

agness02
28. srp 2009

Ahoj, já jsem právě dnes pořídila tento kočárek na nákupy a cestování a prozatím jsem nadšená 🙂
uvidím, jak ho víc vyzkouším...

aatjen
1. zář 2009

ahoj, přidám svojí zkušenost se simplicity 🙂 jsme s ním fakt spokojeni, máme ho na nákupy a kratší cestování... Je lehký, dobře se skládá, vejde se mi do pidikufru a malýmu se v něm líbí 😉 mimochodem jsem ho teď viděla v akci za 2 tisíce, což je úplně super cena 😎

klba
8. říj 2009

kocky, potrebujem poradit, ake velke su u tohto kocika kolieska?
prosim skuste mi to premerat, neviem to nikde na nete najst. Vdaka. 🙂

agness02
9. říj 2009

ahoj klba, změřila jem ti ty kolečka - mají průměr 16 cm 😉

klba
9. říj 2009

agness02 vdaka, 😉 🙂 rozhodujem sa medzi simplicity a baby design tiny, chcem ho vyuzit aj na zimu, myslis ze sa s tymi kolieskami bude dat brazdit mesto v zime? 😉

agness02
10. říj 2009

klba, tak to nevím, záleží, jak to u vás v zimě vypadá, já simplicity používám jen vyjímečně, jinak téměř denně jezdím s x-landerem, ve sněhu se s těma malýma kolečkama bude asi jezdit špatně...a jaký kočárek používáš teď?

klba
11. říj 2009

agness02 v zime som pouzivala PP A3 Centro, kolieska ma zhruba o 2 cm vacsie, v pohode sa dalo, byvam v centre mesta, chodniky odhrnaju a v lete som vyuzivala golfac, ten mal od Chicca mensie kolieska, zvladal aj dlazobne kocky a nerovny teren, ja som obom kocik dala dost zabrat v terene. 😝

Len u nas je problem ze musim kocik pod domom rozkladat, vylozit nakup, drzat jednou rukou maleho, vsetko postupne preniest do vchodu a ked maly vonku zaspi musim pockat kym sa zobudi alebo ho nechtiac budit lebo sa mi kocik nevojde do vytahu, mame vnutorne zatvaracie dvere, preto hladam nieco male sikovne a simplicity splna vsetko co je pre mna podstatne, snad to kolieska v zime utiahnu. 😉

Ked bol maly dalo sa, vtedy som najprv preniesla vanicku ale teraz ked uz chodi je to horsie, do domu vedu schody, pod domom mame dalsie, bojim sa nech neprideme k urazu kym PP rozlozim.

A si zo simplicity spokojna? mna v jednom obchode odradzali, ale vies ako to je, nukali mi za 8000,-Sk, ale ja tolko uz nedam, ved to je uz treti, chceli drahsi predat tak na lacnejsi pekne slovo nepovedali, ale moja skusenost je ze aj moj letny lahky a lacny golfac toho vela zvladal, ja kociky totiz extra nesetrim, ako sa hovori skusam co vsetko znesie. 😉 🙂

avanka
11. říj 2009

Tak aj ja sa pridavam k spokojnym uzivatelom Simplicity, mame ho mesiac a je super ovladately aj jednou rukou, ma velky kos, jedina nevyhoda je, ze pre vyssie maminky je trosku nepohodlny, lebo rucka je sice polohovatelna, ale pre mna kratka, mam 177 cm, ale nie je to nic strasne....

Klba, ja maleho aj s kocikom po schodoch vynasam.....a da sa

klba
11. říj 2009

avanka, ja mam len 153 cm 😉 , pre mna vyskovo ako stvorene 😵 , muz ma sice o 30 cm viac ale hlavny sofer som ja. 😀
aj preto ze je lahky ho chcem kupit, uz som ho skusala v obchode zdvihat aj s malym, je vahovo podobne lahky ako mam golfac, (len ten nema polohovanie do lahu, to bola zbrkla kupa 😝 ), co sa neda porovnat s PP, i ked aj to je sikovny kocik ale je vacsi a sama ho nedvihnem, je dost siroky.
A zmesti sa mi don v zime hruby fusak?

sasrnka
11. říj 2009

Podla mna je tento kocik skor na nakupi. Presne ako pise Avanka, ta rucka, i ked je polohovatelna, tak je kratka. Ale pre nizsie maminy to bude zasa super. Velke plus je, ze kocik je lahucky a v pohode ho aj s nakupom a malou nosim po schodoch. No a dobre sa ovlada a este ma napadlo, ze cez striesku je dobre vidiet na dieta. Mne sa vsak nepaci, ze malej z neho trcia nozicky, nie je tam ziadne polohovanie ☹ Preto ten kocik predavam.

agness02
11. říj 2009

klba - myslím, že s tímto kočárkem budeš spokojená, já taky nejsem nejvyšší 😅 (162cm) a rukojeť mi vyhovuje, hlavně i to, že je polohovací...a je fakt lehoučký, takže i s dítětem se dá přenést,
a ještě bych ráda vychválila košík, který je opravdu dooost velký, polohování nožiček mi zatím nechybí, když malej sedí, není to potřeba a když leží, skoro se tam vejde 😀 - má 79 cm a leh v kočárku jsem naměřila nějakých 73 cm
fusak mám emitex a zatím jsem ho nevyzkoušela, ale nevidím v tom problém 😉
no a cena? úžasná 🙂
a jakou máš vybranou barvičku?

klba
12. říj 2009

agness diky 🙂 , ty mas v akej farbe?
inak moj simonko je drobec po mne, teraz ma 17 mesiacov a vazi len okolo 9,5 kg, on sa tam iste vojde aj na dlzku, on je take mini babo. 😉

Farba sa mi paci ta modro siva - topazio, tento:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5701110

PP mam vo farbe tyrkysovo sivej, doma mam k nemu tyrkysovy slnecnik a aj podobnu farbu tasky, sice ku kociku taska je ale ja mam vacsiu, vzdy toho totiz vela nosim - pre istotu 😅 .

Na nete som nasla aj bledomodry, nie farbu chelsea ale iny, mozno starsi model, ten sa mi pacil ale je uz davno predany, myslim takuto farbu, ale v tej nie je dostupny:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3880611

mne sa na simplicity pozdava aj ta strieska co sa da prizipsovat aby bolo dieta viac kryte, hlavne na zimu je to super ked fuka alebo snezi.

sasrnka ja som uz hladala aj v inzeratoch, aj ten tvoj som obzerala, je peknucky aj cerveny, ale predsa mam chlapa, tak sa mi k nemu viac hodi modry alebo zeleny - ale taky nemaju. 😝
skoda ze ho nemas v inej farbe, hned by som ho brala, ja uz tento tyzden potrebujem zmenit kocik, ide zima a golfac nema nanoznik a PP nosit nemienim. 😝

inak vo vybere som mala este neonato piuma a baby design tiny, su dost podobne, vsetky maju podobne parametre, ale simplicity ma o kusok vacsie kolieska a paci sa mi. 😵

avanka
12. říj 2009

Klba, ja mam ten modro-sivy, je super, vobec sa nespini a je krasny.....

a lezanie ja riesit nemusim, nastastie, Lukasko mi spinkava raz denne v postielke..

klba
12. říj 2009

avanka, modra je moja oblubena farba 😵 a drobec tiez spava len raz cez den, zvacsa doma, ale ked ideme trebars k doktorke alebo nieco vybavujeme vonku, sem tam sa stane ze zaspi aj v kociku kym stihneme prist domov, on ma okolo obeda svoj spanok, napr. aj teraz spime. 😉
a vacsinou som chodila k doktorke s PP, ale tam je vela schodov, este nastava problem s nastupom do busu, vzdy som musela ludi poprosit o pomoc a u simplicity sa mi paci ze vsetko zvladnem sama pretoze je lahucky.
A ty mas ktory ten tmavsi modry ci bledsi? 🙂

avanka
12. říj 2009

Klba, aj my, uz 3 apol hodky... 😀
mam ten Topazio, modro-sedy...pacil sa mi najviac...aj ja som uletena na modru...