Jak jste spokojné s sporťákem Chicco simplicity?

suki
4. dub 2008

Ahoj holky, máte některá tento kočárek a jak jste s ním spokojené? Mně se moc líbí a přemýšlíme, že ho koupíme. Jaké s ním máte zkušenosti? Děkuju 🙂

sasiki
27. říj 2009

takže nakoniec čakáme na tento:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6464679

klba
27. říj 2009

sasiky dobry vyber 😉 , ja som mala povodne vybraty BD Tiny, ale tam nebola ta sklapacia strieska skoro az k madlu, tak som zvolila Simplicity, ale myslim ze ty to na tomto mas, aj kolieska su vacsie, co je super, ja som musela riesit aj sklapaciu rucku.
a ktoru farbu si vybrala a kedy ti pride? 🙂

sasiki
27. říj 2009

mal by prísť koncom týždňa, farba je taká bledo modrá, je to ten posledný z obrázka 🙂

erinka83
21. led 2010

Holky, je to kočárek jen do města nebo i trošku do terénu? 🙂

majima
25. únor 2010

erinka83 - Koupila jsem si tenhle kočárek (jako druhý, abych měla něco lehčího na cestování do vlaku a autobusu) a mám za sebou první testovací jízdu po našem malém městě. A osobně můžu říct, že do terénu spíš není - sice vcelku dobře zvládá všechny nerovnosti, ale na kamíncích, štěrku, kočičích hlavách je to fakt kostitřas, přestože je trochu odpružený. (Přírodní cestičky v parku jsem zatím kvůli blátu nezkoušela). Úplně mě v těchhle úsecích brněly ruce. Překvapilo mě, jaký to byl obrovský rozdíl oproti mému 2x těžšímu kočárku Roan, který jede v podstatě sám. S tímhle jsem musela při menší zátěži vynaložit mnohem větší úsilí.
Naopak na hladkých površích, asfaltu, v obchodě se s ním jezdí skvěle a díky natáčecím kolečkám výborně manévruje.
Takže pokud bys chtěla kočárek spíš do terénu, doporučuju, aby ses poohlédla po nějakém s nafukovacími kolečky (je to opravdu nesrovnatelný rozdíl). Pokud budeš jezdit víc po městě, po obchodech, v dopravních prostředcích, pak by ti tento mohl vyhovovat.
Ale každopádně je dobré si jakýkoliv kočárek napřed okouknout v obchodě "na živo", obrázky na internetu často zkreslují.

len.petra
17. bře 2010

Ahojte, my máme tento kočík už rok a pol a som s ním veeľmi spokojná. 😉 Je dosť priestranný, dokonca počas tejto zimy, keď mala krpatá 90 cm (dva roky) tak sa vyspala vo fusaku v pohode. Výborne sa s ním manévruje, je ľahučký a má veľký nákupný košík. Som síce vyššia (178cm) ale tá rúčka mi nerobí až taký problém.. Máme farbu čierno-zelenú a po roku som poťah prala prvý krát, dá sa dať úplne celý dole a oprať a je ako nový. Na bežné používanie ho vrelo odporúčam, je pravda, že na kamenistý terén nie je stavaný, ale tak sú na tom asi všetky malé kočíky.

candy30
21. dub 2010

Koupili jsme Chicco simplicity pro naši 8-měsíční dcerku, je fajn, líbí se mi vzhledově a to moc, i cena byla přijatelná, jen mám pocit, že se tak nějak vikle..??? 😒 Nemáte podobný problém..?????? 😕

len.petra
2. kvě 2010

candy ako to myslíš, že vikle? Myslíš, že je rozheglaný? Neviem ako to nazvať 😅

majima
11. kvě 2010

candy30 - já myslím, že to viklání je u těchto kočárků vzhledem k malým kolečkám na nerovných površích normální, náš to taky dělá. Pokud se ti ale vikle i na úplně hladké podlaze v obchodě - což by neměl - pak bych se na to možná zeptala u prodejce a případně požádala o výměnu za jiný kus.

mici111
27. lis 2010

ahojte, tento kocik je jednym z mojich favoritov na nakupy a leto, rozhodujem sa, ci kupit alebo nekupit...mate s nim dobre skusenosti? co radite?

avanka
27. lis 2010

@mici111 my ho pouzivame uz rok a pol a uplna spokojnost 😉

mici111
27. lis 2010

@avanka dakujem 😀 uvidim do jari, ci neobjavim nejaky iny a ak nie, tak ho kupujem 🙂

lalipop
24. dub 2011

ahojte maminy. chcela by som kupit tento kocik. mate ho niektora? zaujimalo by ma ake s nim mate skusenosti?

kvietok121
28. čer 2011

@lalipop ahoj prepac ze vyrusujem, ale chcem sa spytat ci si ten kociarik kupila a ci si s nim spokojna dakujem

lalipop
30. čer 2011

@kvietok121 my sme ho boli najprv vyskusat a malej sa v nom vobec nepacilo, zdal sa nam prilis uzky, tak sme nakoniec kupili espiro magic 4- mame ho len mesiac, ale zatial som s nim spokojna

kvietok121
1. črc 2011

@lalipop dakujem za nazor

barbarik
3. pro 2011

Holčiny, je pravda, že zádíčka toho kočárku jdou úplně položit? Potřebuju ho pro 4měsíční miminko do letadla, na netu inzerují, že se dá sklopit do úplného lehu, takže je vhodný i pro novorozence.

sasrnka
3. pro 2011

@barbarik pozerala som teraz fotky, co mam nafotene. Uplne vodorovne to nejde. Pridavam aj tu fotku, snad je to vidno. Inak, ak si vysoka, tak budes zakopat do neho neustale. A je to dost "hrkalka". Ja by som do neho take male babatko urcite nedala(moj nazor).

zojka05
3. pro 2011

ahoj! my sme ho tiež chceli,ale nakoniec sme kúpili multiway,ten sa nám zdal stabilnejší,nie taký rozhrkaný a malá sa v ňom vozila od 4-roch mesiacov,ale len na kratšiu dobu ( väčšinou na náupy,lebo kočík sa nám do kufra nevojde.. ☹ )nedá sa úplne poľahnút ,ale bábo tam celkom dobre ležká,a sme s ním zatiaľ veľmi spokojný...

adri2211
3. pro 2011

pouzivala som ho 4mes,vyhovoval mi hlavne na nakupy,pretoze ma super velky kosik. inac je tiez lahunky,celkom fajn kocik. no teraz mam novy a tento nikto nechce ani za smiesnych 45eur,stoji mi doma a neviem co s nim :(

barbarik
4. pro 2011

@sasrnka @zojka05 @adri2211 Aha. Díky moc za názory! Já si už fakt nevím rady. Multiway taky zvažuji, ale u tohoto se mi líbí, že má větší košík a taky všechny doplňky v ceně. Jinak samozřejmě vozím malého normálně v hlubokém kočárku. Jde o to, že žijeme v Moskvě a v lednu chci letět do ČR navštívit rodinu. Místní letiště a "ochota" zaměstnanců je takový masakr, že si nedovedu představit, že bych dala hluboký kočárek s kuframa hned u registrace a pak se tam přes ty kontroly plandala s miminkem v rukách nebo šátku. Potřebuji kočárek, který se dá složit, abych s ním mohla až k letadlu. Samozřejmě nechci malému ale škodit hlavně s těmi zády, takže jsem teď na rozpacích.. Určitě bychom ho nepoužívali často, jen tady v Rusku občas nastává situace, že se člověk s velkým kočárkem fakt nehne. Ale na nějaké velké túry stejně bereme samozřejmě dobrý velký kočárek.

sasrnka
4. pro 2011

@barbarik , tak na taku kratku dobu je v pohode aj tato poloha. Len teda, mne vadilo, ze je to hrkalka a zakopavala som. Kosik je vazne velky, kocik lahulinky. Mne, ale nevyhovoval. Myslim, ze ale na ten ucel, co ty potrebujes, ti urcite postaci.

zojka05
4. pro 2011

@barbarik no my sme natrafili na super cenu na ten multiway a doplnky boli v cene,teda okrem tašky,ale inak madlo ,nánožník a pláštenka boli vtedy za super cenu,tak som už potom ani na simplicity nepozerala,takže je to na tebe čo si vyberieš,tiež som ho veľmi chcela,ale potom v obchode ,keď som mala možnosť si odskúšatť oba,tak to jednoznačne vyhral multiway....inak som si čítala niekde na nete recenzie na simplicity a dosť ludí sa tam sťažovalo,že vypadávalú zadné kolieska.....

barbarik
4. pro 2011

@sasrnka
@zojka05 Díky moc. Ještě se zkouším poohlížet po něčem lepším. Dost se mi zalíbil Peg Perego Switch Completo, dokonce se dá měnit položení miminka (po nebo proti směru jízdy). Zdá se mi, že má líp řešená i ta záda. Jen je samozřejmě o dost dražší... U toho Chicca mě trošku děsí ta malá kolečka a to - jak píšete - že jízdní vlastnosti určitě nejsou nic extra. My tady v Moskvě máme tak mizerné chodníky a terén.. Přemýšlím, že asi zainvestujeme rovnou do něčeho lepšího..

barca127
1. kvě 2012

ahoj baby velmi uvazujeme o kupe tohto kociarika hlavne manzelovy sa velmi paci chcela by som vsak vediet ako to deticky zvladaju s tym ze tam nie je polohovatelna opierka noziciek?????

naty1987
10. pro 2012

ahoj kocky tak my ho mame objednany chicco simpicity 2012 pridavam fotku z netu
neviete ci je lepsi nez bol kocik 2010?? a tak?