Jak opravit prasklé duše u kočáru Tako Ballila Acoustic?

xb111
4. čer 2014

Ahoj maminky. V březnu jsem zakoupila zcela nový kočárek (celou sadu) Tako Ballila Acoustic. Složili jsme ho a nechali stát v místnosti s kobercem. Asi po měsíci jsem zjistila, že jedno kolo kočárku je úplně vyfouklé a druhé je dost měkké. Nikde jsme s ním nejezdili, malá ještě ani není na světě! To mi řekněte, kde to mohlo prasknout a jak, když jsme ho vůbec nepoužívali a při vybalování z krabice si pamatuji, že všechna kola byla plně nafouklá. Nekupovala jste některá stejný kočárek? Nepamatujete si, jestli v balení bylo i nějaké lepení nebo náhradní duše? Já mám pocit, že jsem něco takového v zásilce měla, ale ne a ne to najít a nejsem si stoprocentně jistá :o( Když jsme se pokusili použít na opravu lepení na jízdní kolo, kolo kočárku stále uchází :o( Poraďte prosím, co dělat, jak jej opravit? Je možné někde koupit novou duši? Děkuji za Vaše příspěvky. Jana

betelgeuzz
4. čer 2014

Jednou jsem kolo od kočárku píchla, donesla jsem ho do cykloservisu a tam ho zalepili. Kola od kočárku mají většinou stejné duše, jako nejmenší dětská kola. Pokud je manžel šikovný, tak by to mohl zvládnout zalepit i sám, klasickým lepením na kola.

mina_
4. čer 2014

Je to snadné... stačí vyndat duši a zalepit a je to... my lepili často a na duši je i označení, takže si můžeš koupit náhradní duši na vyměnu v obchodě s cyklo doplňky a nebo na netu... Jinak pokud ti kočík jen stojí, nemusí být píchlá duše... může být špatný ventilek a nebo je duše prostě řídká a utíká samovolně...