Jak postupovat při výběru kočárku?

rady
27. čer 2006

Ahojky,nevím jestli sem tohle téma úplně patří, ale pomáhám mé kamaráce vybrat kočárek na miminko, které se narodí v září. Je to teda celkem fuška, protože těch kočárků je tolik, že když už si člověk myslí, že má vybráno, tak se zase objeví něco nového. Ale základní kritéria už jsme stanovily. Musí to být čtyřkolka, troj nebo čtyřkombinace sportovního typu, nafukovací kola, cena do 10.000Kč. Předběžně se nám nejvíce líbil deltim ligero. Je to celkem nový typ, takže jestli s ním máte někdo zkušenosti, prosím napište. Na stránkách beremese.cz jsem už načerpala celkem dost dobrých rad, tak doufám, že to bude i tentokrát stejné. Díky moc. 😉

musko
29. lis 2007

pavli, Tako nie!!!! Je strašne neskladný, okrem neho do kufra fakt nič nedáš! A sú dosť kazové.....

pavlinka3
29. lis 2007

mkr - no DorJan Cross Country má 15kg a ten Tako Baby Heaven má 18kg....je pravda, že každé kilo asi bude znát - já jsem prcek (156cm) tak abych s tím pak moc neválčila

musko - máme Formana, takže no problem 😀 a co se týká kazovosti, tak tu bych řekla, že mají stejnou 😅 ale na lepší (dražší) nejsou penízky, takže to riskneme s jedním z nich

varfa
30. lis 2007

My máme implast bolder,stejný jako má mkr v albíčku jen čtyřkolku.

beruskablanka
30. lis 2007

Berunda taky uvažuju o Roan Marita, zatím jsem na něj slyšela spíš chválu, jinak 10i stránková diskuze jen k tomuto kočárku je na http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f... , tak si můžeš při dlouhých zimních večerech číst 😀

Jinak všeobecně ke kočárkům, na www.emimino.cz je diskuze o kočárcích a jsou rozdělené podle typu a názvu kočárku, takže třeba tam ten svůj najdete a můžete si přečíst názory i tam 😉

werminka
1. pro 2007

Ahoj Holky, chtěla jsem se zeptat, máte některá (nebo chystáte se koupit) kočárek Hoco Tornado S ??? Jestli máte některá s tímto kočárkem zkušenost - prosím napište 🙂

sarah.j
1. pro 2007

ahoj holky nemáte některá kočárek MUTSY? děkuji za názory a zkušenosti 🙂

dzej
1. pro 2007

Ahojky, a nemáte někdo CAM MB X6 TRIS??? http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombi... děkuji

werminka
2. pro 2007

MKR: prosím Tě,taky koukám na kočárek Implast Bolder 3 - zajímá mě - dají se přední kola zaaretovat? a jak? (přímo na kole nebo je páčka na madle)??? nebo víte to některá z vás, holky??? díky

mkr
2. pro 2007

werminka- kolečko se dá zaaretovat přímo na kole, nic na tom není, podle mě je manipulace celého kočárku dobře vyřešená

markyfrana
4. pro 2007

ahoj nemáte někdo zkušenosti s Gesslein Vision S???

vrtule83
4. pro 2007

pavlinko my máme dorjan cross country, u nás byla také rozhodující cena, ale dnes už bych do kočárku investovala víc i kdybych si měla půjčit. Je těžší, sama ho do kufru auta dám jen stěží. Už nějakou dobu dost skřípe při pohybu konstrukce, ale co jsem si všimla v tého cenové kategorii skřípou asi všechny. Jinak se s ním jezdí dobře, jednoduché skládání, vejde se do kufru malého auta. Prostorný. Na Tako slyším dost nadávat že jsou poruchové.

kristina_tvb
5. pro 2007

ahoj holky, bola som sa poobzerat po kocikoch, ale z toho vyberu som teda moc mudra neni 😖 Neviete mi poradit ako je to s kocikmi, ktore sa daju prerobit na karicku, ale ako vnutro pre babenko maju len tu vlozku? Nie je to male? Pozerala som, ze to ma tak okolo 90x37cm.

jabber
6. pro 2007

Ahoj holky, hodně kočárků jsem viděla v obchodě Babystar na Černém mostě 😉

kaciska
8. pro 2007

a co ten bluestar to je ten novej...

caira
8. pro 2007

tak u nas po dlouhem dlouhem vyberu vyhral Quinny buzz nad Jane Slalom, a jsem rada, Quinny ma "jen" 12kg a jelikoz bydlime ve stare zastavbe bez vytahu bude to i tak fuska ho tahat nahoru dolu 😉 ale je naprosto uzasny, proste laska na prvni pohled 🙂

vikvik
9. pro 2007

ahoj cairo
a nedivala ses i na icandy cherry? mi se s nim manipulovalo lip nez s quinny a ma jen 9kg ;) a taky to byla laska na prvni pohled..

lukin
17. led 2008

Holky, co máte kočárek Atlantic, jak jste s ním spokojené? Jak dlouho přibližně vydrží mimi v té malé korbičce? Mívají tyto kočárky nějaké závady?

chala
22. led 2008

Ahojky, prosím nemáte některá Dorjan Cross Country v kompletu s autosedačkou? Podle oficiálního dovozce darababy se to takhle dá koupit. Jen foto nikde nenacházím. Dík

lukin
22. led 2008

S tím atlanticem fakt nemáte nikdo zkušenosti?

pipinka
22. led 2008

jakou máte prosím zkuzšenost s kočárkem TAKO?

kukuli
23. led 2008

Ahoj holky nemate nektera zkusenost s kocrakem B r e a k e r b a b y a c t i v e?My jsem si teda vyhledli Magnum od Inglesina,ale ted jsem nasla v bazarku tady na konikovi nabidku na tento kocarek za velmi rozumnou cenu a kocarek vyapada velmi pekne a hlavne je ve velmi peknem stavu.Tak by me zajimali nejake zkusenosti.Diky

tvarohacek
23. led 2008

ahoj, my máme inglesinu magnum a je perfektní. nádherně houpe, je prostorná a kvalitní. Co se týče sporťáku, tak jsme zatím neměli příležitost vyzkoušet. Některé maminky mají ale výhrady proto, že je to kočárek vyšší a houpe, tak tedy pro temperamentní dítko méně stabilní. Já bych ale neměnila 😉

reynocek
23. led 2008

Ahoj všem, mohla bych vás požádat taky o radu ohledně kočárku? Zatím se spíš porozhlížím, potřebovat ho budeme až v srpnu, ale přesto bych vás chtěla poprosit ... nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Baby Design Atlantic?? Rozhoduji zatím mezi tímto a Implast Bolder 4. Mají hodně společného, nejrazantnější rozdíl je asi cena. Díky za radu.

lukin
23. led 2008

reynocek: Taky jsem se ptala na tento kočárek, ale nikdo neodpověděl. Jenže jsem zjistila, že už tu je přímo diskuze o Atlanticu, jen teď přesně nevím kde. Tak to zkus pohledat, nebo to zkusím já.

pajca
23. led 2008

Ahoj holky, doporučili byste mi nějakou značku?

lukin
23. led 2008

reynocek: Přečti si tu diskuzi, je celkem nahoře v Těhotenství, obnovila jsem ji.

caira
23. led 2008

teda holky, vy tu hazite jmena kocarku, o kterych ja ani v zivote neslysela 😅

mkr
28. led 2008

reynocek - my máme boldera 3 a jsem s ním spokojená a nikdo ho tady v okolí nemá což je supr

niko
2. únor 2008

holky z výběru kočárku jsem zoufalá... zpočátku se mi líbíly ty moderní sportovní typy x-lander, jané atd. i cenu bych za něj obětovala, ale ted se mi zdají nepraktické - malé korbičky a nedá se s nimi houpat...
nemáte typ na pěkný houpací kočárek v nějaké světlé barvičce - pistáciová, modrá....

licina
2. únor 2008

Já jsem zamilova do kočárků zn. Hartan.
Je to mercedes mezi kočárkama..... 🙂