Jak postupovat při výběru kočárku?

rady
27. čer 2006

Ahojky,nevím jestli sem tohle téma úplně patří, ale pomáhám mé kamaráce vybrat kočárek na miminko, které se narodí v září. Je to teda celkem fuška, protože těch kočárků je tolik, že když už si člověk myslí, že má vybráno, tak se zase objeví něco nového. Ale základní kritéria už jsme stanovily. Musí to být čtyřkolka, troj nebo čtyřkombinace sportovního typu, nafukovací kola, cena do 10.000Kč. Předběžně se nám nejvíce líbil deltim ligero. Je to celkem nový typ, takže jestli s ním máte někdo zkušenosti, prosím napište. Na stránkách beremese.cz jsem už načerpala celkem dost dobrých rad, tak doufám, že to bude i tentokrát stejné. Díky moc. 😉

vilca
22. říj 2006

Oba jsou hezký, takže ať si vybereš ten nebo ten, bude to dobrá volba 😉

baruna
22. říj 2006

Viď 😀 A hlavně k nim jde dokoupit adaptér na autosedačku a tak. A není zas až tak drahý - nejsem blázen, abych dala za kočár 20 tis. 😉

vilca
22. říj 2006

Jo, je dobrej. My jsme si dali strop 10.000,- a vešli jsme se do toho akorát. Taky nejsem příznivcem drahých kočárků.

baruna
22. říj 2006

To jsem ráda, já už si připadala jako krkavčí matka 😉
Ale mě to přijde jako zbytečně vyhozené peníze. Hned příští týden ho jedu okouknout naživo a vyzkoušet jestli se nám vejde do auta.
V podstatě je to jedna z mála věcí, které budeme kupovat. Kamarádky už mě zahtily oblečením, švagrová postýlkou, vaničkou a lehátkem, takže budeme kupovat jen kočár, nějaké peřinky, povlečení, matraci a takové ty věcičky.

protea
22. říj 2006

Ahojky,
prosím o radu:poraďte mi v Praze nějakou hodně velkou prodejnu kočárků?!
Děkuju🙂

gedren
22. říj 2006

Proteo, zkus treba AAA Bazar Kocarku, ma pobocky v Kobylisich a na Cernem moste, neni to jen bazar, ale i prodejna novych, a ty nove si i s cenami muzes prohlidnout na webu, takze vis, do ceho jdes 🙂. Jinak ta prodejna v Kobylisich je o dost vetsi, takze je tam nazivo daleko vetsi vyber (tech novych).

My jsme tam koupili jety, ale uvazovali jsme chvili i o novem (jinem), protoze ani po dvou dnech hledani na netu jsem nenasla, ze by ho jinde meli levnejsi 🙂

kazac
25. říj 2006

pořád se rozhoduji mezi dvěma kočárky dorjan cross country a baby smile twister.inzerovaný v shopu brouček-kočárky podle značky.Vyhovuje mi,že má twister i nánožník na spor. verzi.Jelikož mam termín v dubnu ,tak přes léto byjsme odvozili v korbičce a na zimu by se nánožník hodil. 😎

caira
25. říj 2006

kazac: dorjan cross country je vazne krasny, akorat bych si zjistila od holek co uz ho maji, jestli jim kvuli castemu skladani nezacal zatacet na jednu stranu, jako to pry ma vetsina kocarku s ackovou konstrukci..

zany
25. říj 2006

Proteo, my jsme se byli kouknout na Žižkově v jedné velké prodejně. Jmenuje se Dětský ráj a mají i stejný název stránek: detskyraj 🙂
My máme taky vybraný Dorjan Cross Country a doufám, že bude vše OK. Tenhle kočárek mají naši známí a jsou s ním spokojeni, tak doufám, že budeme taky 🙂

andik
25. říj 2006

zany,my máme stejný kočárek od dětského ráje,taky dorjan cross country,modrý a jsem s ním spokojena 🙂

zany
25. říj 2006

Tak to jsem ráda, že jsi s ním spokojená 🙂 My ho budeme někdy během listopadu objednávat, aby jsme ho do Vánoc měli... Máme vybranou modro červenou kombinaci, takže je jak pro holčičku, tak pro chlapečka 🙂

caira
28. říj 2006

ahoj holky, sice jeste necekam { doufam, ze po novem roce uz zacneme pracovat} nicmene to neznamena, ze bych neocumovala kocarky 😀 dneska jsem poprve nazivo okoukla quinny buzz v akci.. hned jsem sondovala od maminky na zastavce jak je s nim spokojena atd atd..byla v soku, jakto, ze to mam tak zmakly..ale me se quinny desne libi.. nejradeji uz bych byla tehotna abych mohla vlitnout na objednani kolekce 2007 😀 Holky, kdo mate quinny buzz, muzete se podelit o sve zkusenosti a poznatky? diky 🙂

kazac
29. říj 2006

ahojky včera jsem se konečně rozhodla a padla volba na kočárek spolupracujou právě s quinny v koprodukci je to německá firma a je to buggster. Můžete si také vzbrat jinou barvu korbičky a jinou sportáku.Cena je necelých 10000.- což je také dobrý a je strašně lehounký 6.95kg bez korbičky.dá se složit uplně na placku.Vybrali jsme si oranžovou korbičku a sporták modrý tak uvidímě.pa 😵

caira
31. říj 2006

ja jsem na buggster koukala, ale jak my tady rikame, neni to muj cup of tea 🙂 jeste se mi docela libi Traxx Marlin 3, ale o tom nemam zadne info

vero
31. říj 2006

Holky, máte některá zkušenost s kočárkem Breaker od firmy Babyactive?

zajdla
31. říj 2006

Mám kočárek trend-line a jsem spokojená,jen při cestování je poněkud větší,tak se nevleze do kufru auta.Ale jinak nemá žádnou chybu.Už ho používám přes rok. 🙂

ptacci
2. lis 2006

Ahoj holky, nemátě někdo zkušenosti s casuaplay S4? díky

protea
2. lis 2006

Ahoj Ptacci,
moje známá si ho chce koupit strašně se jí líbí.
Ale zkušenosti nevím🙂

ptacci
2. lis 2006

Nám se taky moc líbí, ale ještě jsmem se nesetkala s někým, kdo by ho měl. Akorát jsem o něm četla v Mamince a tam ho má přími paní šéfredaktorka a ta si ho vychvalovala.

kristi
2. lis 2006

casualplay ma kamoska (narocna) a nasla na nem nejaky chybky, ale jinak se perfektne sklada atd. Myslim,ze rikala,ze nebrzdi brzda a jeste neco...ale za ty prachy....nevim nevim..

ptacci
2. lis 2006

to nestraš! já ho chci hlavně k bruslím, tak právě proto vybíráme s brzdou!!!

protea
2. lis 2006

Mně přijde taky dost drahý.
Já myslela, že k bruslím jsou speciální kočárky které mají větší kola než obvykle.
Teda aspoň můj manžel to tvrdí.Říkala jsem, že bych taky chtěla nějaký k bruslím a on přišel s tímhle.

kristi
2. lis 2006

snad budes mit stesticko a bude v pohode, krasnej je....

ptacci
2. lis 2006

Proteo, a jakej máte vybranej? Nám ještě doporučovali Jané pro slalom, ale vzhledově se mi víc líbí S4.

protea
2. lis 2006

Já to nakonec vzdala, až půjdu na brusle, tak dám mimčo maminám nebo manžílkovi.Už takhle je to docela fuška na těch bruslích ještě s kočárkem.
Ten co máme vybraný mi, tak ten by se ti nelíbil je to taková klasika.
Ale nám se moc líbí(tedy spíš mne, manžovi je to jedno říká že s ním budu jezdit víc já, tak ať si vyberu podle sebe🙂

vero
2. lis 2006

Proteo, to máš štěstí. My jsme se u toho skoro pohádali. Sice s kočárkem budu jezdit víc já, ale podle sebe si vybrat nemůžu. Co kdybych náhodou vybrala barvu, se kterou by se manžel styděl jezdit? 😀

protea
2. lis 2006

To jako vážně Vero?
Tak to je síla.Já na manželovi nechám jen praktičnost v tom on je machr, já bych vybrala kočárek jen podle vzhledu-to by to dopadlo 😀

ptacci
2. lis 2006

Tak to já bych si bez manžela takdy netroufla nic pořídit. A úplně chápu Veru 😉

kristi
2. lis 2006

my jedeme v sobotu do Kolina do nejaky ty obrovsky prodejny, tak nevim, jeslti uz jako neco vybereme nebo ne....mne se hlavne zdaji vsechny korbicky dost maly

vero
2. lis 2006

Kámoška, která rodila v červnu, taky říkala, že jsou všechny kočárky hrozně malý. Nakonec si vybrali hluboký kočárek. Ten mi ale zase přijde, že je úzký a dlouhý. My teda zůstanem u sporťáku.