Jak postupovat při výběru kočárku?

rady
27. čer 2006

Ahojky,nevím jestli sem tohle téma úplně patří, ale pomáhám mé kamaráce vybrat kočárek na miminko, které se narodí v září. Je to teda celkem fuška, protože těch kočárků je tolik, že když už si člověk myslí, že má vybráno, tak se zase objeví něco nového. Ale základní kritéria už jsme stanovily. Musí to být čtyřkolka, troj nebo čtyřkombinace sportovního typu, nafukovací kola, cena do 10.000Kč. Předběžně se nám nejvíce líbil deltim ligero. Je to celkem nový typ, takže jestli s ním máte někdo zkušenosti, prosím napište. Na stránkách beremese.cz jsem už načerpala celkem dost dobrých rad, tak doufám, že to bude i tentokrát stejné. Díky moc. 😉

ivika18
16. únor 2010

marbejkana, my máme tříkolku Jané a jsme na vesnici a jezdí v pohodě i v lese, nestabilní je jedině když najíždíš na obrubník (to i ve městě) a jsi chvilku jen na jednom kole

sturnus_vulgaris
17. únor 2010

Ja bych souhlasila s tim, ze do terenu je lepsi ctyrkolka, a to konkretne ctyrkolka, co ma predni a zadni kola v jedne ose. Jinymi slovy, ctyrkolka, co je v jedne ose nema, problem moc neresi.
My mame trikolku (BEBECAR ICON HBR) a jakkoli je stabilni az az, predni kolo dostava pri rozrazeni kameni, hliny, listi, snehu... docela zabrat. Proste clovek tlaci proti 3 kolum (resp. 4 kolum, jde-li o ctyrkolku s kolecky nikoli v jedne ose), a ne proti dvema. Takze se holt potom nadres.
Jinak napr. Jane Slalom ma na prednim kole rucni brzdu, a proto hrozi, ze pokud s prednim kolem najedete do nejake zaveje, atp., tak ji strhnete.

terka23
19. srp 2010

Ahoj holky, potřebovala bych poradit s výběrem kočárku, protože si vůbec nevím rady. Tady mám odkaz na tři druhy kočárků, které se mi líbí a chtěla bych Vás poprosit o Váš názor na ně. Miminko by se nám mělo narodit koncem prosince. Moc děkuji!!!

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-83/vector-...
http://www.aukro.cz/item1193429153_multifunkcni...
http://www.aukro.cz/item1185587792_kombinovany_...

avis
1. zář 2010

Ahojky, máme kočárek MIKÁDO OXFORD s podvozkem BOSTON...je to čtyřkolka s předními otočnými kolečky, které se dají zaaretovat. V zimě se s ním jezdilo dobře i do terénu jsme jezdili.Výhodou je větší korba u hlubokého kočárku ( vozila jsem malého do 8.měsíce a to je čahoun).Potom už seděl a šel do spotáku. Kdyby někdo měl zájem prodám

jaa
2. zář 2010

@terka23 ten druhý.je krásný a praktičtější,než třeba ten třetí.. 😉

lennka79
2. zář 2010

Baby, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkom JOOLZ One Grand??? Ďakujem!

avis
6. zář 2010

@avis mejlik ku945@seznam.cz

maminajanina
11. únor 2011

@jankar nevim,jestli někdo ještě bude reagovat.Koupila jsi ho?ja ho mam a ted shanim plaštěnku,zdají se mi ty uni kratke na sedačku s nanožníkem.

cincinnati
13. únor 2011

Ahojky, pořídili jsme si kočárek Ingelsina Magnum 2010 včetně matrace a hygienické vložky. V kočárku samotném jsou popruhy na uchycení miminka. Hygienická vložka obsahuje otvory, kterými se dají popruhy nahoře, dole a uprostřed provléct. Ale u matrace Inglesina fakt nevím, jak ji tam umístit. V ní otvory nejsou. Nevíte někdo, jak se do kočárku umísťuje, aby se daly používat i ty popruhy ?

terezka023
10. zář 2011

prosim vas nemate niektora skusenost s kočíkom RAPTOR KLASIK+Autosedačka+Nafukovacie kolesá ?

laloona
10. zář 2011

holky jaký je golfáč maxi cosi city cx?

alami
10. zář 2011

poradíte mi nejaký čisto športový kočík s opierkou chrbta, ktorá sa dá nastaviť celkom do kolmej polohy? ďakujem

maximka33
24. led 2013

@cincinnati jak se ti jezdí s inglesinou? uvažuji o ní jako o kočárku na zimu, houpacím, pohodlném. sporťák bych už chtěla jiný. bydlíme na vesnici. myslíš, že je to dobrá volba?