Jak postupovat při výběru kočárku?

rady
27. čer 2006

Ahojky,nevím jestli sem tohle téma úplně patří, ale pomáhám mé kamaráce vybrat kočárek na miminko, které se narodí v září. Je to teda celkem fuška, protože těch kočárků je tolik, že když už si člověk myslí, že má vybráno, tak se zase objeví něco nového. Ale základní kritéria už jsme stanovily. Musí to být čtyřkolka, troj nebo čtyřkombinace sportovního typu, nafukovací kola, cena do 10.000Kč. Předběžně se nám nejvíce líbil deltim ligero. Je to celkem nový typ, takže jestli s ním máte někdo zkušenosti, prosím napište. Na stránkách beremese.cz jsem už načerpala celkem dost dobrých rad, tak doufám, že to bude i tentokrát stejné. Díky moc. 😉

lucek
5. srp 2007

Ahoj, my máme vybranou buď Cortinu X3 Tris Evolutin nebo Bebeconfort High Trek.
O Cortině tady sem tam někdo napíše, ale Bebeconfort jsem nezahlédla. Nemáte ho někdo? Čekáme ledňátko, takže si říkám, že velikost korbičky by mohla stačit - Cortina 76 x 33, Bebe 72 x 33. Co si o tom myslíte?

werminka
5. srp 2007

Ahojte holky,my máme "předběžně" vybraný X-lander XA. Chceme totiž čtyřkolku s předními otočnými koly.... a tak se výběr kočárku docela zúžil 🙂 Ale tenhle se nám líbí. Je fajn, že do něj pasuje i autosedačka.

baruna
5. srp 2007

Lucek - mám Cortinu X3 už od března. A budeme reklamovat ☹ Teda funkčnost, skladnost, manipulace a pod. kočárku je super. Ale za ty peníze si myslím, že by to všechno mohlo být líp udělané. Nám ulítali cvočky ze síťky, trošku zlobí brzda, rozpárala se nám korbička. U kočárku za 5 tis. bych takové kraviny asi vůbec neřešila, ale u kočárku za 17 tis. to prostě řeším 😉
A k té velikosti. Rozárce jsou 4 měsíce a počítám, že bude mít korbičku max. do půl roku. Na zimu by se mi tam rozhodně s fusakem nevešla. Ale pokud máte někdo termín nejdýl v dubnu, tak velikost korbičky moc řešit nemusíte. Další zimu už bude prcek stejně ve sporťáku.
Tak dobrý výběr.

lucek
5. srp 2007

Baruna - tak s tou Cortinou mě to celkem mrzí. Počítala jsem, že v této cenové kategorii by to mohla být už celkem kvalita. Bebečko se mi sice líbí víc, ale taky je o 10 000 dražší. Ale ani jeden kočár jsem ještě neviděla na živo, což taky dělá hodně. Díky za zkušenosti.

baruna
5. srp 2007

No třeba jsme jen neměli kliku a koupili jeden špatný kočár z tisíce. Já jsem s ním fakt spokojená, jen bych ještě chtěla, aby byl úplně bezchybný. Víš ono je těžké dát na diskuse o kočárcích - já jsem zjistila, že málokdo přizná, že vybral špatně, nebo že mu vadí to a to. Hlavně u těhle dražších kočárků 😉
Jo a k té velikosti korbičky - ty to fakt řešit nemusíš 😀

jana.ax
5. srp 2007

domina, perisu,lifinka: kočárek Baby design Atlantic mám taky, už ho mám i doma a vypadá parádně. Řekla bych o moc líp než na všech obrázcích co jsem viděla. Bohužel jsem ho před koupí nikde neviděla naživo, ale zatím jsem spokojená. No uvidíme až vyjedu.
Mám ten oranžovo-šedý. Jo a sporťák jde dát úplně do lehu, už jsem vyzkoušela. 😉
Dám vám sem odkaz, kde jsem ho kupovala za 5990,-
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5357021

domina
5. srp 2007

jani děkujem za odpovědi.Já ho už viděla i naživo a byla jsem docela spokojená.U mě byla priorita aby šel dolehu 🙂 Cena je parádní, akurát, že my ho budem kupovat později 😒 Určitě pak napiš až ho vyzkoušíš 😀

kett
5. srp 2007

Kuci, ja mam koupeny I´coo Peak 3. Korba ma snad na vsechny rozmery typy stejne. Sirka je psana 33 cm, delka 92. Prijde mi, ze kocarky v dnesni nabidce jsou na tom dost podobne. Rozhodne jsem z toho kocarku fakt nadsena, vypada super🙂 🙂 Fusak jsem si objednala od Aestheticu, da se odepnout spodni dil, a pak se do te korby v pohode vejde.

jana.ax
6. srp 2007

Domino: v září ho zajedu a pak dám vědět 😉

perisu
6. srp 2007

Já Atlantic ještě naživo neviděla,v brzké době se na něj něj ale chystáme 😉

kachnik
6. srp 2007

Holky, líbí se mi Peg Perégo GT3 2007 komplet se vším, jen ho vůbec nemůžu nikde najít kromě Dětského ráje. Nemáte s ním některá zkušenost Líbil se mi i Jané Slalom pro, ale je hrozně nízkej.
Jinak ta Cortina má větší rozměr korby, je to 83 cm.

mkr
6. srp 2007

ahoj, měla jsem hodně vybraných kočárků, ale nakonec asi zvítězí X-langer XA akorát se mi moc nelíbí barvy vloni byly lepší

kett
6. srp 2007

Kachniku, podivej se na www.detskyruzek.cz Mam s tim obchodem vyborbou zkusenost. Dobre ceny, ochota a navic ti kocarek uschovaji az do porodu.

kuci
7. srp 2007

kett: Moc děkuji teď jsi mě moc potěšila.My ho asi koupíme,páč vypadá (aspoň podle fotek) moc dobře.Myslím že ta délka korby bude stačit,podle toho co jsem viděla se mi zdá docela dost velká.Jo a prosím tě jdou ty přední otáčecí kola zablokovat? A jak se s ním jezdí? Houpe,jak to o něm píšou na netu?

pekkra
8. srp 2007

Ahoj holky, potřebuju radu. Neznáte některá tento kočárek? http://adana.cz/kocarky/Herqules Raptor 3 Spin ...
Přítel se do něj zamiloval a já na něj nemůžu najít žádné reference. Byla jsem se na něj podívat i v obchodě a vypadal docela dobře.

hana
8. srp 2007

ahojky holky, nemáte některá zkušenost s kočárkem Roan Marita?

yasmin07
8. srp 2007

ahoj holky, máte zkušenost s kočárkem MOON 4 S nebo Neonato Reverso Sport Tris 2007?

musko
8. srp 2007

pekkra - pokiaľ chcete kočík typu 2v1 tak na tento typ som sťažnosti nepočula- Nemecká značka s tradíciou kvality... Vraj sa viac oplatí kúpiť v Rakúsku, len by bol asi potom problém s príp. reklamáciou....

yasmin07
9. srp 2007

Ahoj holky, docela se mi líbí kočárky tmavý barvy (černá, šedá), ale říkám si, jestli do toho v létě moc nepere sluníčko 😎 Zvlášť když je tmavý i vnitřek korbičky...

kaaatkha
9. srp 2007

Ahojky,maminky a budoucí maminky,chtěla bych se s Vámy podělit o můj názor na kočárek Dor Jan Cross.Tento kočárek mám pouhé 3 měsíce a pořád něco opravuji nasazuji.Nejprve to byly kolečka kté mi jednoho hezkého dne začly padat a každej metr sem je musela nasazovat.Tak sem součástky slepila vteřin.lepidlem.Párkrát mi ulít šroubek na upevnění zatim sem ho našla ale dnes mi uletěl naposled....nenašel se.Pak po 14 denním používání se mi rozbili cvočky u tašky a t sem v ní nic těžkého nenosila.Tak at vy si maminky vyberete lípe

kralik
13. srp 2007

Pekkra IP

karin80
13. srp 2007

Dobre odpoledne vsem,
chtela jsemse zeptat, zda se tady najde nekdo, kdo ma zkusenost s kocarkem casualplasy s6.

annynka
15. srp 2007

Ahoji,

chtela bych se zeptat, nemate nektera z vas zkusenost s kocarkem V3 od baby pointu? Je hodne podobny atlanticu od babydesignu, hrozne se mi libi, mimi se ma narodit v unoru tak se bojim, ze ty predni kolecka nebudou vhodna na snih..

mkr
15. srp 2007

ahojda, chtěla jsem se zeptat jestli vám Atlantic nepřipadá těžký zkoušela jsem ho a docela mě to zarazilo jinak cena je supr

mausi
17. srp 2007

Ahoj, my jsme to vyresili tak, ze pro male novorozene miminko jsme meli pohodlny DELTIM VOYAGER se ctyrmi kolecky a prostornou taskou. Mrnousek v nem mel hodne prostoru, byl opravdu pohodlny a za rozumnou cenu mel kocarek vsechno prislusenstvi, hezky vypadal, mel prehazovaci madlo (!) a ani jednou se neobjevil zadny technicky problem. Kdyz bylo malemu asi 9 mesicu, hodne sedel a v kocarku uz nespal, poridili jsme sportovnejsi trikolku HARTAN SKATER bez tasky. Na jezdeni do mesta i do terenu fajn, lehce se sklada, nema sice prehazovaci madlo, ale novejsi verze maji moznost otoceni cele te sedaci jednotky po nebo proti smeru jizdy. To je podle me dulezite kvuli slunicku, vetru atd. 🙂

tvarohacek
17. srp 2007

tak my jsme poridili inglezinu ve slevě a časem přibudou golfky 🙂

tevina
22. srp 2007

Ahoj,celou diskusi jsem nepročetla,ale nemáte někdo zkušenost s kočárkem Carat combi od Knorru? 😅

isanie
28. srp 2007

Ahoj holky. Jednou jsem tu psala,ze si nemohu vybrat kocarek..v takovem mnozstvi,ktere se dnes nabizi,snad ani neni mozne vybrat takovy,aby s nim byl spokojeny kazdy,nekdy je cena vysoka,nekdy kvalita spatna..proste asi na kazdem najde nekdo neco..my si nakonec vybrali Freeline Bartatinu kol.2007..vybirali jsme jen dle fotky na internetu,pac moc referenci o tomto kocarku neni a ani v obchodech se moc nevyskytuje..cekali jsme na nej dva mesice..trosku jsem se desila okamziku kdy prijde,protoze jsme o nem vedeli opravdu jen kolik vazi a jake ma rozmery..kdyz prisel den D. a Martik ho vytahl z krabice,neuveritelne jsem si oddechla..vypadal uplne jinak nez na internetu,byl daleko krasnejsi a i zpracovani je super..jsem z nej nadsena..stal 6700,- i se sportovni verzi,ma krasny vnitrek,okynko na boudicce,ksiry,tasku na rukojet,nanoznik,proste je super..nejsem nijak narocna,ale nechtela jsem kocarek typu Tako..ten mi pripada opravdu laciny,ale do Freelinu byste nerekli ze stal jen tak malo..opravdu doporucuji a preji stastnou ruku pri vyberu kocarku,jakou jsme meli my 🙂

tevina
28. srp 2007

Ahoj,až někdo zajedete ten Babydesign Atlantic,tak sem určitě dejte vědět.Jsem moc zvědavá,kočárek se mi moc líbí. 🙂 🙂

rady
autor
28. srp 2007

Ahoj, jsem sice teprve v 8. týdnu, ale už koukám po kočárcích. Myslela jsem, že mám jasno a budu chtít x-lander trojkolku, ale našla jsem taky Baby point V3 KOLEKCE 2007. Bohužel neznám nikoho, kdo by s ním měl nějakou zkušenost. Takže pokud něco víte, sem s tím 🙂