Jak postupovat při výběru kočárku?

rady
27. čer 2006

Ahojky,nevím jestli sem tohle téma úplně patří, ale pomáhám mé kamaráce vybrat kočárek na miminko, které se narodí v září. Je to teda celkem fuška, protože těch kočárků je tolik, že když už si člověk myslí, že má vybráno, tak se zase objeví něco nového. Ale základní kritéria už jsme stanovily. Musí to být čtyřkolka, troj nebo čtyřkombinace sportovního typu, nafukovací kola, cena do 10.000Kč. Předběžně se nám nejvíce líbil deltim ligero. Je to celkem nový typ, takže jestli s ním máte někdo zkušenosti, prosím napište. Na stránkách beremese.cz jsem už načerpala celkem dost dobrých rad, tak doufám, že to bude i tentokrát stejné. Díky moc. 😉

protea
12. lis 2006

Ahoj Lindo,
já s ním určitě zkušenost zatím nemám ale docela by mne zajímalo jak ty kočárky vypadají?Ani vyhledávač na netu mi tu značku nenašel☹

linda02
12. lis 2006

no já je viděla v obchodním centru Letňany v Praze a jeden se mi tam moc líbil. Mají jen cizí stránky mothercare.com a tam mají spoustu věcí. Spletla jsem název je to MOTHERCARE tak kdyžtak jukni a uvidíš ahoj Linda 🙂

artikula
15. lis 2006

Ahoj holky,vcera jsem nemela co delat a tak jsem se zase koukala na kocarky. Narazila jsem na zajimavy clanek, mozna jste ho uz cetly, ale kdyby ne, tak je docela zajimavy. Favoritu na kocarek jsem mela dost a aj jsem procitala vsechny mozne diskuze. Zajimaly me nazory jiz vozicich maminek, tu jedna vychvalila Patrona, tu zas jsem cetla hruzostrasny horor o tom samem kocarku, jeden je moc drahy, na trikolky me neuzije a nebo je kocarek tezky...tak jak si vybrat? Ten kocarek, co me ted zaujal je od polske firmy- FirkonF7.
A tady je odkaz na ten clanek:http://ekonomika.idnes.cz/test.asp?r=test&c=2000M150T01B

snad to pujde spustit

a co vy na to? Mozna uz jste taky o nem neco cetly a treba me jeste zachranite, pac ja bych jej asi koupila...

ptacci
15. lis 2006

Já už jsem to taky četla a podařilo se ti najít na netu, kde je prodávají? Většinou jsem je našla jenom v bazarech. Díky

artikula
15. lis 2006

tady je primo prodejna, kde se daji koupit: www.kocarky.nakupujeme.cz

A tady jsou postrehy maminek, kde jedna pise, kde jej koupila, ale presna adresa tam bohuzel neni: http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

artikula
15. lis 2006

a nebo si musime zajet do Jeleni Hory na zname trhy 😅

baruna
15. lis 2006

Nechci vám kazit radost, ale ten test je dost starý 😉 . Ale musím říct, že mě to taky dost překvapilo, že z drahých kočárků renomovaných značek vyhraje polský kočárek za pár korun.
A vybírej podle toho, kde bydlíš, kam budeš jezdit, jestli budeš často jezdit autem apod.

kazac
27. lis 2006

zdárek holky chci se zeptat zda neznáte ten kočárek baby smile twister.Docela mě zaujal,ale nevím o nikom kdo ho má.Mě se líbí ten zelený.Korbička je 80cm což není tak málo.pic už aby byl duben s artikulou máme skoro stejný termín porodu.Já mám 20-21.4.

protea
27. lis 2006

Ahoj Kazac,
tak přijď k nám do dubnovek na pokec🙂

hankah
27. lis 2006

ahojky holčiny,

tak vás tu pročítám a mám hlasvu jak pátrcí balon!! 😲

holčiny, neznáte kočárek Peg Pérego AT4 Sportivo '06 nebo někoho kdo ho má? dávám i stránku, kde je vyfocený........

díky, díky

adusum
27. lis 2006

Ahoj všem!
Hankah: mám vyhlídnutý kočárek Peg-Pérego AT4 Completo ( od Sportiva je rozdíl, že je k tomu orig. nánožník )- barva Anice (blankytně modrý v kombinaci se šedou).Kamarádka má ten samý typ - jinou barvu. Je s ním velice spokojená. Koupila si ke sporťáku ale tu hlubokou korbu Navettu, já bych preferovala vložnou tašku.Sporťák vypadá moc pěkně, je to stabilní kočárek, bez problémů se skládá, je lehký a snadno ovladatelný.Pochopitelně může někoho odradit vyšší pořizovací cena - za sporťák na netu cca. 12500,- + hluboká korba cca.4700,- nebo ta taška něco přes 2000,-.ale sama jsem viděla, že je super.Doufám, že manžela "překecám" a někde vyštracháme potřebné penízky. Porodné to sice uhradí, ale kočárek se musí pochopitelně pořídit dřív. kočárek jsem si ošahala a prohlédla v kamenném obchodě a chtěla bych si ho objednat přes net. Hlavně si pohlídejte, zda -li má daný prodejce také servis - přeci jen se může stát něco s kočárkem a je fajn, když vám to pokud možno na počkání opraví. Mějte se.

hankah
27. lis 2006

adusum: díky. koukám, že budeš rodit začátkem března, myslíš, že v tom budeš moct mimíska vozit i v zimě?? myslím v tom hlubokém? ta taška kolem dvou tisíc se mi zdá hodně malá. ale ten sporťáček je nádhernej!!!barvičku máme vykoukanou stejnou🙂

musko
27. lis 2006

Ahoj dievčatá!
Ja už mám doma 15 mes. chlapčeka a ľutujem, že sme nemali internet, než sa norodil, odpsdli by mi kočiarikové starosti 😠 . Žijem na Morave a tak sme s priateľom chceli podporiť českého výrobcu a kúpili sme trojkombináciu Runner sport od VaV. No chodiaca katastrofa - jednak nám po cca 4 mes používania praskol rám, malý rýchlo vyrástol z vložnej tašky a tak sme museli voziť v športovej verzii od 5 mes.... 🙄 🙄 🙄 .
Už teraz viem, že pri druhom mimi budem kupovať ( aj po rozhovore s kamoškou, čo pracuje v obchode, kde sa predávajú kočiariky) hlboký - asi Roan alebo Deltim Fokus - sú široké a dlhé, pohodlné aj pre mimi vo fusaku. No a potom radšej investujem do naozaj kvalitného športiaku - ľahkého a skladného - páči sa mi F4 od Patron Bohemia. Peg Perego je super, akurát krátke. a tá firma Mothercare vyrába Inglessiny - sú fajn, ale tiež pomerne krátke. Tak papapa 😅

adusum
27. lis 2006

hankah: fusak tam vleze v pohodě - až mimčo povyroste,fusak už dávat nebudu, doufám, že už bude tepleji 😒 .Oni prodávají 2 typy těch tašek jedna je Porte Enfant GM - ta má tvrdou plastovou vaničku, a druhá je Porte Enfant Soft - ta, jak už název napovídá, je měkká taška. no, prostě - úplně jsem se do něj zakoukala 😀 . Ještě mám tady pár www stránek, kde ho mají : www.detskyraj.cz
www.mimishop.cz
www.kocarky-malvik.cz
www.malli.cz
wwwdetskyruzek.cz
www.batolata.cz.www.bejbycentrum.cz

kocurek
27. lis 2006

Ahojky vsechny tehulky,tak taky pridavam ruku do dila a nechavam par poznatku. Zdravim vas ze Spanelska, kde tak, jako v CR je spousta kocarku a nez clovek vybere aspon znacku.....S, pritelem jsme obehavali zuzne obchody a nakonec jsme se shodli na 😉 JANE CARRERA MAXI PRO. 🙂 Jeto trojkombinace, dobre skladny, veliky. Kdyz jsem se divala na ceny v CR, celkove to vyslo na 20.000 kc, ja mela to stesti, ze jej sehnala, se vsim vsudy, za 7.500 kc. Takze sirikam, ze to behani stalo za to!!!!!!!!!!!!!
Hlavne zvazte, jak zde uz nekdo psal, kde jej budete pouzivat, zda chodit na hory, po meste nebo jej budete mit jen do auta.

kocurek
27. lis 2006

Pardon, kocarek je JANE CARRERA MATRIX PRO a ne maxi 😅

hankah
28. lis 2006

adusum: díky moc. ty budeš kupovat tu měkkou tašku? ta by mohla být asi větší než ta vanička, viď? mě ta vanička totiž přišla hrozně malá, i ta prodavačka mi řekla, že tam tomimčo vydrží tak pll roku a pak bude malá. koukala jsem ještě na kočárky od té firmy Patron a to kočárek ZEPHYR, přijde mi dost podobný jak ten Peg Perégo, ale vyjde o polovinu levněji, jenže v obchodě ho namají, tak nevím.....

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
hankah
28. lis 2006

Magdi, tak to jsi mě nepotěšila........ 😀 😀

kazu
28. lis 2006

Kocurku,mohu se zeptat co si myslis o MATRIXU? ty crass testy vysly docela bidne,ale cetla jsem dost recenzi a vesmes to chvalili.
Ja uvazuji o koupi Jane nomad s matrixem,ale chci se zeptat nejake mamci,co jiz ho ma,jak je spokojena v zime,kdyz je snih.Sice s nim budu prevazne jezdit ve meste,ale. Jo jeste se chci zeptat,tys ho kupovala ve Spanelsku-pres net nebo tam zijes? Protoze ta cena je fakt docela tady v CR vysoka!
Dik Kac

kocurek
28. lis 2006

Ahoj KAzu, tak ja kocarek kupovala ve Spanelsku, jelikoz tady ziji. Male se mi narodi v breznu 2007, kde s nim budu v CR,takze taky pocitam se snehem, fusakem atd....Zvazovala jsem vsechny okolnosti a nakonec se rozhodla pro JANE, je to dobra znacka, neni moc znama v CR. Kamaradka, jej taky ma a je s nim vylozene spokojena. Traba, kdyz jedes v zime autem, jen treba potrebujes neco nakoupit, neni treba tahat sebou cely kocarek, gor ve snehu. Je dost pohodlny. Kocarek kupovala osone v obchode, ale meli i web, budu se snazit to najit, vim, ze posilaji zakazky do cele Evropy. A ta cena byla skvela a dokonce k nemu dostanu i choditko, tasku na kocarek a plastenku (zdarma v cene)-7.500 kc. PA 😅

kazu
28. lis 2006

Jezis,kocurku 😨 ,to mi ani nerikej,ze to tam maji tak levne a tolik veci k tomu! Ja chciiiii takyyyy!!! 😅 To meli v nejake akci nebo to tam stoji takto normalne? Nevis,kolik by to stalo poslat sem do CR? No jo a co kdyz se s nim neco stane-poskytuji servis treba pobocky tady v CR? To mam otazek,vid?
To by ses divila,nahodou Jane,alespon v Praze,je dost zname. Je pravda,ze patri k drazsim,takze se clovek chvili rozmysli.
No ja cekam mimi na zacatek kvetna,ale jestli bude jako minuly rok,tak snih mozna jeste bude.
Jestli muzes a budes tak hodna,tak mi treba do IP posly tu adresu. Ja znam jen www.jane.es (koukam,jaka bude nova kolekce🙂 a tam ceny snad ani nejsou?
Moc Ti dopredu dekuji! Pa 🙂

kocurek
28. lis 2006

Kazu, posli mailik do IP posty.hned.pa

klaris
29. lis 2006

kocourku, prosím prosím, taky mi písni adresu do IP. kočárek se mi hodně líbí, hlavně barva rojo. díky moc.

artikula
29. lis 2006

A co Breaker? Uz jej nekdo videl? Vyzkouisela jsem si jej v jednom obchode a fakt se mi libil. A da se pekne slozit, pricemz nezabere moc mista. Ma nekdo s timhle kocarkem zkusenosti?

protea
29. lis 2006

Ahoj Art,
kdy se ukážeš u nás v Dubnu?
Breaker si teď pořídili známí, rodí začátkem Ledna, tak pak můžu písnout jak jsou s ním spokojeni.
Můj šálek to ale není, hlavně vzhledově.

adusum
1. pro 2006

hankah: Můj první syn se narodil v prosinci, když byla za rok zima, měla jsem ho už ve sporťáku - dá se polohovat (mimčo tedy můžu položit a v pohodě spí) a hlavně až druhému bude další zimu těch 9 měsíců, nedovedu si představit, že by mi seděl v té hluboké korbě.Sporťák má přeci nánožník a dítě bude zase ve fusaku.Takže bych šla do té tašky.Měj se krásně.

raculka
1. pro 2006

adusum-a do jaké doby si tedy myslíš,že je vhodná korbička? Já si právě říkám,jestli jsme neudělali chybu ve výběru kočárku.Máme KNORR NIZZA-jsem s ním moc spokojená.Akorát ta vložená taška už nám začíná být těsná-bude mu 5 měsíců.Ke kočárku je i fusak,takže nebude problém,dát dítko do fusaku,až se do tašky nevejde(což bude asi dost brzy)...Ale já si tedy myslela,že by v korbičce(tašce) měl vydržet tak do 9 měsíců.
Kdy si začal tvůj chlapeček sedat? Asi od té doby je sporťák nejlepší,nebo ne?
díky

gedren
1. pro 2006

kazu, napis mi prosim taky, kde se to da objednat 🙂 Ale predpokladam, ze postovny bude tak drsny, ze uz se to pomalu nevyplati...🙂 Ja mam bazarovy Jane Powertrack, je suprovej, akorat uz takovej mirne rozvrzanej, nicmene pokud by se rozpadl (manzel s nim jezdi cestou necestou 🙂), tak urcite pujdu zase do Jane, ta vaha a tak je skvela...

gedren
1. pro 2006

tak ted jsem to popletla, prosim o link kocourka, ne kazu (i kdyz kazu muze samozrejme taky poslat, jestli uz ho vi 🙂) Diky!