Jak postupovat při výběru kočárku?

rady
27. čer 2006

Ahojky,nevím jestli sem tohle téma úplně patří, ale pomáhám mé kamaráce vybrat kočárek na miminko, které se narodí v září. Je to teda celkem fuška, protože těch kočárků je tolik, že když už si člověk myslí, že má vybráno, tak se zase objeví něco nového. Ale základní kritéria už jsme stanovily. Musí to být čtyřkolka, troj nebo čtyřkombinace sportovního typu, nafukovací kola, cena do 10.000Kč. Předběžně se nám nejvíce líbil deltim ligero. Je to celkem nový typ, takže jestli s ním máte někdo zkušenosti, prosím napište. Na stránkách beremese.cz jsem už načerpala celkem dost dobrých rad, tak doufám, že to bude i tentokrát stejné. Díky moc. 😉

ajina29
5. lis 2006

V jednom inzertu jsem našla prodejnu kočárků nových i použitých. Je to v Chrudimi. www.kocarkynec.com

baruna
5. lis 2006

Ajino vím, jedu se tam podívat v pátek. A ve čtvrtek do Kolína. Pak dám vědět, co jsem se tam dozvěděla.

janickabez
5. lis 2006

Ahojky líbí se mi deltim ekonomic, máte osobní zkušenost????

lumpi
5. lis 2006

Kočárek fakt prát nemusíš!!!Teda nějaký "hygienik" si určo najde důvod proč jo,ale já osobně si myslím,že je to zbytečnost 😒 !!
Jinak k cenám kočárků - dost mě překvapilo,kolik maminek - budoucích 😉 -tvrdí,že je kočárek jen na chvíli nebo zbytečnost za něj utrácet příliš mnoho!!!Samo,že je to věc finančních možností 😉
Vždyť v tom bude miminko trávit spoustu času (pokud teda budete chodit na procházky),i Vy se s ním nalítáte dost a dost,takže pohodlnost je důležitá a určitě to není ztráta peněz nebo jak to tu některé nazývají - já vím,je to věc názoru,ale kočárek je základ spolu s postýlkou,takže mě to jako blbost nepřipadá 😒 Miminko v něm bude trávit někdy 3-4 hodiny denně (na procházkách) třeba 2 roky než z kočárku vyroste,takže mě příjde,že je to hodně dlouhá doba na to,abych pořídila kvalitní a co nej "povoz"... 😉

lumpi
5. lis 2006

A jasně,jak psala Wipaja - starší po někom nebo z bazaru bych určitě vyprala - to jo!!!!Já mluvila jen o novém 😉

kristi
5. lis 2006

lumpi, souhlasim s tebou, ze je to dlouhodobejsi investice, ale i u nas rozhodla taky trochu cena...no teda spis ta sleva ze 14 na 7 tisic 😀

lumpi
5. lis 2006

Kristi..koukám,že máme stejný den porodu 😉 Tak jsem zvědavá,kterou to dřív "chytne".. 😀
Jo,jasně,máš recht,že když je good cena,tak to udělá radost - však my taky brali kočárek ve slevě 😉 Radši cenu psát nebudu 😕
Já to nemyslela tak,že levný kočárek je špatný - to vůbec ne!!!!!!Jen prostě,že to není prkotina jako nočník třeba...a mimochodem chtě nechtě to je modní doplněk...ale to už je o vkusu samo 😉
Tak všem šťastnou ruku a co nejvíc naježděných km 😀

kristi
5. lis 2006

muj modni doplnek to urcite bude...je ruzovej 🙂

mori
5. lis 2006

Občas sem nakouknu, co tady probíráte. Mě už se to moc netýká, už máme kočárek doma. Ale také jsem nedávno přispívala svým názorem ...

lumpi - co to tu čtu? Stejný TP jako kristi a ještě jsem Tě neviděla na diskusi "Februarovky (únor) 2007". Tak to koukej napravit 😀

lilourich
5. lis 2006

😀 Jasně, že to je hlavně, o tom kterej nám padne do oka 😉 taky do ruky 😉 bude mít to co potřebujeme 😉 bude nám vyhovovat cena 😉 a taky se k nám bude trošku hodit 😉

lumpi
5. lis 2006

Lilourich,
máš 100% pravdu - je to o té "zamilovanosti"...aspoň u nás to tak bylo...Viděla jsem ho - zalíbil se mi - uviděla naživo - odzkoušela - a láska na první pohled se potvrdila - takže nákup byl jasný 😉
Mori,
já ani nevím,že tady taková nějaká diskuze je.. 😲 Musím to pořádně prošmejdit 😉 Já chodím na emimino,tam je nás taky pěkná sbírka...únor je nabitý 😀

martuli
5. lis 2006

Ahoj holky,
kocarky PATRON BOHEMIA jsou ceska vyroba, vyrabeji je v Melnice, je tam i podnikova prodejna. Kolega ho meli a byli naprosto spokojeni, maji velike korbicky a za celou dobu s nim nemeli ani jeden problem. Opravdu ho vsem vychvaluje. Ja zatim kocarek nepotrebuju, jen mne zajimaly vase nazory. Skorosvagrova si totiz koupila Tako, tak jsem chtela vedet, jake jsou.

ptacci
6. lis 2006

Ahoj Kristi, tak co byli jste v Kolíně? Vybrali jste ten pravý???

kristi
6. lis 2006

ptacci, byli a uplne nejvetsi spokojenost, pan nam moc poradil a byl strasne hodnej, dali nam slevu a ja nevim,co jeste...kocar je zamluvenej, mam ho v albu..

ptacci
6. lis 2006

To je fajn, kočárek vypadá moc hezky, co je to za značku?

kristi
6. lis 2006

Free line, nebo tak myslim.....rozmluvil mi Quinnyho, Traxx i X-lander, takze mi toho moc nezbylo

ptacci
6. lis 2006

Tak už jsem ho okoukla na jejich stránkách a vypadá fakt dobře!

kristi
6. lis 2006

jo, jsem moc spokojena

kazu
6. lis 2006

Ahojky,chtela bych se zeptat,zda nekdo nemate zkusenost s kocarkem jane nomad(hlavne,jak se s nim jezdi ve snehu). Libi se mi,ze je velice lehky,ale nevim zda ty kolecka nejsou moc mala?

ostruzinka
6. lis 2006

Ahoj 🙂
Kristi: z jakých důvodů Ti pán v prodejně rozmluvil Quinny a X-lander?
Jsou to naši favoriti a zatím jsem na ně neslyšela nic špatného 😉

kristi
6. lis 2006

ostruzinko, Quinny nema ve sportovni verzi madlo pred miminkem, takze ho tam posadis a muzes jen doufat, ze ti nevypadne + druha vec je ta, ze ma nejmensi hl. korbicku ze vsech
x-lander, rozmluveno kvuli tomu, ze potrebuju spis vesnickej kocarek..

ostruzinka
6. lis 2006

Kristi, díky za nové poznatky 🙂 U těch Quinny se to řeší asi zapnutými pásy pro dítě (většinou je dražší kočárky mají jako součást sport. sedaček). To madlo mne vůbec nenapadlo. ☹

majka07
6. lis 2006

To je právě ono, jak napsala lumpi, v kočárku je dítko dlouho, proto u nás rozhodují rozměry kočárku je to krátce zpátky, ale mohla by o tomto tématu psát moje kamarádka, má 3 měsíčního chlapečka a kočárek si půjčili od sousedky 😅 Mají za 23 000 nějaký z Německa, všichni ho moc a moc chválili, super zároveň autosedačka atd., ale když tam dla prcka teď s fusakem chudák dítě, bylo tam jak v konzervě 😀 😀 😀 😀 Její bratr se švagrouvou si z ní dělají teď prdel, že by si ho měla doma vystavit 😀

lilourich
6. lis 2006

ostruzinka, já mám teda úplně obyč. kočár, ale ty pětibodový pásy na sporťák tam jsou - na to snad ani nemusí být drahý kočár, stejně jako to madlo 😀

wipaja
6. lis 2006

některé Quinny to madlo mají..záleží na typu.

ostruzinka
6. lis 2006

lilourich: děkuji za poučení 😉 Já jsem po všech zatím moc nekoukala, ale vím, že to ty dražší mají. Je fajn, že výrobci dbají na bezpečnost dětí a není to jen podle ceny 🙂 Moje kamarádka má levnější kočár a dítě do toho upíná takovými těmi přenosnými kšírami, který jsem měla jako mimi už já.

kristi
6. lis 2006

myslela jsem Quinny Speedy, i tak mi to s madlem a pasy dohromady prijde bezpecnejsi

mori
6. lis 2006

ostruzinka - je pravda, že X-Lander má menší korbu. Už ho máme doma přichystaný. Ale nám se mimi narodí v únoru, takže až povyrote, tak už bude bez fusaku, tak se tam vejde v pohodě. Ale pokud se běkomu mimčo narodí v létě/na podzim, tak to může být s fusakem problém.

lilourich
6. lis 2006

Právě proto jsem to napsala "ostruzinka" né vždyky je všechno drahé taky dobré. Koukala jsem sem tam na ty dražší a je pravda, že lecos ve výbavě nemají a musíš to dokoupit zvlášť, což si myslím, že by to za ty penízky už mohli mít v ceně 😉 😀 S těmi starými kšíry jsi mě rozesmála, to snad ani neni možný 😀

kazac
6. lis 2006

já mám objednaný buggster je to takový kompromis.hlavně jsem nechtěla tako a podobné.jsou těžké a často vadné.kamarádce pořád zatáčejí kolečka na jednu stranu.zase jsem nechtěla malou korbu.náš kočárek má dost velkou mimčo se narodí v dubnu tak to bude v pohodě.krásná ukázka kočárku je na www.buggster.de-video.vzšel nás na 9500.což jde.mám oranžovou korbu a sporták modrý bledě.