Jak postupovat při výběru kočárku?

rady
27. čer 2006

Ahojky,nevím jestli sem tohle téma úplně patří, ale pomáhám mé kamaráce vybrat kočárek na miminko, které se narodí v září. Je to teda celkem fuška, protože těch kočárků je tolik, že když už si člověk myslí, že má vybráno, tak se zase objeví něco nového. Ale základní kritéria už jsme stanovily. Musí to být čtyřkolka, troj nebo čtyřkombinace sportovního typu, nafukovací kola, cena do 10.000Kč. Předběžně se nám nejvíce líbil deltim ligero. Je to celkem nový typ, takže jestli s ním máte někdo zkušenosti, prosím napište. Na stránkách beremese.cz jsem už načerpala celkem dost dobrých rad, tak doufám, že to bude i tentokrát stejné. Díky moc. 😉

rady
autor
26. led 2007

alcatko.j: zkus si zadat tohle a prohledat obchody, které jsou i kamenné a nabízejí kočárky quinny.
http://www.firmy.cz/Obchody-a-obchudky/Prodejci...

alcatko.j
26. led 2007

Rady, dekuju, nasla jsem dva obchody, mam opsane adresy 🙂

vlastovka
26. led 2007

A co říkáte na kočárek bogaboo cameleon?

http://www.bugaboo.com/movies/bugaboomediacente...

http://www.annaviktorie.cz/index.php?site=bugab...

Patří mezy ty dražší, ale slyšela jsem na něj samou chválu, tak bych ho tu ráda prodiskutovala. 🙂

Díky za názory. 🙂 😉

tere
28. led 2007

Ahojte, vybírám kočár a už je to celkem na knop 😎 . Máte někdo zkušenost prosím s kočárkem Chicco Tech 3? Byla by k němu i korbička pro novorozence. Díky za odpovědi. Musím říct, že jsem ráda, že jsem si přečetla něco z diskuze, protože jsem si chtěla vybrat Deltim Travel Soft, ale po tom, co jsme si přečetla, že zatáčí na jednu stranu ani nemám chuť.

finesa
28. led 2007

Ahoj holky, rozhodla jsem se pro koupi kočárku Cam Cortina X4, ale nemůžu ho nikde sehnat. Jsem z východních Čech, může mi někdo doporučit prodejnu, kde bych se na kočárek podívala, popř. beru i Prahu a okolí
Moc díky.

kristi
28. led 2007

vlastovko, taky jsem na nej koukala, je super hlavne do mesta, co? a ten bilej, co neni v normal kolekci ja mazec

romcatko
28. led 2007

Sice to ještě vůůbec není aktuální, ale zajímalo by mě, zda existuje kořárek, kde jde rukojeť přehodit a tím celou korbu otočit po/proti směru jízdy bez jejího přendavání - tj. třeba během vycházky.

baruna
28. led 2007

Fineso zkus Danielu v Kolíně. Super prodejna a super obsluha. Odkaz je www.kocarky.com Jen mě teď tak napadlo, myslíš kolekci 2007 nebo tu starší? Tu starší kolekci s klasickými 4 kolečky už horko těžko seženeš. Já jí původně chtěla taky, ale v Kolíně říkali, že je posledních pár kusu na skladech. Nebo jí někde objednat přes nes.

lennis
28. led 2007

Fineso, zkus John Nell v HK, nebo Baby Centrum v PCE. Myslím, že jsem je tam viděla.

jess
28. led 2007

Ahoj Fineso,cam cortina X4,a neonato passegiano X4 už se nevyrábí,snad to ještě někde doprodávají.Místo toho je nová kolekce: cam cortińa evolution-jen trojkolka a neonato reverso sport tris-ten má přední kolo dvojité.Cam a neonato mají tyto kočáry stejné až na barvy a ted' u té nové kolekce je neonato s dvojitým předním kolem a podle mě vypadá líp než cortina,je z kolekce ted' nejnovější 01/07

linda02
29. led 2007

finesa: jestli jde o Cam Cortina X4 tris evolution 2007 (čtyřkolka) tak o té jsem tady taky chtěla nějaké rady, ale jelikož je to novinka tak ji moc lidí nezná a co jsem koukala tak ji mají jen na internetu když si zadáš celý název vyjdou odkazy, ale jukni každý prodejce má jinou cenu a i jinou barevnou varinatu. Tak sand jsem ti pomohla každopádně pokud bys našla ty nebo některá nějký kamenný obchod kde ji mají prosím písněte díky Linda 😉 😉

morusa
29. led 2007

Ahoj holky, novou čtyřkolku od Camu jsme viděla v Babyexpertu na Černém mostě, kupovali jsme tam totiž tu trojkolku a paní prodavačka nám nabízela i vystavenou novou čtyřkolku. 😉

hankah
29. led 2007

holky, neznáte některá kočárky od fy Hartan??

morusa
29. led 2007

Hankah, já ho osobně neznám ,ale moje kamarádka si ho ted pořizuje na dvojčátka, je ve všem velmi náročná, takže pochybuju ,že by si vybrala špatný kočárek, zatím ale nemohu poreferovat, zda se osvědčil v terénu.

duicker
30. led 2007

Ahoj všem,

četl jsem tady některé názory na kočárek X lander X1. Koupili jsme ho a jsme s ním velice spokojení. Můžu vám říct, že kolik jsem prošel kočárku poptal maminek a prověřil není ani možné. Nejlepší mi cenově a v úžitných vlastnostech přišel X lander X1. Na mnohých názorech jsem četl, že nejdou zde polohovat nožičky, ale není to pravda. I když je pravda, že když se podíváte na kterýkoliv internetový obchod je tam vidět provedení, které nemá podpěru nožiček miminka, která by se dala polohovat. Máme koupenou s podpěrou, nevím jestli je to nějaký novější typ, ale je to za stejnou cenu a chce se na to zeptat. Jinak k jeho neduhům. Musím uznat, že odkládací košík pod kočárkem je skutečně malý, jen tak na odložení kabelky, nebo plen. Je to vykoupeno robustní a nadčasovou konstrukcí kočárku. Ještě jedna poznámka vyloženě je to kočárek určený převážně na provoz na vesnici a do terénu, kde by jen velký koš pod kočárkem překážel. Dále pokud chcete tento kočárek koupit, připravte si velké auto a silného chlapa, který vám bude tenhle kočárek nakládat, jelikož i z toho velkého kufru vám zbyde místa asi tak jako v košíku pod kočárkem. Bydlíme na vesnici a na nákupy se přesunujeme jen autem, takže to není takový problém. A ten terén u nás to si jen kočárek pomlaskává. Dále je výborné nezávislé zavěšení každého kola s odpružením a nastavení tvrdosti pružin, takže to vypadá, že i přes zdolávání náročných kamenitých cest se kolečka nevyvyklají jak to bývá u většiny kočárku. Ja to super kočárek za skvělou cenu. Rozhodně nedoporučuji do města, kde se přesouváte vyloženě MHD + nákupy a tahání do 5 patra v paneláku spolu s uložením, není také to pravé ořechové. Je to vyloženě kočár do terénu a sněhu pro rodinku na vesnici se spoustou prostoru a velkým autem. To je můj názor a kdo si tento kočár koupíte budet jistě spokojeni.Niki

baruna
30. led 2007

Holky neviděli jste někdo Cam cortinu X3 v barvě tmavá/oranžová in natura? Potřebovala bych vědět, jestli ta tmavá je tmavě šedá nebo černá. Na obrázku to vypadá na černou, ale zatím jsem na tuhle kombinaci v obchodě neviděla.

morusa
31. led 2007

Baruno, my si přesně tuhle kombinaci barev koupili a ta tmavá je skutečně černá, ne šedá. Nevím, odkud jsi ,ale my ho kupovali v Babyexpert na Černém mostě.

macanet
31. led 2007

Ahoj fineso, byli jsme se s manželem taky dívat na kočárky a cam cortinaX4 měli v Hradci Králové u Tesca, přistavěli tam prodejny a mezi nima CHICO prodejnu a tam je měli, bohužel nevím za kolik. ☹

baruna
1. únor 2007

Moruso, díky - už je tahle kombinace objednaná 😉 . Kupovali jsme v Daniele v Kolíně.

romcatko
1. únor 2007

holky, na Nove dávali 1.2. ve zprávách o kontrole kočárků. Od zítřka by to mělo být i na www.coi.cz .Koukněte.

romcatko
1. únor 2007

pro ty co to neviděly http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=01.02 … 238v=47755

lucisa
1. únor 2007

Pro ty, které neviděly a nevědí typy závadných kočárků, přikládám zkopírovaný text z www.dtest.cz:

"O výsledcích kontroly ČOI informovala NOVA v Televizních novinách dne 1. února 2007 a uvedla i seznam nebezpečných výrobků: Sojan exclusive (Polsko), Tako City Voyager (Polsko), Platon 3 AIR (Německo), Style AT + set 665 M BéBéCar (Portugalsko), Scout Classic (Slovensko), golfové hole KENDY (Čína), hluboký Cosing (Polsko), sportovní Tech Rider (Čína), sportovní golfové hole Neonato typ N 755 (Itálie), Deltim X Lander AA (Polsko). Oficiální zprávu České obchodní inspekce, včetně seznamu nevyhovujících výrobků, budou mít spotřebitelé k dispozici na webových stránkách ČOI – www.coi.cz v pátek 2. února 2007."

dammi
2. únor 2007

Ahoj holky, chci se jen zeptat, jsou u kočárku X-lander X1 otočná kola? Nikde jsem to tu nevyčetla, pokuď se už na to někdo ptal, tak se omlouvám. 😉Máte s ním nějaké zkušenosti? Díky moc

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
esicko
2. únor 2007

Ahoj holky,nepročítala jsem celou diskusi,proto se omlouvám jestli jste to už někdo psali.Máte někdo vlastní zkušenost s kočárkem Jané Slalom Pro?My ho máme objednaný a chtěla bych znát vaše zkušenosti.Moc díky 😉

kocurek
2. únor 2007

Pokud jste se nediovaly na zparvy nebo nevidely NOVINY, tak se kuk zde:

http://www.novinky.cz/ekonomika/kontrola-kocark...

lennis
2. únor 2007

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Kocarky/J..., holky zajímavý článek, kdo hledá vhodný kočárek, taky jsem tam čerpala..........

ivuska15
2. únor 2007

Ahoj holky, prikladam odkaz na jakousi "poradnu" ohl. kocarku... Dost jsem se tam inspirovala, treba pomuzou i vam... http://dsca.wz.cz/gb32.php

linda02
2. únor 2007

tak nevím ohledně cam cortina X4 tris evolution 2007 byla jsem na Černém mostě a tam mi bylo řečeno, že takový se nevyrábí a nikdy nevyráběl a ani není mezi novinkama připadala sem si tam jako blbec a to jsem ještě psala na jejich email jestli ho mají a bylo mi napsáno, že jo tak sem asi spadla z měsíce nebo já nevím a ťeď jsem si ještě přečetla n odkazu od ivusky15, že cortina X4 se vyráběla v roce 2005 a teď se ji snaží prodat jako novinku 2007 tak to sem myslela že se picnu úplně tak nevím jestli by si mohl někdo dovolit 2 roky starý model prodávat jako novinku holky prosím poraďte viděl ji někdo opravdu v krámě nebo jen na internetu? Díky za všechny informace je to kočár, který jsem po dlouhé době našla jako vyhovující a teď tohle. ACH JO!! ☹ ☹

zuza
3. únor 2007

Ahojky,potrebovala bych od vas radu,dneska v krame jsem narazila na krasne golfove hole bambino promex,pokud ho nektera mate,povezte mi sve zkusenosti,zaujalo me i to ,ze je ceske vyroby.Mockrat diky