Jak postupovat při výběru kočárku?

rady
27. čer 2006

Ahojky,nevím jestli sem tohle téma úplně patří, ale pomáhám mé kamaráce vybrat kočárek na miminko, které se narodí v září. Je to teda celkem fuška, protože těch kočárků je tolik, že když už si člověk myslí, že má vybráno, tak se zase objeví něco nového. Ale základní kritéria už jsme stanovily. Musí to být čtyřkolka, troj nebo čtyřkombinace sportovního typu, nafukovací kola, cena do 10.000Kč. Předběžně se nám nejvíce líbil deltim ligero. Je to celkem nový typ, takže jestli s ním máte někdo zkušenosti, prosím napište. Na stránkách beremese.cz jsem už načerpala celkem dost dobrých rad, tak doufám, že to bude i tentokrát stejné. Díky moc. 😉

mkr
15. lis 2007

ahojda, holky co říkáte na kočárek implast bolder?

kachnik
15. lis 2007

holky, jukněte na diskuzi na www.emimino, tam je hodně povídání o hodně druzích kočárů.

chala
16. lis 2007

Kachniku, děkuji za tip. Tyto stránky znám. Bohužel jsem tam nenašla, to co jsem hledala. Nikde totiž nenacházím, jak se u V3 polohuje sportovní verze(úplně nejlepší by bylo foto). Vím jen,že to nejde úplně do lehu. Tak kdyby se našel někdo, kdo používá sporťák ...

danca.c
16. lis 2007

Ahojky, máte prosím zkušenosti s kočárky Tako? Slyšela jsem,že nejsou kvalitní, ale jsou TAK krásné.. Díky

kachnik
16. lis 2007

chala, nejlepší je zajít do obchodu a sama si to vyzkoušet a nebo napsat nebo zavolat do nějakého obchodu či internetového obchodu, určitě ti rádi pomohou...

newmum
16. lis 2007

rady:10.000 je to poněduk omezená částka..nevím asi to buzde znít ujetě ale nejznámnější a nejlevnější kočár podle mě je tako..slyšela jsem na něj oboustrané názory tak nevim..já mám kočárek drařší než 140.00 ale jsem plně spokojena jezdíme sice jen měsíc,ale má ho známá ale oprvadu ohromný..je to mikrus alu sprint..je i s autosedačkou takže si myslim že cena 10.000 za kombinovaný kočárek i s autosedačkou..je super cena....mimochodem možná budete mít problém s jěžděním ale chce to cvyk.tohle je můj profil z chatu...mám tam i ilustrační fotku toho kočárku http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile...

snad jsem svými slvy přispěla a zase jste o nwco chytřejší...PS:určitě mi pak napiš jakej kočárek jsme vy brali nejlépena emajl newmum@seznam.cz

helca76
16. lis 2007

Holky, nemáte někdo zkušenost s kočárkem Firkon? Celkem se mi líbí a je za přijatelnou cenu 😉

varfa
17. lis 2007

Mkr,implast bolder máme už koupený.Zatím jsme s ním tedy ještě nevyjeli,ale jinak splňoval všechny požadavky,které jsme s manželem na kočárek měli(čtyřkolka,odpružení,sporťák až do lehu,korbička sporťáku se dá dát oběma směry a v neposlední řadě solidní cena).Původně jsme chtěli tu světlou verzi s kytkami,ale nakonec jsme vzali ten černý,na živo nás naprosto uchvátil.Je u rodičů a pokaždé,když jdeme k nim na návštěvu se nezapomeneme na něj jít podívat a táta se nedávno přiznal,že se na něj chodí dívat každý den.Máme trojkombinaci:hl.korbičku,sportovní korbičku a autosedačku.V ceně je krásná velká taška,síťka a pláštěnka.

lucka_g
26. lis 2007

ahoj holky nemáte někdo zkušenosti s kočárkem firkon twist? jestli je bezpečný a jak se s ním manipuluje a tak? díky za radu ahoj

adriana1
26. lis 2007

Ahojky já mám kočárek x-lander mám ho v albu akorát zelenej protože oranžoví už nemají.

mkr
26. lis 2007

varfa:my budem brát taky komplet, ale ještě nevím jakou barvu jestli ten světlý nebo černý (manža moc ten černý nechce, aby sousedky moc nemluvily) no uvidíme jak to dopadne

paolin
26. lis 2007

po zkusenostech je pro nas nejdulezitejsi velikost korbicky, nafukovaci kola, velikost kosiku a vaha kocarku. hluboky kocarek jsme vybrali za cca 3tisice a do sportaku jsme uz investovali vice. a udelali jsme dobre. hluboky kocarek nam vydrzel na pul roku, takze vrazet do nej penize nema smysl. no a sportak mame Peg Perego, lehoulinky a s pultikem-ten se nam taky vyborne osvedcil. v nasem okoli je Peg Perego hoodne moc oblibeny. na pisku jsme byli jak reklama na kocarky. bylo jich 5 od stejne znacky vedle sebe 🙂

michlas
27. lis 2007

Ahoj,mi máme kočárek mikado ox-ford.Hluboký+sporťák+autosedačka za 9 150Kč.
Hlavně je vysoký a to jsme chtěli.Zatím jsme na něj slyšeli jen chválu tak
uvidáme,první jízdy v terénu budou asi koncem ledna. 🙂

lucka_g
27. lis 2007

ahoj michlas mohla bys mi napsat adresu internetovou kde jste ho koupili nebo kde jsi siho vybrala? díky když tak napiš do ip díky moc ahoj

michlas
27. lis 2007

Ahojky lucka,www.kocarky-tom.cz nebo www.kocarkyliberta.cz tady jsou ty kocarky o pár stovek dražší.Já ho mám z koc.tom mají více prodejen v republice a super jednání 🙂Jen bych řekla,že na těch obrázkách jsou ty barvy kočárků moc syté ve skutečnosti jsou mnohem hezčí.Například červenočerný je na obrázku nic moc ve skutečnosti bomba.Rozhodovali jsme se mezi ním a picasem nakonec to vyhrál picaso je úžasný.ahoj 😉

lucka_g
27. lis 2007

ahoj a prosím tě dostaneš k tomu i autosedačku? je to ta trojkombinace?

michlas
27. lis 2007

Ano hluboký,sporťák,autosedačka s adaptérem,pláštěnka a síťka proti hmyzu vše komlet za 9 150Kč.

lucka_g
27. lis 2007

a ta sporotní kombince dá se tam dát i střecha? nebo jen ta sedačka? na obrázku tam mají jen tu sedačku bez stříšky my totiž uvažujeme ještě nad cortinou x3 tris od cam

michlas
27. lis 2007

Ano dá se tam dát stříška a má to i svůj nánožník.

lucka_g
27. lis 2007

tak moc děkuju ahoj

lu.cka
28. lis 2007

Ahoj, nemáte zkušenost s kočárkem Abc design turbo 4? Jedná se mi hlavně o odpružení, lehkost složení, manipulace....... . Díky moc

pavlinka3
29. lis 2007

holky, když už sem hážete ty různé druhy kočárků a ptáte se na názor, tak sem hoďte i nějakou www adresu, kde ten kočárek prodávají (abych to pak nemusela pracně hledat).....my pořád ještě vybíráme, tak bych chtěla okouknout co nejvíce kočárků

adriana1
29. lis 2007

www.x-lander.cz tam jsou i internetové odkazy na tento kočárek ale i jiné. Já už kočárek už mám. Mám trojkombinaci co mám v albumu ale je zelený. Má dvě pláštěnky a dvě sítky proti mouchám, kabelku, přebalovací podložku, nafukovací kola jdou i sundat. adaptéry na hlbokou korbu a na autosedačku, u sportáku je nánožník. Kupovala sem ho v kutné hoře u firmy vydeko za 10800,- a dostala jsem ještě k tomumalinkej dárek.

mkr
29. lis 2007

my už máme kočárek doma, vyhrál implast bolder a snad budu i spokojena, zatím má všechno co by kočárek měl mít, vše se dá dát po i proti směru jízdy, je lehký a korbička prostorná, http://www.mimishop.cz/kocarkov/detail.php?zboz...

kamila4
29. lis 2007

ahoj holky já vybírala kočárek hodně po webu,co bylo ve výbavě,co vlastně využiju aby bylo ve výbavě a okukovala ve městě maminy s čím jezdily.vybrala jsem si od chicca trojkolku - hluboký,sportovní a sedačku,celý komplet.jenže pak jsem jela do brna že ho jako koupím a když jsem s ním na prodejně zkusila jet... hrůza.možná by prvně stálo za zkoušku jen takl někde ve velké prodejně kde mají velký výběr vyzkoušet jak se s ním manipuluje,jak s ním vyjedete schodej,jestli není moc robustní a nepohodlný.nakonec jsem koupila úplně jiný a jsem moc ráda.právě tentio mě na prodejně při vyzkoušení seděl a je jednoduché ho složit,nasadit korbu a sedačku,podvozek je opravdu ultralehký a když se složí i malinký (velikost kufru u auta...)jinak se mi líbila sportovní verze,zrovna tento typ není malý je dost prostorný i pro veětší dítě a vejde se tam v pohodě v zimě fusak.proto není kočárek jako kočárek,mrkněte radši prvně po obchodech a "osahejte" si je ... nakonec jsem upustila i od trojkolky,zdálo se mi že se s ní nejezdí dost pohodlnmě a vybrala jsem šestikolku v barvě H18,modrozelená.
tak at dobře vyberete...

http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-nomad-pro.html

berunda
29. lis 2007

ahojholky, mate nekdo zkušenost s kočárkem roan marita.Chceme klasicky kočárek, žádnou trojkolku atd.Proste klasicken normalni kocarek, ne co jsou ted moderni. mate nekdo typ? diky pa 😀

pavlinka3
29. lis 2007

holky co říkáte....DorJan Cross Country nebo Tako Baby Heaven???

pavlinka3
29. lis 2007

berunda - u toho roan marita mi vadí, že má nízkej ten košík dole.... 😒

mkr
29. lis 2007

pavlinka- co jsem slyšela o tako tak je prý těžký, takže pokud ho budeš dávat do auta, spíš si to musíš vyzkoušet a pak uvidíš sama, nejlepší si je ho vyzkoušet