Jak to řešíte v chladnějších dnech s dekou ve sporťáku?

janicka.ziv
12. čer 2008

Chci se zeptat, jak to řešíte v chladnějších dnech s dekou ve sporťáku? My v něm začali jezdit nedávno a včera bylo poprvé chladněji, tak jsem malou přkryla dekou, ale pořád ji skopávala dolů, takže tam ani minutu nevydržela.
Ona z toho měla děsnou radost. I doma v lehátku stále kope nožkama a je to její největší zábava.

svoma
12. čer 2008

Ahoj,tak se potkáváme i tady,já to řešila zrovna včera,malá mi dělá to samé.Já mám čtyřkombinaci předělanou na sporťák,tak jsem jí tam místo deky dala normálně tu slídu.Ona asi stejně má být jako nánožník,protože je dole zahlá a delší a dá se to odepnout.

agatka77
12. čer 2008

ahoj janicko,my uz jezdime dva dny ve sportaku,pac jemalej hoooodne dlouhej a mam to vyreseny tak,ze mam pod nim deku,hodne ho obleknu a v pripade potreby dam jeste pres nej deku.nemelo by jim byt zima 🙂

aponchie
12. čer 2008

v tomto pripade sem mela ten tenkej nanoznik zrulovanej u nozicek a jak bylo vetrno nebo chladno zapla sem po bozich zipy a bylo 🙂

janicka.ziv
autor
12. čer 2008

Já to včera vyřešila tak,že jsem jí dala přes sporták pláštěnku 😅 aby jí deka nepadala. A byl i vítr a ona byla málo oblečená. Ale takhle to samozřejmě dělat nemůžu. A dávat nánožník se mi ji ted nechce, to je spíš na zimu 😕 No tak teda nevím, jak to budu dělat. Třeba kopat přestane.

janicka.ziv
autor
12. čer 2008

agatka, no možná tu deku dát i pod ní aby ji celou neskopala, to je dobrej nápad.

svoma
12. čer 2008

Kopat určitě nepřestane.a co kdybys dala větší deku a zastrkala jí pod ní,aby jí nemohla odkoupnout?

janicka.ziv
autor
12. čer 2008

svoma, jj už jsem to psala výše.asi dám část pod ní a tou druhou částí ji zkusím jakoby přikrýt. To jsou starosti

bambusko
12. čer 2008

ja mam pre odkopavacov usity taky vak z flisu, prehnuty obdlznik po bokoch je to spojene zipsami. lahko sa to navlieka a mozu kopat. sfotim a dam fotku do albumu 🙂

svoma
12. čer 2008

To jsem zkoušela,to nepomůže,budeš to muset pod ní zastrkat i ze strany,tak jsem to myslela,ale nemám to vyzkoušené,jen mě to zrovna teď napadlo.

agatka77
12. čer 2008

no jasne deku a poradne to kolem ni utahnout,at je jak parek v rohliku,hihi 😀 .Ale to se ji asi libit moc nebude.Me taky odkopava a navic si vzdycky lezerne vyhodi obe nozky na to madlo co je k opirani a pro bezpecnost,kdyz uz sedej, tak to vypada docela smesne 🙂

janicka.ziv
autor
12. čer 2008

No zabalím ji do toho jak párek v rohlíku jak píšeš 😀 ale obávám se, že z toho bude za chvíli venku. To kopání ji vážně baví a doma je z toho uplně vyšinutá 😀 Prostě ji budu muset víc strojit, deku pořád zastrkovat a když bude víc zima, tak dát nánožník.

agatka77
12. čer 2008

hele teď asi takovy obri zimy uz nebudou,tak ji jednoduse opravdu vic navlec,precejen lezej a nehybou se a navic kdyz usnou,tak jim klesa teplota tela a ono to bude ok.Nanoznik nebo fusak se chystam vytahnout az na podzim,ted se mi nejak nechce 🙂

janicka.ziv
autor
12. čer 2008

bambusko, pěkný 🙂 já nejsem ale zručná v šití a ani nemám šicí stroj, tak mi zbyde akorát ji více ustrojit 🙂

bambusko
12. čer 2008

janicka, je to hotove za 15 minut, dajaka dobra dusa by ti mohla usit. da sa aj rucne, ale pri deculku a v dnesnej technickej dobe 😖

zuzka99
12. čer 2008

ja používam nánožník ked dám deku, rozopnem ho a on drží len po stranách deku aby nepadala

janicka.ziv
autor
12. čer 2008

lendy pěkný fusáčky 🙂 akorát ta cena no 😒

svoma
12. čer 2008

Lendy ten fusak je dobrej,ale jak píše jjanicka,ta cena 😒 ,ale ono se to myslím vyplatí,pokud někdo pak plánuje další mimi.

janicka.ziv
autor
12. čer 2008

akorát nevím, jak bych to dělala s tím fusakem, když tam kde mimi leží jsou popruhy na přichycení mimina aby nespadlo. V tom fusaku asi otvory nejsou 😕

svoma
12. čer 2008

Janicka vždyt tam na to má ty otvory. 😉

lendy1
12. čer 2008

no, mě cena moc neva, když tak bych to zase střelila někomu jinému 😀 , ale nevím, jestli to není zase až moc teplý a jestli to je vůbec k něčemu- zatím jsem s tím nikoho nepotkala. Každopádně by to bylo určitě lepší, než neustále sbírat po zemi odkopanou deku 😝 a navíc, když ve sporťáku padá dolu i sama... 😠 My pak přijde, že na procházce nedělám nic jiného, než hlídám deku 😀

janicka, jsou tam díry na popruhy-to si musíš proděravět sama podle kočárku-máme od nich už fusak na zimu a ten je teda suprovej 🙂

svoma
12. čer 2008

Lendy,mě se líbí,ale nevím,jestli bych to využila. 🙂

lusil2005
12. čer 2008

no ten fusak by som brala, lenze mam kocik kde idu chrbtove pasy vzady od krizov aby sa mala mohla nahybat dopredu, a vsetky tieto fusaky maju tie otvory na pasy az odhora od ramien 😠

janicka.ziv
autor
12. čer 2008

jo ahá, tak ty otvory jsou jo? tak to by bylo super. Zkusím to s tou dekou a pokud bych ji musela každou vteřinu sbírat, tak bych o tom asi uvažovala 🙂

janicka.ziv
autor
12. čer 2008

lendy to jsi mi nasadila brouka do hlavy s tím fusakem 😝

pietra
12. čer 2008

tak ja som s dekou skusala vsetko mozne, zastrkavala popod malu, zboku, zospodu, obtocila som ju okolo nej a aj tak ju o chvilu skopala 😀 ked bolo fakt hnusne, dala som nanoznik, inak teplejsie obliekla a dekou som ju zakryla len ked zaspala

gucz
13. čer 2008

ja tiež zakrývam dekou až keď zaspí, a letný fusak mám, ale vôbec ho nepoužívam, používala som ho spolu s dekou len na jar, keď už bolo na zimný fusak teplo. Zdedili sme ho totižto v bledomodrej farbe, ktorá sa nám nehodí, ale nieje to na leto ani moc praktické. Rozmýšľam však nad tým vakom od bambuška, že by som dačo také spravila malej, hodí sa to aj na jeseň

janicka.ziv
autor
14. čer 2008

Mně ten letní fusak připadá jako celkem dobrá věc. Určitě je v roce hodně dnů,kdy není zcela vedro a musím dítko přikrýt dekou. Ted budu zkoušet tu deku a uvidí se.... 😎

aponchie
14. čer 2008

ja teda mela na kocarku ten vrchni kryt asi nanoznik ale sel dat i na sportak a proc ne?presne jak pise janicka..i ted je treba vetrno a pod mrakev a nez se furt vztekat kdyz se odkopava at si kope jak chce ja ji to zapla po bocich a byl klid a nemusela bejt navlecena a tak.. 🙂