Jak to řešíte v chladnějších dnech s dekou ve sporťáku?

janicka.ziv
12. čer 2008

Chci se zeptat, jak to řešíte v chladnějších dnech s dekou ve sporťáku? My v něm začali jezdit nedávno a včera bylo poprvé chladněji, tak jsem malou přkryla dekou, ale pořád ji skopávala dolů, takže tam ani minutu nevydržela.
Ona z toho měla děsnou radost. I doma v lehátku stále kope nožkama a je to její největší zábava.

zulok
14. čer 2008

ahojte, sestra používala fusak, ale teraz ma napadlo, ked sa vam nechce šiť... a chcete to mať za lacný peniaz
tak zložte deku tak akoby ste z toho mali fusak, (bud ako napísala BAmbuska, alebo ako su tie fusaky čo je link od Lendy) a na bočné strany našite patentíky, to je cupidup a dás a to lahko zapnut, rozopnut a môže sa to aj využívať ako normálne deka 😉
ale fusak je inak dobrá vec 😉 a dá sa ušiť aj taký letnejší

annalena
17. únor 2010

ahojte, obnovujem temu...vedeli by ste mi niekto poradit nejaku kvalitnu a peknu deku do sportoveho kocika? fusak mam, ale velmi teply, cize myslim, ze za par tyzdnov uz bude nepouzitelny. 🙂

rimmel
17. únor 2010

annalena ja neviem, sak a neni to jedno aku deku? 😀

annalena
17. únor 2010

som sa asi blbo vyjadrila, myslim taku, aby som tam malu mohla aj zapasat tymi pasmi 😀 ona sa strasne podhadzuje a uz sa jej parkrat skoro podarilo sa zviest z postele alebo autosedacky, tak ked mi to zacne robit na prechadzke, aby som bola istena 😀 😀 😀 inak mi to je jedno aka deka, ale nejak sa neviem vysomarit z toho, co sa ponuka v obchodoch a tie tzv. letne fusaky ci niesu moc hrube, ja nevieeeeeeeeeeeeem 😅

petra.a
18. únor 2010

no ja tiez riesim otazku ako budem davat maleho do sportaku, lebo sme prave v nedelu presedlali z hlbokeho a nemame nanoznik. Fusak mame od emitexu a je suprovy teplucky, ale aj tak rozmyslam, ci na neho este nedat nejaku deku...neviem. No a ked chces deku, aby si mohla malu aj zapasat pasmi, tak myslim, ze je suprova deka od emitexu. Ja mam zimnu cerziu, takze je hrubsia, tak si myslim, ze mu to b ude stacit. My sme pouzivali mozno az do vianoc do autosedacky a urcite budem pouzivat aj do sportaku.
http://eprcek.cz/emitex-deka-zavinovacka-do-aut...

momin
18. únor 2010

annalena vzdyt ted sou tam ty deti tak navlecene ze nemaji sanci se skoro ani pohnout ne?! ja ted pasat nemusim....

my sme kocarek kupovali i s takovym tencim fusakem a tam jdou prstrcit i ty pasy..

annalena
18. únor 2010

petra
ta emitex deka vyzera vcelku fajn, nieje moc hruba, lebo pisu ze zimna? ja by som malu chcela zacat davat do sportaku tak asi od tych 6 mesiacov, cize to uz bude (duuuufam) teplejsie. teraz mame este hlboky, je tam sice chuda uz taka napratana, ale kym jej to nevadi, tak nech je tam 😀

momin to jo, teraz sa mi nepohne, nema ani kam, lebo uz jej je plny kocik a plus fusak 😀 😀 ale na jar si uz nefandim, ked vidim, co mi robi doma 😝

annalena
18. únor 2010

jeeej, uz som si to preklikala a nasla aj letne verzie 😅 asi by som mala viac spavat 😅 ale mozem este otazocku, lebo to tam neviem najst, ze ake dlhe su tie deky, lebo aj fusak som si tak blbo nejak kupila, ze maly, a potom som musela dokupovavat velky 😝

petra.a
19. únor 2010

ta zimna verzia je taka dvojita, ja som ju pouzivala v case, ked na fusak bolo este teplo. Bola som sa na nu najprv pozriet v obchode, lebo som tiez nevedela, ze ktoru, ale ja som chcela hrubsiu...zalezi od teba kedy ju chces pouzivat. A dlzka je 90 cm, teraz som to merala, tak to nam este teraz pri prechode do krasneho tepleho pocasia este bohate postaci

germik
19. únor 2010

ahoj holky, tak ja špeciálnu deku do sportáku nemám a ani ju neplánujem kupovat, ked už nebudem používat fusak a bude vonku chladnejšie, dám na kočárek nánožník a je to vyriešené 😉
my máme tento priamo k mojmu kočárku http://www.detskyraj.cz/zbozi/7359-teutonia-nan...

ale keby sme nánožník nemali, možno by som si zaobstarala takéto niečo:
http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=produ...

klasickú deku do športáku bez toho aby sa nejak dala pripnut do kočárku, alebo aspon na zips si neviem predstavit, malá by bola odkopaná ešte by sme ani nevyšli z domu 🤐

wydata
Odpověď byla odstraněná
Zobraz