Jak vybrat správný sporťáček, golfové hole?

jita2
17. pro 2006

Na jaro sháníme golfové hole, sporťáček, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s jakou značkou, který kočárek je lehký, dobře se vozí, skládá atd.

ena
8. únor 2007

Ani na ct 0,5 nie je madlo, neda sa dat ani uplne na lezato, ale ked som s malym vonku a je v buggyne, dokzae sa yspat aj ked je pololezato.. on kej je unaveny, zaspi aj posediacky 🙂
a fusak, mame emitex 3 v 1, ani som ho tam enskusala narvat, ale myslim, ze aj babo, aj fusak by mi do toho golfaca nevosli.. tazke ak je chladnejsie,a lebo ideme na prechadzku peso, pouzivame quinny speedi sx a tam mame vlozeny fusak

kattum
9. únor 2007

Jurki, v tom nazve Peg Perego Completo ti asi nieco vypadlo. Najdi si to este raz a napis ktory kocik myslis.http://www.mimishop.cz/batolata/katalog....

Ja mam Peg Perego Centro a veru by som ho nedoporucila nikomu. Tazko sa ovlada, blbne brzda (takmer kazdemu, s kym som rozpravala). U mojich rodicom mam stare Peg perego Pliko, snad ma ten kocik aj 8 rokov a ten sa ovlada ovela lahsie.
No vraj v roku 2007 centro vylepsili a tieto zavady odstranili.

tilly
9. únor 2007

ja som najspokojnejšia s atlanticom, škoda, že ho už nevyrábajú...

dendisa
5. led 2008

Ahoj holky, dovolím si oživit téma, páč jsem ztracená 😉 .
Vybírám golfky a nevím, podle čeho mám vlastně vybírat. Potřebuju tohle:
- komfortní prostor i pro špeka prcka (navlečeného a ve fusaku přes zimu) a celkově pohodlí pro dítě (polohovací zádíčka)
- dobré pružení a nedrncavou jízdu i mimo vzorově upravené chodníky (které se na Severní Moravě nevyskytují) a na lesní terén
- co nejlehčí a nejlépe skladný na cestování

Díky všem za postřehy a návrhy.

aponchie
5. led 2008

ja mam chicco ct04 a jsem naximalne spokojena,otocna kolecka,bouda jde preklopit az dopredu kdyz spinka a sviti na nej,je pratelny,vlozka pod zadicka je taky dobra,vlezla se mi tam i s fusakem a na to jeste nanoznik dokoupeny slunesnik ale madlo sme nepotrebovali u nas je kocar na rok max 😒 nesedi.mohu ho doporucit

anke
21. srp 2008

ahoj,
nasemu mrnouskovi jsou 4. mesice, ale uz zacinam uvazovat o nejakem lehcim sportovnim kocarku, ktery by sel cca od 5. - 6.ti mesicu pouzit - mate nejaky tip?
mame sice kocarek, ktery lze prestavet na sedaci, ale je tezky a tezko se ovlada ....
Poradite prosim?

motol
21. srp 2008

aponchie:chci se zeptat to je ten kočárek chicco simplicity ct o4,ted ta novinka,mě se totiž líbí v zelené barvě a píšeš,že je ok,mě se teda hodně líbí kočárky od chicca

kocurek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzi2
14. črc 2009

Vie niekto poradit golfovy kocik, na ktory sa da nacvaknut auto sedacka (vajicko), ktory ma polohovatelnu opierku a zlozeny zaberie malo miesta? Dakujem 🙂

zajo79
14. črc 2009

pp pliko

zuzi2
14. črc 2009

Dik zajo. Mozes mi poslat odkaz na nejaku stranku? Je ich viac druhov. Zda sa mi inac dost drahy. Mas s nim skusenosti?

dosa
14. črc 2009

zuzi - aj na gesslein swift sa da osadit vajicko (konkretne romer baby safe) a ma polohovatelnu opierku na spanie http://www.drobcekovia.sk/?str=detail&id=946&se...

a vajicko romer baby safe sa da osadit aj na britax verve a tfk buggster, ale tie uz nemaju polohovanie opierky chrbta az nalezato...

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://im...

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

zuzi2
14. črc 2009

Dakujem dosa 🙂 Gesslein a Pliko su zatial moji favoriti. Ale na Gesslein sa mi nepacia tie koliecka - myslim, ze nie su ani odpruzene. Britax som uz kocikovala - ta rucka je hrozna a kocik sa casto prevracal - nebol stabilny. Velmi sa mi paci Quinny Zapp, ale ma zasadnu nevyhodu, ze opierka nieje polohovatelna. Ale inac je to super kocik. Podobny jemu je Moon, ale tam, sa mi zda, ze sa ta sportova cast neda kompletne vybrat. Cize, ked nacvaknes autosedacku, nacvaknes ju DO vnutra kocika - to vyzera hrozne....

dosa
14. črc 2009

ja mam kombinaciu britax verve a romer vajicko. som spokojna, pouzivam konstrukciu britax verve len na vajicko a este som nehodu s prevratenim nemala. ako bugynu som to este nevyuzila. na nakupy a presuny v inych mestach mi to vyhovuje 😉

inak, dost sa mi paci teutonia solano, aj na nu sa da nacvaknut romer baby safe, ale tiez tam ostava sportova cast osadena. to by som vedela prekusnut, lebo ako golfky by boli vyuzitelne - len ta vaha 10 kg je uz dost 😉

zajo79
14. črc 2009

gesslein mam, je stabilny super. som ho kupila ako golfky, len nam je velky, tak ak by si chcela, by sme sa dohodli, by som Ti ho predala. Je mi luto ze ho mame zlozeny v garazi... na vajicko nam je uz male, kocik bez polohovania noziciek velky.

zajo79
14. črc 2009

britax verve nieje polohovatelny - len dva polohy sedu, to moc ako karicka nieje...az pre take vacsie dieta co sa vacsinou chodi a sa zvezie v kociku bez spania.

dosa
14. črc 2009

ano - hore som to pisala 😉

zuzi2
14. črc 2009

A ta rucka ti taka ohnuta vyhovuje? Mna dost nervovalo. 😅 Da sa ta opierka aspon trochu polohovat, alebo vobec nie? Ja mam kupeny hartan skater - trojkolku s taskou a predlzovacim dielom, ktoru budem neskor vyuzivat ako sportovy kocik. Chcem ale koli vajicku golfovy a vyuzivat ho aj, ked pojdeme autom a bude menej miesta v aute 😀

zajo79
14. črc 2009

mna? aka rucka ohnuta?

zuzi2
14. črc 2009

Dosu 🙂

dosa
14. črc 2009

mne ta rucka vobec nevadi - ja ho drim ako golfky, ze tie boky, co idu dohora 😉 tiez mame na bezne vozenie klasicky sportak a toto mam len vyslovene na cesty, aby som nemusela vlacit vajco v ruke a na nakupy. pouzivala som to uz pri prvej dcere a bolo to super - nezaberie vela miesta v aute a ked zaspala vo vajicku, nemusela som ju nikam prekladat, len som to nacvakla na podvozok. ono ten britax polohovanie ma, ale take ze jedna poloha je sed a druha tak 5 cm od sedu. naozaj nie pre dieta, ktore este v kociku spava

zuzi2
14. črc 2009

Zajo, co tym myslis, ze je velky? Polohovania noziciek? To zatial nebola tema pre mna 😒 Ako to vyzera u plika? Je nutne?

zuzi2
14. črc 2009

To je to, dosa. tiez to chcem koli tomu, ale ked si pozeram tie ceny, tak v tej sume, mozno s minimalnym priplatkom dostanem uz aj riadny golfac k tomu. A kedze potom s tym golfacom naroky stupaju, stupa aj ta cena 😀 Neviem sa rozhodnut, ci kupit dobry golfac s adapterom na vajicko, alebo len lacnejsi podvozok a golfac prikupit.... preto sa vas pytam. Ten Pliko je ozaj super, ale stoji fakt dost. Neviete, kde by som ho dostala lacnejsie?

zajo79
14. črc 2009

je nutne, lebo potom tie nozicky visia dole..

ak to chces len na autosedacku a potom neskor na rychle presuny, tak to staci. Moj Matko ma pol roka, a kocik nam bude dobry tak o rok.

nechcem ti pisat, ze netreba polohovanie noziciek, lebo by si ma potom spominala 😀

dosa
14. črc 2009

ja som si kupila vajicko nove a k tomu uz len pouzity britax s adaptermi, kedze som ho chcela len na tieto ucely, bolo by zbytocne kupovat to nove. ale to uz bolo davno, pred tromi rokmi, ale nechala som si to az doteraz, zachvilu to vyuzijem pre druhe 😉 dneska som videla inzerat na verve za 75 € - to uz sa da. a potom keby si to nepotrebovala, mozes predat a kupit golfky - ja som tak predala velky kocik a kupila si potom este normalne golfky. ale to uz teda musis ty zvazit, kolko chces investovat. inak, pliko je tiez dobre, ale ako hovoris, drahe 😀

zajo79
14. črc 2009

ale zas by potom nemusela kupova golfky. 😀

ja tiez teraz riesim ktory kociky, a mam z toho taaaku hlavu. PP skate davame na reklamaciu, dufam ze si ho nechaju... 😀 ale aj tak nieco potrebovat budem, kombinacia na rychle presuny a kocik na dva roky. Skate nam bude zachvilu maly.

dosa
14. črc 2009

to mas pravdu zajo - ze ked kupi drahsie, uz ma potom vystarane, ale zalezi od okolnosti a moznosti - ja stale spekulujem a tak som rada, ze ich mozem vyskusat viac - jeden posiniem dalej a kupim si iny 😉 ale zase v miere, lebo moj muz by to nezvladol 😀

zuzi2
14. črc 2009

Viete, ci sa na Pliko P3 Classico da nakliknut vajicko? Da sa to u Comleto, ale u Classico nemozem nic najst....

zajo79
14. črc 2009

my o tom nieco hovor...

len sklopim usi,ked zacne hovorit naco som kupila swift, ked nam je velky..no ale pocka ak nepredam. lepsie velky ako maly.

a to vyberam dalsi.. kebyze tak mozem kupit vsetky styri co sa mi pacia. 😀