Jak vybrat správný sporťáček, golfové hole?

jita2
17. pro 2006

Na jaro sháníme golfové hole, sporťáček, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s jakou značkou, který kočárek je lehký, dobře se vozí, skládá atd.

yanna.o
19. črc 2009

yanna.o
19. črc 2009

a tyhle 2 jsou taky dobrý, ale to už je asi nad rámec sporťáčku, o kterém je diskuze 😀
http://www.emimino.cz/modules/coppermine/albums...
http://rodina.cz/hrdousci/album/spicixtandem.jpg

astrane
19. črc 2009

taky to budu muset příště vyfotit až povezu našeho Staníka a kamoščinýho Járu 🙂 taky je nacpu oba do kočáru a jedem-třeba když začne lít nebo tak....

ygreen
19. črc 2009

já mám inglesinu zippy golfky barva chocolate-mint a špička. Syn je hodně velkej a hezky se tam i vyspí. Mají super jízdní vlastnosti a ukojeti lze nastavit do dvou poloh a lze je otočit k sobě, takže lze čídit i jednou rukou.

jaa
19. črc 2009

ygreen.To máš kolekci 09,vid?Nás od ní prodavačka zrazovala,že se jim právě nepovedly ty spojovací rukojeti ☹ ,tak jsme brali kol.08.A jsem s ní velice spokojená.Jsou to sice těžší golfky,ale i já se 150cm je bezproblému lehce složím a naložím do auta.Jsou krásně prostorné,mají super velkou stříšku,která ochráni mimi i při větru. 🙂

hanyka
20. črc 2009

Ahojte, nemáte někdo zkušenost s těmito golfkami?

http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Hauck...

janina1977
20. črc 2009

ahojte baby, poradíte aj mne? ľahké, skladné golfky aj do menšieho auta s nánožníkom a pláštenkou, max. do 7 kg, madlo oželiem, môj výber sa zúžila na chicco liteway alebo peg perego sí alebo máte nejaké iné tipy? xxx

casy30
1. srp 2009

hanyka, nie, ale 10 kg na golfky je strášne mooooc 😉

casy30
1. srp 2009

Janina 1977 peg perego sí - jednoznačne a bez debaty 😉

janina1977
1. srp 2009

casy30 - ani jedno ani druhé, nakoniec som kúpila bébé confort loola, aj kvôli otočnej sedačke, sí-čko by sa mi nezmestilo do kufra auta a odradil ma aj ten nákupný košík a odpadávajúce puklice, zatiaľ max.spokojnosť 🙂

bertica.h
4. led 2010

Ahojte..trošku posuniem diskusiu.

ccheme kupiť malej športák,páči sa mi chicco ct 04.
Jedine ma ti tie golfové palice odrádzaju..pri staršej dcére sme mali cicco ct o2 a tam bola rkojet spojená..bohužiaľ sme ho predali..teraz lutujem.Bol to najsamlepší kočík..

tie,čo máte golfáče,ako napr.nakupujete?kam si dávate košík nákupný? blbá otázka..ale praktická 😅

díky

dosa
4. led 2010

bertica - myslis kosik z obchodu? do ktoreho sa nakupuje? odkedy chodim s kocikom na nakupy, kosik nepouzivam. nakupujem do svojej tasky a pri pokladni vsetko vylozim 😉 a ked som chodila so starsou dcerou na golfkach, tak som si tasku zavesila na rohy a nebolo o com.

bertica.h
4. led 2010

Dosa..áno,myslela som nákupný košík malý,v potravinách..

ja teraz nakupujem normálne do košíka čo je v kočíku ..vždy sa ale bojím,že si budu predavačky myslieť,že kradnem 😅

ked som mala chicco ct 02 tak som košík položila na kočík a bolo to super🙂

dosa
4. led 2010

bertica - moj maly sa teraz este vyvaza v "hlbokom" kociku a kym by som sa cez skopenu opierku chrbta dostala do kosika pod kociarom, tak by ma to velice rychlo preslo, aby som tam davala kazdu jednu vec, ktoru chcem kupit a potom to zase vykladala na kasu. radsej si to davam do svojej tasky. vramci prechadzky s kocikom chodim len na take bezne nakupy, do par obchodov kde uz ma poznaju a nikto mi nikdy nic nepovedal, uz su predavacky zvyknute 😎 na velke nakupy chodim radsej bez deti, vecer, ked tata varuje 😀

veronika81
15. bře 2010

ahojte.. ja už som zúfalá 😀 😝 potrebujem pomoc!
pozerám golfáče, chcem na leto niečo pekné, ľahké a praktické. Ďalšie podmienky sú polohovateľná opierka chrbta (nemusí byť úplne do ľahu, ale môže 😉 ), polohovateľná opierka na nožičky (myslím to tak, že ak zaspí, aby mu nožičky neviseli dole a dalo sa to dať na rovno - toto ale neviem, či je pri golfáčoch možné), chcela by som tam aj madlo, strieška by sa mohla dať preklápať aj dopredu. A celkovo skôr väčší, aj keď ho chcem iba na leto, fusak do neho dávať nebudem, ale malý je už teraz dlhý a chcela by ho využívať aj budúce leto.
Viete o ničom takom, čo mi splní predstavy? 🙂

Inak mám PP GT3, takže mám celkovo strach pred tými malými kolieskami..ale viem, že bez nich to pri golfkách nepôjde. Chcem ho len na také občasné vybehnutie do obchodu, za známymi, príp. do nákupného centra.
Jaj a cena tak do 150 euri 😉
Veľmi ďakujem.

kubinkov
16. bře 2010

Měla jsem ve výběru třeba Chico Simplicity, ale chtěla jsem ho i na zimu, tak mi připadal dost úzký a vybrala jsem raději kočárek s většími koly. Tenhle má spojenou rukojeť, což byla pro mě podmínka. Další podobný ale dražší Pammas a Papas Luna.
http://www.terulka.cz/terulka/eshop/2-1-KOCARKY...
http://kocarky.detske-kocarky.eu/sportovni-koca...

zuzankast.
17. bře 2010

ahoj, ja taky dlooooouho hledala, az sem nasla tenhle
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...
Krasne se s nim jezdi, je paradne odpruzeny, dobre polohovani, madlo, jen ta striska asi dopredu nejde... Pojedu ho teprve koupit, tak snad nezklame.

egyptanka
17. bře 2010

Baby rozmyslam nad tymto ... co vy na to?
Hladam aj nieco co sa da vyuzit aj v zime
http://www.biga.sk/sportove-kociky/gesslein-swi...

veronika81
17. bře 2010

zuzankast, presne po tomto Espire poškuľujem aj ja, kedy ho ideš kupovať? Hneď napíš recenziu 🙂 Tá strieška mi už až tak nevadí, lebo som objavila také tienidlo alebo ako to nazvať, pripevní sa to na striešku a je to proti slniečku. Ako keby predĺžená strieška to vyzerá 😉

Egyptanka, gesslein by som brala hneď 😵 ale tá cena ma nepustí.. ja ho chcem len na také občasné vybehnutie cez leto a na dovolenku, takže sa mi nechce dať toľko euri 😝 Inak, tá fialová je úžasná!

egyptanka
17. bře 2010

Veronika, no u mna by to bolo na kazdodenne pouzitie ...

veronika81
19. bře 2010

tak napíšem ešte aj sem 🙂 dnes sme kúpili Chicco Lite way, spokojnosť na všetkých stranách (muž, ja, aj malý), Po jednej prechádzke konštatujem, že manipulácia po chodníkoch perfektná, skladanie jednoduché, kočík veľmi ľahký.

Zuzanka, malý sedel aj v Espire, kočík je to krásny 😵 ale z praktického hľadiska mi prišiel lepší Lite way, bol stabilnejší, toto u mňa vyhralo. A samozrejme tá preklápateľná strieška, u chicca ide krásne dopredu, tiež mal vo výbave aj nánožník spojený s fusakom (dá sa to aj oddeliť), plus pláštenku.

miska73
12. dub 2010

ahoj holky 🙂 ,
vybírám golfáče na léto a nemůžu se rozhodnout.... Poradíte mi, máte-li zkušenosti s těmito kočárky??
Chipolino Pooky Nová Kolekce 2009, CHICCO SIMPLICITY 2010 - EUROPE, Baby Design Travel- 04 zelená

Nebo i s jinými...cena okolo 3 tisíc kč, pohodlný i na usnutí dítěte, ne jen do města na hladké chodníky, skladný do auta... 🙂
díky díky 😉

miska73
13. dub 2010

Nikdo mi neporadíte?? ☹ ☹

eimiky
13. dub 2010

miska a chicco liteway? podľa mňa celkom ok

miska73
13. dub 2010

na ten jsem taky koukala. Máš s ním zkušenost?

eimiky
14. dub 2010

nie mám veľmi podobný PP Sí, ale ten je trošku drahší, ale na liteway sú dobré ohlasy 😉

miska73
14. dub 2010

tak díky, mrknu i na něj 😉