Jak vybrat správný sporťáček, golfové hole?

jita2
17. pro 2006

Na jaro sháníme golfové hole, sporťáček, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s jakou značkou, který kočárek je lehký, dobře se vozí, skládá atd.

zuzi2
16. črc 2009

Nemyslim zajo, lebo mne sa zda, ze tie koliecka sa vobes nedaju odopnut.... Skor si myslim, ze tych 11kg je myslenych s vanickou.

kacka.va
16. črc 2009

zuzi: u kočárů, kde je vanička nebo sedačka navíc, se uvádí váha bez a pak teprve váha s. přijde mi divný, aby někdo uváděl váhu kočárku včetně vaničky, když jsou to primárně golfky a vaničku si lidi koupit nemusí.

zuzi2
16. črc 2009
kacka.va
16. črc 2009

já našla někde v e-shopu uvedenou hmotnost 9,6 kg, někde 7 podvozek + 3 kg sportovní doplňky, takže dohromady 10 kg. Rozhodně kolečka nejsou doplněk, bez nich to nepojede. Já bych pod doplňkama viděla např. stříšku nebo košík a podobně, ale tady to asi bylo myšleno 7 + váha toho, co na to nasadíte, jestli sedačku, vaničku apod.

kacka.va
16. črc 2009

na dalším e-shopu jsem taky našla 10 kg

zuzi2
16. črc 2009

🙂 tiez si myslim

astrane
16. črc 2009

těch 11 kg teda bude s kompletní výbavou 😉 Stříška,nánožník,sedačka,konstrukce,košík...rozhodně ale mezi nejlehčí nepatří...ale třeba zase hodně vydrží...vypadají bytelně 🙂
Já mám multiway a zdá se mi na golfáč s vahou tak nahraně..uvádějí myslím 8kg-já bych už do těžšího nešla...

yanna.o
16. črc 2009

kacka, jasně. úplný polosed to není, je to trochu víc šikmo, nic jiného. A přes slídu se dá hodit plína stejně jako jsem jí házela přes boudu, když byl malý miminko. Já teda jak u kočáru (vsedě) tak u golfek mám boudu překlopnou dopředu a dá se říct, že to využívám. Jinak je Nomád supr prostorný, lehký a velmi dobře ovladatelný. Já ho nevzala kvůli uvedeným detailům a jinému skládání, jelikož často jezdím autem (denně) a chtěla jsem už něco skladnějšího, tak jsem šla do golfek. Nomád váží opravdu podobně jako Inglesina Zippy, jenže to jsou berany a nomád má spojenou rukojeť a pěkně vedoucí dozadu, takže se s ním i mnohem lépe manévruje. A jinak je stejně vysoký i dlouhý jako všechny těžší a vybavenější golfky, jen má širší rozchod zadních kol. A prostor uvnitř je mnohem větší než třeba u Zippy. Všechno jsme osobně vyzkoušeli s malým uvnitř 😀 😉

yanna.o
16. črc 2009

bebeconfort loola jsou těžký. loola up je se spojenou rukojetí. ty druhé (bez toho "up") jsou berany a těžký to teda je. Měla jsem je v ruce a jsou těžší než Hartan Buggy a to je co říct, jelikož ten je těžší než PP Pliko SWITCH s otočnou sedačkou a ty už jsou těžké dost, snad se mi zdály těžší než golfosporťák Nomád. Takže buď stejně těžké nebo těžší než Hartan a ani jedny z nich bych kvůli té váze nechtěla. Mají jízdní vlastnosti golfek ale váhu lehčího sporťáku. Takže proto ne. Měla jsem v ruce, nevím, co uvádějí tabulky, já to těžkala, zvedala na zadní.. a tak mi to teda přišlo. Raději Inglesina Zippy, PP pliko p3, chicco multiway.. nebo ten sporťáček baby design travel nebo něco na ten způsob, jak už jsem psala.

ina.b
16. črc 2009

Holky, my máme už víc než rok golfky Chicco multiway a jsem s nima naprosto spokojená. Používala jsem je od dceřiných 6ti měsíců, jdou polohovat i naležato, né úplně do 180° ale téměř na ležato, tak se v nich v pohodě i vyspí.
Jdou snadno složit, váží 8 kg, nic těžkého. Má malinko větší kola, tak s tím zvládáme i rovnější lesní cesty. Navíc jsem se teď někde dočetla, že právě tento golfáček vyhrál v testu golfových holí první nebo druhé místo.
Takže doporučuji 😉

tamka84
16. črc 2009

baby, ďakujem za rady, fakt ste mi dosť objasnili moju dilemu. Asi sa budem obzerať za ľahkým šporťákom, alebo tým golfošporťákom...Lebo nechcem žiadnu hrkálku, keďže by nám ten kočiar mal vydržať už do konca, teda ešte aspoň 2roky.

zajo79
16. črc 2009

tamka, nad plikom si nerozmyslala?

pacilo sa mi este pp uno, ale to uz je moc velke.

zajo79
16. črc 2009

ja som presla tusim vsetky kociky co su na trhu....porovnavala....

kupila som gesslein swift, ktory mi je na dve veci, lebo nam je velky a vyuzijeme ho tak o rok.

a ani ziadne ine lahke golfky niesu pre nas.

yanna.o
16. črc 2009

tamka, taky záleží, jestli budeš tahat i s dítětem do schodů, mhd, jezdit do kopců, skládat do auta. Proto já koupila golkfy 😉

veronika.m
16. črc 2009

mám casualplay downtown a jsem nadšená. 😉

ilci
17. črc 2009

tak já sháním prostorný sporťák s vysokou zádovou opěrkou a nejlíp čtyřkolku s nafukovacími koly 😀
páč teď máme záda nějakých 40 cm a prcek už přečnívá a já bych ráda, ať se může pohodlně opřít
ale nejprostornější jsou prý 3kolky - jané, PP apod.
tak mám zase dilema, jestli jít do 3 kol 😒

ferinka
17. črc 2009

Holky jaké jsou tyhle golfky Jsou za tu cenu dobré a prostorné,máte zkušenosti???

http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-pliko...

jari8
17. črc 2009

ahoj,nevite někdo jak vypada kombinovany kočarek zn. Delti Ekonomic,nevim zda je tento nazev spravny,potřebuji najit vyrobce nebo dodavatele tohoto typu kočarku a jake s tim mate zkušenosti vy ostatni?dik Jari

zajo79
17. črc 2009

aj pp uno vyzera byt dost priestranny.

casy30
18. črc 2009

zartiäľ najpriestrannejší šporťák, aky som mala a mám a nikdy by som ho nevymenila je peg perego A3. obdobou je centro. váži 8 kg, priestor na sedkanie a ležanie je obrovskýýýý 🙂 malý tam má raj .je lahulinký a má obrovskýýýý nákupný košík.

casy30
18. črc 2009

ferinka, mna trosku pliko sklamalo, kvoli zlej manipulácii. jednou rukou nemáš šancu a aj obrubníky sa tažko vyberajú.pozri peg perego sí. nemá chybu.

zajo79
18. črc 2009

pp sí su tiez golfky... a nieje skor na leto? je viacej otvoreny..

ale peknyyy tiez

monka88
18. črc 2009

Ahojte, mate niekto BABY DESIGN MINI NEW? Ako ste s nim spokojni?
Hladam nieco lahke,ale aj prakticke do leta aj zimy,na rychly presun,nie moc drahe. Na normalne kocikovanie mame sportak.Ale chcem nieco co len supneme do kufra a ideme na nakupy.Pripadne do autobusu.
Tento sa mi na nete celkom pacil.Len by ma zaujimali skusenosti inych.
Dakujeem

astrane
18. črc 2009

jari8-to je kombinovaný kočárek dříve prodávaný jako deltim ekonomic-to je taky výrobce...kočárek je polský,celkem asi vydrží-viz fota na mimibazaru....Má hlubokou korbičku,která se pak vymění za sportovní nástavbu,KOnstrukce do X,nafukovací kola,houpací kočárek....jen na můj vkus trošku těžší,dobrý jako hluboký,pak bych už hledala něco lehčího
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17317819&tab=1
osobně bych do něj nešla,jsou podobné kočárky a jsou propracovanější,i když o trošku dražší.kdybych chtěla tento typ kočárku,vybrala bych si babyactive ballerina,roan marita(nebo kortina) a nebo inglesinu magnum.jsou lehčí,myslím že hezčí a lépe udělané-vymyšlené,tady máš obrázky s popisem:
http://www.anicka.cz/shop/showCategory.php?good...
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/hluboke/roan/...
http://www.slune-cz.cz/kocarek-inglesina-magnum...
První dva jsou taky polské výroby,třetí je italský

jaa
18. črc 2009

tAK JÁ JSEM SE ROZMÝŠLELA MEZI iNGLESINOU zipy , BBC Loola a Chipolinem.Vyhrála Inglesina.Je velká,bytelná,dobře skladná a má nánožník. 🙂 🙂 🙂

jaa
18. črc 2009

A,ještě bych zapomněla....je velice dobře odpružená.To je věc ceněná nad zlato. 😉

casy30
18. črc 2009

zajo 79, sí sú golfky, ale asi jediné, čo s ľahkosťou manévruješ jednou rukou 🙂 to mne, večnému telefonistovi hrozne vyhovuje. otvorenejšie sú, ale nie až tak ako na OBRÁZKU. a s nánožníkom aj v zime, v pohode 🙂 ale ja budem zimu riešiť mojou PPA3. inak obe tieti PP nemajú chybu 🙂

standu
18. črc 2009

mne sa PP sí nezdaju az tak otvorene..strecha je super preklopitelna, manevruje sa lahko..moja najvacsia vzhrada je k nakunemu kosiku 😉 .mala bude mat v zime 2roky, nemyslim, ze by so síckom bol problem, nanoznik mame 😉

casy30
19. črc 2009

Standu, ten košík je tiež jediné čo ma na síčku štve, ale tiež to riešim A 3 kou.l ked viem, že budem nakupovať, beriem ten. košík má totiž taký ako košík do tesca 😀 😀

yanna.o
19. črc 2009

mně teď dostala tahle fotka, to je supr 😀
https://www.modrykonik.cz/_gallery/20362/20362_...
asi se i dobře řídí jednou rukou, jen tipuji..
nevíte někdo, jak se to jmenuje?