Jak vybrat správný sporťáček, golfové hole?

jita2
17. pro 2006

Na jaro sháníme golfové hole, sporťáček, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s jakou značkou, který kočárek je lehký, dobře se vozí, skládá atd.

miska73
14. dub 2010

ten tvůj je moc pěknej 🙂 🙂 , škoda, že je tak drahej ☹ ☹

suvicka
7. kvě 2010

Já taky sháním nějaký šikovný golfáček. Naše holčička je ale po tatínkovi docela veliká, v necelých 11 měsících má už 77cm a 11 kg, tak mám strach, aby kočárek vydržel i na příští sezónu. Nevíte někdo o nějakém šikovném s větší nosností a kolečky co by zvládly i kočičí hlavy u nás ve městě? Taky nákupní košík by měl být samozřejmě větší a taky prý je lepší spojená rukojeť kvůli vození jednou rukou. Existuje něco takového?

kloranebb
31. srp 2010

Neviem najst golfac, ktory by splnal tieto podmienky: do 6,5 kg vaha, polohovatelny do lahu, polohovatelne aj nohy, vystuzena opierka, rucky spojene, nie prilis otvoreny aby mi babo nevyfuklo hehe. Uz som skoro kupila britax b-mobile ale tetusa mi prezradila ze je uzky a nedaju sa polohovat nozicky.
Viete o nejakom ktory by splnal tie podmienky? Ja uz zacinam aj zahranicne znacky kukat ktore sa v SR kupit nedaju ale stale nic.