Jak vybrat správný sporťáček, golfové hole?

jita2
17. pro 2006

Na jaro sháníme golfové hole, sporťáček, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s jakou značkou, který kočárek je lehký, dobře se vozí, skládá atd.

zajo79
14. črc 2009

da, urcite. ale over v predajni.

to classico je bez fusaku, completo s fusakom.a switch ma otocnu sedacku.

kubinkov
14. črc 2009

Nečetla jsem celou diskusi, tak se omlouvám, jestli se opakuji, ale dejte pozor na výšku boudy. Nejen délka lehátka je důležitá. Když má dítko boudu přímo na hlavě, je to k ničemu. Když jsem kupovala kočárek, tenhle parametr mě ani nenapadlo sledovat, teď se tím otravuji. 😝

dosa
14. črc 2009

do velkeho dorastie, horsie by to bolo s mensim 😀 potom bude rad, ze nemusite kupovat dalsi 😀

ono by bolo uplne idealne mat na kazdu prilezitost a do kazdeho terenu iny kocik - lebo jeden sa na vsetko kupit neda - no ale kto by na to robil a kde by sme to skladovali 😀 😀 😀

zuzi2
14. črc 2009

a co hovorite na Chicco? Oni maju tiez vela golfacov.

dosa
14. črc 2009

vajicko sa da nakliknut len na chicco for me (ak sa bavime o chicco). moze to byt dobra volba, co sa tyka neskorsieho vyuzitia - je to sportak s polohovanim chrbta aj noziciek, da sa osadit aj smere, aj v protismere jazdy a je skladny. akurat som citala ze je vraj dost tvrdy - neviem, nemam odskusane. a je aj z tyhc drahsich 😉

ja mam doma lite way - ten je schvaleny od narodenia - chrbat ide uplne do lahu, nohy tiez hore, ale nejde nan vajicko 😉

zuzi2
14. črc 2009

Super dosa, dik 😀 U nas stoji chicco for me basic 161,- to je super cena v porovnani s PP

tereziep
14. črc 2009

Kubinkov ono nejenom výška boudy, ale já třeba zjistila, že je důležíte, aby když dítě sedí mu boudička šla trochu přes hlavičku. Nevím jak to vysvětlit, ale když dítě sedí, tak aby bouda byla i přes opěradlo a nekončila nad ním. Tento problém má moje kamarádka s kočárkem dorjan cross country.

dosa
14. črc 2009

to vazne? ty si zrejme z ineho statu 😉 u nas v okoli som ho pod 250 € nevidela... mala som ho medzi favoritmi, ked som vyberala kocik pre druhe babo 😀

zuzi2
14. črc 2009

😝 zijem v Nemecku. Viem, ze su tu kociky lacnejsie ako na SK - i ked to je velka nespravodlivost v porovnani s platmi. 😠 Ale vam tiez nic v tom nebrani, objednat si kocik z Nemecka.
Inac na Chicco CT 0.1 by sa mala tiez dat nakliknut auto sedacka

zuzi2
14. črc 2009

ja vzdy pozeram na www.ebay.de tam sa daju najst nove aj pouzite veci/kociky. Je to tam ale najlacnejsie....

dosa
14. črc 2009

jeeej, ten CT 0.1 ma nenapadol - jasne, da sa aj nan, ale ten nepoznam 😉

to ano, nebrani, ja som zatial vsetky kociky kupila v cechach - aj tam je to o dost lepsie ako u nas 😉

kubinkov
14. črc 2009

terezie: to je ono. Ale dokud to člověk nevyzkouší nevěří. Proto se mi už nelíbí komplety korbička + sporťák, protože než vyjedeš se sporťákem je 6 měsíců pryč a jsou pak s reklamací potíže.

pancake
14. črc 2009

golfky a sportovy kocik je to iste? 😕

kacka.va
14. črc 2009

pancake: golfky jsou obecně menší, s menšími kolečky a většinou jen s ohnutými rukojetěmi (i když jsou výjimky).
My máme Nomada a nemůžu si stěžovat. Minule jsem hledala, že bychom jen na rychlé cesty koupili menší golfky, ale po zjištění, že většina těch, které by se mi líbíly, jsou děsně drahé a hlavně stejně a nebo dokonce těžší než Nomad, jsem se na to pěkně vykašlala.
kubinkov: no, ale pořád ještě zbývá rok a půl záruka 😉

kubinkov
14. črc 2009

Však jsme v procesu reklamace. Koukají na mě jako na z jahody spadlou, ale uvidíme.

kacka.va
14. črc 2009

kubinkov: tak pevné nervy. přitom by to po tak krátké době neměl být problém. nenarazili jste na blbý servis?

mkr
14. črc 2009

jinak jsem si taky kupovala golfky a do PP Plika bych v životě za tu cenu nešla, nechápu co je na něj tak drahýho, podle mě za to nestojí

londra
14. črc 2009

Ahojky , byla jsem schánět kočárek- golfky a musím říct, že ty od bebéconfort byly moc faj, hlavně velký a dostupný košík. Dobře se skládá. Fakt blbý byly maxi-cosi - složit nešly ani prodavačce. Jen ta cena , ale zase stejná jako u peg perego.
http://www.bebeconfort.cz/loola.php

kubinkov
14. črc 2009

Kacka.va: Problém to snad není, jen že to není až tak závada, jako spíš blbý koncept výrobku. Všechny kočárky mají stejné. Měla bych dostat jinou sportovní sedačku na náš podvozek.

tamka84
14. črc 2009

ahojte babenky, zháňam pre našu pomaly 8mesačnú dcérku golfáč. Sú golfové palice vhodné aj pre deti menšie ako ročné? lebo niekde som čítala že ani moc nie. Máme kočík 3kombináciu, ale športová verzia sa mi nepáči. Zháňam niečo lahké, a veľmi dôležité je aby sa dal polohovať do ľahu, a aj nánožník aby bol polohovateľný, a samozrejme cena by nemala byť viac ako 200 eur.
Nejaké typy?
Dakujem 🙂

dudri
14. črc 2009
dudri
14. črc 2009

aj som dokupila madlo okolo 10e

lola11
14. črc 2009

jaj aj ja mam strasnu dilemu - uz tyzden surfujem na nete, hladanim dobrych golfiek a stale nie som rozhodnuta - chicco nechcem, pridu mi ako take hrkalky, no a potrebujem aby boli skladne, dali sa polohovat na spinkanie a mali slnecnu clonu a nemali zavratnu cenu 😒 😒 No a teraz babo rad...nemate nejaky typ?diky 🙂 🙂

standu
14. črc 2009

lola ja som riesila to co ty a vyriesila som to peg péregom sí 😉

dudri
14. črc 2009

peg perego si ako sklada golfac?

leanne
14. črc 2009

Tamko, já jsem vozila kluka od osmi měsíců v Peg Perego Pliko 3. Dal se dá do lehu, takže mi nepřišlo, že by v tom nějak trpěl. A mě se hrozně odlehčilo, když jsem vozila jen osmikilový golfáč místo patnáctikilového sporťáku.

standu
14. črc 2009

dudri myslim ze tak isto ako tvoj 😉

dudri
14. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=2LsNpm4PJuEhttps://www.youtube.com/watch?v=tN4EeypP0gU


standu, som nasla
mas super golfac, novy typ, v obchode som nevidela, viem, ze si objednala eshop

tamka84
14. črc 2009

jeej čaute baby, standu, dudri tak aj tu sa stretávame... 🙂

stanka ma už namotala na PP sí, je nádherný, len či je vhodný aj pre menšie dieťa.aj ked neviem prečo sa odporúča až od 1 roku 😨 Len tá cenaaaa 😢

dudri
14. črc 2009

peg perego si-super, ale vysoka cena, najviac sa mi paci cerveny pruzok

chicco- od narodenia, cena cca 120