Jak vybrat správný sporťáček, golfové hole?

jita2
17. pro 2006

Na jaro sháníme golfové hole, sporťáček, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s jakou značkou, který kočárek je lehký, dobře se vozí, skládá atd.

melory
17. pro 2006

pozeraj na to aby mal dobru strechu, ked bude prsat, alebo svietit slnko. a aby na boku mal plast vystuzeny, nech dietatku nefuka a nechladi ....vela golfacov to nema.

fafa
17. pro 2006

Ja som super spokojna s Chicco, je to golfac, ale neviem ake mas velke mimi. My uz mame dva roky, tak nam to v pohode staci...je super skladny, v aute nie je problem s priestorom...odporucam, inak je to uz nas stvrty kocik.. 😀

fafa
17. pro 2006
melory
17. pro 2006

http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=60...
my zas tento, lebo ma aj to co som pisala, ze na boku latku

melory
17. pro 2006

ale chicco je dobry ako pise fafa.

vladunka
17. pro 2006

já mám golfky zn.CAM a nemohu si je vynachválit 🙂
polohovatelné,se stříškou a nánožníkem,jednoduché skládání

jita2
autor
17. pro 2006

Dívala jsem se, vypadá dobře, píšou pro 6-ti měsíční a více, malá bude mít na jaře 9 měsíců, tak by pro ni bylo super, díky za info...

jita2
autor
17. pro 2006

Vladunko, myslíš ten, co má tři kola? 😲

vladunka
17. pro 2006

nee mám klasický golfáč
CAM pretty cross
najdeš ho třeba na detskydum 🙂

jita2
autor
17. pro 2006

joo, už jsem ho našla, ale myslím, že ten chicco bude pro mě cenově příznivější, ale díky... 🙂

vladunka
17. pro 2006

ten chicco vypadá moc hezky a cena je opravdu skvělá 🙂

tilly
17. pro 2006

mne najviac vyhovuje a aj sa mi najviac páči PP atlantico, alebo AT3...

inak, zváž si hlavne, kolesá, úložné priestory, vnútorný priestor pre dieťa, či potrebuješ to madlo v predu a aby sa ľahko otváralo to madlo keď sa ti dieťatko náhle zvrtne a bude chcieť vyliezť z kočíka..., veľkosť kufra v aute, lebo ja som napr. mala golfáče, kúpila som si nové auto a na dĺžku sa mi do neho nezmestia, tak som si kúpila to atlantico... pritom do starého auta, oveľa menšieho sa mi tie golfky bez problémov zmestili, dokonca som tam narvala dvoje..., či potrebuješ nánožník, do akej ceny sa potrebuješ zmestiť a pod.

ena
18. pro 2006

my mame ten co sem hodila fafa link, len v inej farbe Greenwood.. kupovali sme ho kvoli cestovaniu vlakom, je lahucky , tusim 5,5 kg, lahko sa sklada, my ho pouzivame ako taky zalozny 🙂) nevyhoda, v zime do neho fusak asi nenatrepes.. nie je velmi vhodny asi na dlhsie kocikovanie, pretoze opierka na chrbatik nie je nejako extra vystuzena, nema madlo, ale to nemame ani pri tom druhom kociku...
inak, to chicco ct 0.5 ma tusim dlhsie rucky ako ostatne kociky, takz eje ok pre vyssie osoby, a manzeovi napriklad nevyhovuje, ze je dost uzky, kolesa blizko seba a on o ne casto zakopav a 😒 Ale zas je rad, ze ho lahko zlozi do kufra, pretoze pri quinny musime davat dole zadne kolesa ;)
Inak, normalne pouzivame quinny speedi sx trojkolku

georgine
2. led 2007

holky já mám golfky cam portofino,a jedine co mi na nich vadilo bylo nepolohovatelá podlozka pod nozickama a chybel mi pultik pro mimi.. jinak, velky kos, stabilní,lehoucke a bezpecne.. a mely dobrou cenu.. dneska jsou i drazsi..

emjee
22. led 2007

angiess • 1d • 22.jan 2007 o 15:14

Jaké máte golfáče a jak ste s nimi spokojení? Máte někdo PATRON BOHEMIA PLUTON? Nějaké sháníme,ale nevím jaké sou nejlepší...

bellasandra
23. led 2007

Ja si chcem kupit Chicco 0.4, sa mi celkom pozdáva 🙂

jurky
23. led 2007

ahojte, moj drobec mal prave 7 mesiacov a aj ja sa rozhodujem aky sportacik kupit. Paci sa mi Peg PErego Completo, mate s tym niektora skusenosti? Moj drobec Simonko ma skoro 10 kg, myslite ze sa tam vojde aj s fusakom?
Dakujem za kazdu odpoved.....

zuzana2706
23. led 2007

bella, ja som ho kupila v piatok a je super

bellasandra
24. led 2007

Zuzana- diky , aj mne sa paci, len som ho este nevidela nazivo 🙂 To som rada, ze si spokojná.Kupim si ho aj ja

zuzana2706
24. led 2007

ja som spokojna 😉

erka12
29. led 2007

mamicky,ktore mate CHICCO - PONEE XS alebo CT 3,CHICCO Ct 0.4 alebo C5 - da sa dat uplne na lezanie a vojde mi tam maly aj s fusakom,myslim,ci je dost priestranny 🙂 na C4 nie je madlo,neprekaza to? 😉

ervotoc
29. led 2007

no ja chicco uz ani videť,maly neznasal chicco zbytočne vyhodené prachy a tak si vozi prdelku v starej deme 😒

danona
29. led 2007

ja mám chicco trio S3 - trojkolku, do terénu je perfektný, no chcem kúpiť aj buginu- na cestovanie... má niekto skúsenosti s buginami Esprit??? - strašne sa mi páčia-na obrázku - www.babyandshop.sk - ďakujem!!!!! 🙂

peta.cz
29. led 2007

Ahojky, dostal se mi do ruky DTest z minulého roku, kde bylo hodnocení kočárků typu buggy, tak sem přikládám nějaké info:
Nejlíp v Dtestu vyšlo Peg Perego Pliko Lite (těsně propásl hodnocení "dobré" - 1.6-2.5 bodů) pak Esprit Alu King, Herlag City Bugy, Graco City Sport, Chicco ct.01, Inglesina Zippy Rain, Tchibo TCM 223165, MiniStar by Hauck - všechny vyšli v uspokojivé kvalitě (2,6-3,5bodů)
Nejhůř vyšel Hauck202432 Jet6h-sports a Knorr buddy.

zuzana2706
30. led 2007

ja mam c4, madlo nema, mojmu malemu to ani nechyba, ma teraz 7 mesiacov, ale vo februari sa bude dat dokupit, vraj cena cca 500 sk. chceli sme ponee ale je to strasne uzke na sedenie a maly sa mi do toho nezmestil ani vo svetri, to nehovorim o bunde a fusaku. do c4 v poho a je tam kopec miesta, na lezato sa dat neda, ale to uz babetku nad 6 mes. nevadi. moj maly ho miluje a dokonca mi v nom aj cez den zaspi ked sa v nom hra a je priputany. za tu cenu je to to naj co som nasla.

erka12
3. únor 2007

ja som sa nakoniec rozhodla pre pp atlantico,dufam ze s nim budem spokojna 🙂

lucisa
3. únor 2007

holky nečetla jsem celou diskusi, ale dnes večer jsem dávala odkaz z testovaných kočárků dtestu, který vyšel v č. 9/2006 a týkal se právě golfáků. tak pokud se chcete mrknout, jak který dopadl, je to v tématu "Nebezpečné kočárky", tuším ve volné diskusi.

lucisa
3. únor 2007

oprava: v diskusi těhotenství

emjee
8. únor 2007

cita • 8. feb 2007 o 11:25
Ahojte, vedel by mi niekto poradit, kde sa da zohnat guma na ktoru sa davaju nozicky na golfkach? Prasklo mi to. Nema s tym niekto skusenost?

kangaroo
8. únor 2007

mám golfáče pliko pp a zišlo by sa mi spojiť rúčku,kvoli lepšiemu ovládaniu, neviete niekto ako by sa to dalo, popr. či sa niečo nedá dokúpiť