Jaká přikrývka do kočárku? Na podzim

martulin
29. kvě 2008

Maminy, poraďte, jakou mám zvolit přikrývku do kočárku pro naše mimi. Má se nám narodit na přelomu srpen září. Asi nějakou lehčí fleesovou dečku ne? Nebo stačí třeba rozdělaná zavinovačka?

krista
29. kvě 2008

Martulin určitě bych zvolila tu lehčí fleece dečku a podle počasí bych možná přikryla jen plenkou 🙂

aponchie
29. kvě 2008

bude vedro..co tak hackovanou decku nebo tenulinkou zavinovacku bavlnenou 😎

frog
29. kvě 2008

tahle je prý na léto výborná,lehoučká...http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/2...

martulin
autor
30. kvě 2008

holky díkec, já si to tak nějak myslela. A pak mám přejít rovnou do zimního fusaku, nebo mám ještě koupit teplejší deku?

frog
30. kvě 2008

kolik vám bude v zimě??

martulin
autor
30. kvě 2008

termín máme 28.8. jak jsem psala na hoře.

mallorry
31. kvě 2008

ahojky to me taky zajima, bo my mame termin 26.8., budou asi jeste vedra, takze asi postaci jen ta plinka nebo lehounka decka...pak na podzim asi treba zavinovacka a tepla deka, pak kombineza a tepla deka a pak az poradnej fusak az na mrazy ne? 😅 taky nevim, jen tak odhaduju 😕

mallorry
31. kvě 2008

a miminku obleceme co? bodycko, dupuajdy, a kabatek? nebo staci bez kabatku?...no ono ven vyjedeme poprve treba az kolem 10.zari...to uz nemusi byt takovy vedro....

frog
31. kvě 2008

malá s emi narodila 7.9. a ven jsme vyjížděli v body,tenkém triku a mikince a přes ni jsem měla jen normální deku,ale loni v září zas takový vedra nebyli...to poznáte 😉 ..když bude mít mokro nebo horko za krkem tak je mu teplo...ale ta dečka nestojí svět,tak bych koupila tuhlůe tenoučkou,případně budete mít mimi pod ní v zavinovačce a na zimu bud teplej fusak a jen tenkou kombi nebo teplou kombi a a takovej střední fusak..podle toho jaký jsou u vás zimi..

mallorry
31. kvě 2008

frog no uvidime, snad to pozname🙂))) ja mam jednu tenci deku, koupim jeste jednu teplou, a kdyz bude hicung, dam plinecku, nebo dokoupim nejakou lehonkou decku...ale ta hackovana se mi nelibi 😅

johanda
31. kvě 2008

mallory na těch stránkách vypadá jako hadr, ve skutečnosti je moc hezká. Občas se mě mamky ptají, odkud máme tak pěknou dečku

natalien
1. čer 2008

TAky máme háčkovanou deku co tu dávala odkaz Frog, je fakt suprová. Čistá bavlna a hlavně je lehounká a vzdušná.

martulin
autor
3. čer 2008

No já si už koupila takovou lehkou dečku, tak tu hačkovanou už kupovat nebudu, ale díky za tip. No a pak asi pořídím ještě teplou deku, nebo nějakou tu španělskou a pak už jen fusak.Tak myslím, že jste mě poradili co jsem potřebovala, super, díky moc! 🙂