Jaká značka kočárku je dobrá?

monicka84
24. čer 2010

Chtěla bych se zeptat, jaká značka kočárku je dobrá? Chtěla bych trojkombinaci... Děkuji 😉

ladybugie
9. led 2011

ahojky, já původně taky uvažovala o trojkombinaci. Nakonec jsem to vzdala, protože ani jednu funkci neuměla pořádně. Takže hluboký kočárek byl Peg-Perego Culla na podvozku Classico. Sporťák X-Lander XT a k tomu golfky Chicco Multiway Fuego. A v zimě jsem přidala ještě Deltim Skippy, protože do PP se nevešla a X-Lander mi do mrazů přišel moc otevřený. Podotýkám, že hluboká korba PP byla koupená na MMB, podvozek nový. X-lander byl od kamarádky a Deltim od švagrové. Jen golfky jsou kupované úplně nové 🙂

dostyna
9. led 2011

Tak jestli můžu přihodit svůj tip,tak za mě je to Easywalker....v sobotu jsem se na něj byla podívat a naprosto mě dostal....nadčasový design,fantasticky lehký,manipulace bezvadná a hlavně je možné ho během chvilky rozložit včetně koleček a korbička se dá rozložit taky.Sice cena je opravdu vyšší,ale vážně o něm uvažuji.

hest
9. led 2011

Ahoj, koukám, že tu rozebíráte kočárky, já jsem měla hluboký Inglesinu Magnum z druhé ruky a malý se mi tam hezky vešel se vším zimním, dobře houpe a měla príma košík na nakupování, nicméně pak jsem si pořídila jako sporťák Xlander Xrun a spokojenost, jen nákup není kam dát, ale tak to je kočárek na sportování, jinak se prima ovládá a dobře skládá a rozkládá.

Chtěla bych poradit nějaký sourozenecký kočárek, čekáme druhého prcka, potř. bych nějaký sourozenecký kde může být čerstvé mimi a 14timěsíční dítě. Většinu co jsem našla byly až když obě děti sedí..-( Nebo nevím, zda se dá s takhle malými dětmi existovat bez kočárku pro dva...díky za názory-)

mataharyy
9. led 2011

Tak to záleží na požadavcích které od něj čekáš... Na prvního jsem chtěla nafukovací kolečka, stabilní, dost prostoru v hluboké verzi, kombinovanej, přehazovací a výškově nastavitelnou rukojeť, houpací, no prostě teréňák, byla jsem toho názoru že v kočárku bude hodně často tak jsem i ty požadavky uzpůsobovala tomu, zvolila jsem Firkon F7 kolekce 2009 byla jsem spokojená a kdyby nám při povodních neodešel, nechala bych ho i na druhé, ale s tím že jsem na něm našla nedostatky: blbá brzda, nákupní košík jen na lehké věci pak se odepíná, má vložnou tašku, která se začla párat (podšívka), přehazovací rukojeť se dost rychle ožvejkala, takže jsem jí pak ani nepřehazovali 🙂 Ale jako teréní kočárek byl opravdu super, jak jsem řekla kdyby nebyl zaplavenej, tak jinej nekupuji. Každopádně uplaval a když už tak už na druhej jsem měla jiné požadavky: poučena jsem chtěla lepší brzdu, hlubokou vničku (ne vložnou tašku), pevnej drátěnej košík, houpací, nafukovací kolečka, výškově nastavitelnou rukojeť a z bazaru jsme koupili Steggi Lux Klasik, zatím v něm jezdí jen starší syn, ale jsem spokojená, uvidím jak to bude s mimčem.
Taky je důležité že u nás se nedostaneme do autobusu pomalu ani s golfáčema, takže do města budeme jezdit se šátkem, takže druhý kočárek bude sloužit na procháky po vesnici/lese, na nákup do obchodu atd. proto jsem nepokládala za nutné koupit novej a nároky se od prvního značně odlišují 😉

maly_prcek
9. led 2011

Za nás Jané (my máme Slalom). I když byl z druhé ruky, kvalitní a spolehlivý, i když jsem trojkolku nechtěla, už bych jiný nechtěla, na to zatáčení, otočení na místě apod. si člověk velmi rychle zvykne... 🙂
A i když je to do města, jedině velké kola, bez toho se v zimě ani nedá vyjet...

jasminy
9. led 2011

My máme Firkon Verano, čtyřkolku, trojkombinaci a jsme maximálně spokojení 😀

ja.na81
9. led 2011

My jsme zatim moc moc spokojeni s Teutonii (Fun System).

marketnieuw
9. led 2011

to je temer filosoficka otazka 😀

slavkath
29. črc 2013

u nas prevladaju baby jogger, ma syn a dcerka...som spokojna aj s gracom sport tour, doniesla som z usa, da sa polohovat az do rovneho lahu a na sedenie je dokonca pravy uhol, aby dieta mohlo pri papani sediet rovno a nekrcit sa. Kedze som po prvom dietati chcela behat, hop sa kupit sportak na behanie s rucnou brzdou a dodnes som kociar nevyskusala a to uz mame druhe, tak nam sportak reebok odpociva.

soleilll
29. črc 2013

Taková, jejíž výrobky vyhovují životnímu stylu tvé rodiny. Příliš složitá otázka příliš jednoduše položená. 🙂 Terén? Velikost korby? Bezpečnost? Hmotnost? Složení vs. velikost kufru auta? Servis a náhradní díly? Design? Cena? ...