Jaká značka kočárku je dobrá?

monicka84
24. čer 2010

Chtěla bych se zeptat, jaká značka kočárku je dobrá? Chtěla bych trojkombinaci... Děkuji 😉

kubaka
24. čer 2010

asi spíš skoč do Výbavy pro miminko - tak je o kočárcích snad všechno. tam konkretizuj dotaz, záleží co od něho především potřebuješ, kde se pohybuješ atd...

radka.m.
25. čer 2010

ahoj,pokud chceš hlavně prostorný kočárek a celkově praktický a nejenom takový,jako podle poslední mody,ty ve většině případů jsou naprosto nepraktický,tak přib ližně poslední 4roky vyhrál v testu kočárek Firkon,myslím,že je to polská výroba 😉

andelka
27. čer 2010

Já mám Baby Merc, taky polský. A jsem spokojená zatím na 100%. Ono záleží i jaké máš požadavky a v kterou roční dobu se narodí miminko. A kolik máš financí.

pavlina05
29. čer 2010

My jsme spokojeni s X-lamder 😉

tlap.ka
1. črc 2010

my máme dorjan cross country 2007 a je bezva - prostorná korbička(vlastně vložná taška) a prostě spokojenost po všech stránkách 🙂

stylly
1. črc 2010

X lander nikdy 😖 😖 😖 😖 a už vůbec né tříkolku 😖 😖 😖 😖 super je JOOLZ 😉

misicka85
1. črc 2010

Pro dcerku jsem měla X-lander XT (trojkolka) a max.spokojenost, kdyby to šlo tak si ho nechám pro druhé dítko ale máme malý věkový rozdíl,takže jsem musela kupovat sourozenecký... Kámoška má Firkon a taky je s ním spokojená, dobrá cena i kvalita. 😉 Záleží jaké máš požadavky,co vyhovuje jednomu nemusí nutně vyhovovat druhému 😉

lidiab
1. črc 2010

Je to hodne subjektivni otazka...kazdemu asi vyhovuje neco jineho a kazdy ma jine financni moznosti, na kterych to dost zalezi, a u hlobokeho kocarku take zalezi na tom kdy se mimi narodi. My jsme poridili Teutonii Spirit, zatim jezdim po zahrade jen s prazdnym kocarkem nebo s kockou a vyhovuje mi 😀

romana29
1. črc 2010

přesně, každému se hodí něco jiného. Já bych nikdy nešla do malých kočárků, do trojkolky atd., ale je to jen můj názor a můj pocit, stejně tak by někdo třeba nešel do velkého.
Měli jsme (a další mimčo bude mít taky) DorJan Crosscountry, žádná závratná novinka, žádná horentní suma za nákup. Jezdili jsme s ním rok více než pravidelně (malý doma nespal, takže pět hodin venku denně nebyla vyjímka). Ale jako sporťák jsem ho nevyužila, zdál se mi málo stabilní a zbytečně velký + nešel otočit po směru jízdy, takže pak jsme koupili normální klasický sporťák. Ale jelikož velký kočár stál kolem 7 tisíc, takže mi to nevadilo.
Přeji tedy šťastnou volbu a spokojenost s kočárkem (jedna moje známá jich za dva roky měla 5 😀 ,baba nespokojená 😀 )

xkacatkox
1. črc 2010

my jsme jen pro gesslein F6, je sice dražší, což nemusí každémmu vyhovovat, ale výborná manipulace, skladný, dáš ho fiat panda, a kvalitní, temolátka, dítě se v létě nepotí a v zimně mu není timu, při koupi jejich fisaku nemusíš už kupovat kombinézy a deky, přehazovatelná rukojet, my jsme max spokojení, a je větší než ostatní což mi opravdu oceňujeme, máme v 8mm 11kg, ale když si člověk spočte co vše koupíte tak vás to vyjde nastejné prachy

coxa
1. črc 2010

Já nedám dopustit na Inglesinu celkově, teď mám už druhou Vittorii a mít třetí dítě, tak jezdí zase v ní! 😅 😵 😀

sayast
1. črc 2010

moon ocean s 4. nemuzu vynachvalit

lucenek
1. črc 2010

každý máme nějakého svého srdcového favorita někdo jen trojkolky jiný zásadně čtyřkolky....
u mě je to věc designu a pohodlí pro dítě, maximální délka ložné plochy, luxusní chycení pásů, polohování jedoduché, cena ku poměru dalšího nákupu doplňků, servis náhradních dílů a jejich dostupnost....za mě Peg Perégo GT3 můj 4 tej a nejlepší 😉

moudivlacek
1. črc 2010

my mame xlander ctyrkolku a spokojenost

salikova
1. črc 2010

Myslím, že kočárek x-lander čtyřkoloka je asi nejlepší a cenově dostupný.. Super do terénu, lehce ovladatelný.. Jen se mi na něm nelíbí, že se nedá sporťák otočit proti směru jízdy a pak taky rukojeť je zbytečně daleko od korby... ☹

brusinka.pusinka
2. črc 2010

my máme Danny pro sport Dorjan a jsem spokojená i v terénu i ve městě. Výhodou je že se dá sporťák točit dvěma směry a čtyř kombinace nás vyšla na 8000kč 😀 😀 😀 jsme nadmíru spokojeni 😀 😵 😵 😵 😵

kauculacek
2. črc 2010

@monicka84 co znamená dobrá? Může to být pro každého něco jiného a navíc, každý má zkušenosti s něčím jiným. Někdo řekne o jedné značce, že je super a druhý že je na "hovínko", protože se hned rozbil a bla bla..
Takže na tuhle otázku ani odpověď není 😅
Záleží co od toho očekáváš, kolik peněz do toho chceš dát atd..

mirka755
3. črc 2010

jde o to, co od kočárku požaduješ 🙂 . Já chtěla trojkombinaci, aby přední kolečka byla otočná. Korba min. na 5 měsíců, prostorný sporťák - otočný v obou směrech. Velká nafukovací kola, aby bylo vše příslušenství v ceně. Hodně jsem prohlížela internet, nakonec jsme koupili Tako X-jumper. Jezdíme s ním už rok (5 měsíců s korbou), jsem maximálně spokojená ... zatím jiný nechci. Celý komplet stál 10tis.

bredmax
5. črc 2010

tak pro mě je jedničkou concord,sice trošku vyšší cena,ale já nelituju 🙂 máme celý set, ale jak už holky psaly,těžká otázka,každý má jiný požadavky,nároky a styl 🙂 chce to hotl trošku hledat a zkoumat 😅

jmisa
6. črc 2010

To Ti nikdo neřekne, nebo spíš každý řekne to svoje 😀
Takže pro mě jedině Teutonia.

ofina1
6. črc 2010

My máme JEDO Vedi a naprostá spokojenost. je to jeden z nejprostornějších kočárků. Dá se vybrat jaký podvozek chceš.Přehazuje se jak korba tak i rukojeť autosedačku má do 11 kilo a sporťák ještě nepoužíváme, ale snad bude taky dobrý. takže doporučuji.

vladimuraz
6. črc 2010

Moni, na Tvoji otázku opravdu jednoznačná odpověď neexistuje a myslím,že si nakonec z odpovědí stejně obrázek neuděláš, každý si pochválí kočárek svůj 😉 . Za nás tedy Casualplay S4, byla jsem s ním max. spokojená a nechala jsem si ho i pro druhé mimi. Akorát dcera (skoro 3 roky) bude asi žárlit, protože do něj chodí stále spát.
Já vím, že každému vyhovuje něco jiného, ale já bych třeba nechtěla ty staré typy kočárků bez otočných předních koleček, je s nimi těžká manipulace, v každé zatáčce naklápět... to by moje záda asi dlouho nedala.

skorepka
6. led 2011

ahoj mamci, po precteni posledni strany diskuse mi vypliva jako nejlepci x-lander. Mate ho nejcasteji a se spokojenosti. Segra ho ma taky a taky spokojena, pry i jeji kamosky. Kazdopadne jsem nenasla neco cemu se vyhnout. Chci 3 kombinnaci 4kolky, to je to jedine co vim co je dobre mit. Chci lehce ovladatelny, spolehlivy, ktery mi mimco nekde neztrati. Lehce slozitelny, ale nesmi mit kolecka daleko od sebe, jak jsem u nekterych videla - kvuli uskladneni ve sklepe.. :( Muzete doporucit?

kutcher
8. led 2011

@skorepka Já jsem jedině za Inglesinu, já mám otutto - mám k ní 2 podvozky houpací nafukovací 4-kolka a pevná otočná PU 4-kolka, hluboká korba, sportovní korba, která se dá taky použít jako hluboká, autosedajda s bází pro nacvaknutí do auta, jednoduché a rychlé skládání 1 rukou, nízká váha, přesto prostorná a teda kočár je to bezkonkurenční.

zanet2009
9. led 2011

Já jsem třeba s X-landerem spokojená nebyla, pak jsem měla Jané Nomada(velká spokojenost) a teď pro druhé dítko mám nachystanou Inglesinu Ottutinu a už se nemůžu dočkat 😉

olii
9. led 2011

ja nedam na X-landera dopustit 🙂, mame tedy ctyrkolku, verzi XA 2008 a naprosta spokojenost. Kocarek zvlada teren Prahy i Krkonos a bez problemu jsem s nim dojela i na Pramen labe pres ty sileny kameny 🙂. Hodne jezdime na vylety, tak jsem potrebovala kocarek, ktery by zvladal i horsi, nerovne tereny. Takze ja na nej nedam dopustit, jen mozna hluboka korbicka by mohla byt vetsi, malyho jsem musela dat do sportaku driv nez v pul roce, protoze se mi do ni uz proste nevesel, jinak nemam co vytknout.

hathor86
9. led 2011

UZ NIKDY JEDO BARTATINU!!!! viz moje fotoalbum Jedo Bartatina... Ted mam golfky Peg Perego(zdedili jsme), ale na druhy mimi si delam zalusk bud na X-lander ctyrkolku, nebo na Bebecar Stylo... rozhodne nebudu priste setrit!! navic mi v obchode delali oplitacky s reklamaci, ze na brzdy se reklamace nevztahuje, apod. ... takze uz nikdy nenakoupim v obchode Sam Baby!! uz nikdy bych na nicem pro dite nesetrila!!!!

weri1
9. led 2011

máme dorjan danny sport 2010 dvojkombinace nás vyšla na 8000,- je prostornej, i teď kdy má malej 8,5kg a 72cm jsme v hluboké. SPorťák je taky prostornej a hlavně o tu velikost obou korb mi šlo. Jsem spokojená!

agnessa
9. led 2011

Skorepka, já jsem o x-landeru hodně uvažovala teď pro druhé, ale pro mě má jedno obrovské mínus - sportovní sedačka nejde otočit po i proti směru... Jinak mi vadí menší hluboká korba (ale tu má dost jiných značek)... A jedno s druhým docela souvisí - první dcera hodně dlouho odmítala jezdit obličejem ode mně (měli jsme Implast, ten už znovu nechci, i když jsem proti němu žádné velké výhrady neměla...), takže v nemožnosti otočit sporťák k sobě vidím u x-landeru asi největší nevychytávku, jinak jsou to kočárky podle mě hodně dobré, cenově přijatelné...
Teď u druhého máme vybraný Firkon Verano, u něj jsem zas četla obrovskou chválu na hlubokou korbu, ale trochu zklamání ze sporťáku (je menší), ale já ten větší kočárek chci stejně používat tak do cca roku a pak přejít na golfky....

l.e.o.n.t.y.n.k.a
9. led 2011

My máme deltim travel soft 2009, malej má téměř 9 kg a 74 cm a ještě se vejde do vložné tašky. Já jsem si ho vybrala proto, že malého obleču v klidu doma dám do tašky a odnesu do kočáru. Jelikož máme domek s garáží mimo, kde parkuji kočár, tak mi vložná taška fakt vyhovuje! Hlavně jsem chtěla, aby nám kočár vydržel až do roka, resp. až bude jaro ......