Jaké golfky doporučíte pro velké a těžké dítě?

mes
12. črc 2011

Ahojky, prosím vás o pomoc, můj syn váží v roce a půl 15 kilo a sporťák PPGT3 už prostě s ním neutáhnu, potřebuji něco lehčího. Sháním nějaké skladné golfky, které se hezky složí do auta (povezeme je k moři), nejsou moc těžké, dají se polohovat - úplný leh není podmínkou. Prosím poraďte nějaké!! Díky díky díky

jancule79
12. črc 2011

Ahojky, já mohu doporučit golfky Peg Perego Pliko. Mám je skoro 2 roky a jsem s nima maximálně spokojená. Moji kluci jsou dlouháni po tátovi. Starší syn měl v 1,5 roce 87 cm a 13 kg, takže jsem taky chtěla nějaký prostorný a kvalitně udělaný golfky. Spousta golfek je hrozně úzká, syn tam byl jak skrčenec. 🙂 Mají vzadu i stupátko pro sourozence, který občas taky využívám (mám kluky po 18ti měsících). Jinak váhově jsou dle výrobce do 15 kg (ostatně jako všechny golfky) a většího syna v nich občas taky svezu (teď ve 2 a 3/4 letech má 16 kg) a zatím se nerozložili. 🙂)) Jinak váží cca 8 kg, skládají se deštníkových způsobem, takže je složím za prá vteřin jednou rukou. Jsou polohovací až do úplného lehu a pokud dítě leží, tak se v pohodě dostaneš do nákupního koše, což u většiny golfek nelze. Jedinou "nevýhodou" je jich cena - 8,5 tis. Kč. Ale za tu kvalitu toho určitě nelituju.

weri1
12. črc 2011

já mám taky PP pliko z druhé ruky a jsem spokojená. Nové jsou fakt drahé.

luckyhoney
12. črc 2011

my máme nuny a spokojenost maximální, Val taky není drobeček, v roce a půl 13,5 kg a 86 cm 🙂

xkacatkox
14. črc 2011

gesslein F4 buggy 🙂 jme naprosto pokojení, cenově je jako Pliko, ale má spojenou rukojet coý třeba já osobně upřednostnuji

paolin
14. črc 2011

tak my taky Pliko P3. už ho máme 5 let a po dvou dětech pořád drží. jen už má dost ošoupaný design 😉

mamkamarketa
14. črc 2011

ono,pokud mas vetsi dite,tak je potreba koukat i na nosnost kocarku.vetsina je do 15kg. 😖 cybex dela golface do 23kg,coz je jedno z nejvetsi nosnosti jakou muzes na ceskym trhu sehnat. ja mam cybex topaz a nedam na nej dopustit 🙂

spaagetka
14. črc 2011

Doma mám stejnýho macíčka a pořídili jsme Maclaren Techno Xt - skladný, polohovatelný až do lehu, rukojeti mají hodně poloh, skvělý větrání, nosnost do 25 kg 😉

coxa
15. črc 2011

Ahoj, my máme na 15ti měsících 12 kg a pořídili jsme Babydesig Picaso, máme ho asi týden a zatím jsem moooc spokojená. 😵

mkr
15. črc 2011

my máme podobné jako babypoint solar, jen jinou značku a neměnila bych i teď ve 3,5 l když je potřeba tak si v nich schrupne, jsou dobře skladné