Jaké golfky máte či doporučujete?

mrsblack
23. led 2012

Začínáme řešit nákup nějakých golfek, na nákupy a krátké popojížďky už se nám nechce tahat velký kočár, který zabere celý kufr auta. Jaké se vám osvědčily a jaké doporučujete? Hlavními kritérii jsou asi stabilita, skladnost, snadná manipulace, váha a rozumná cena (na golfky za 10000,- fakt nemáme 😅 ). Díky za všechny tipy, doporučení i nedoporučení 😉

ladybugie
23. led 2012

já jsem spokojená s Chicco Multiway. Jsou lehounké a skladné (mám malé auto a v poho je dám do kufu i s nákupem). Mají velkou výbavu - madlo před dítě, polštářek, nánožník, pláštěnka. Moje dcera je velká ( ve dvou letech už nosí 104 velikost), ale krásně se tam vyspinká. Stály mě 2,500,- a neměnila bych. Má je i kamarádka a sousedka a obě jsou spokojené.

karmenta
23. led 2012

také ted hledám, ale já bych chtěla do 3tis 🙂

jmisa
23. led 2012

Měli jsme Jané Sonic Evo a spokojenost, vešlo se to do kufru i Fabie a na rovno, nebylo nutné naštorc, syn je vysoký, takže mi vyovovalo, že stříška jde vysunout výš, manžel zase ocenil, že jdou trochu pošoupnout nahoru rukojeni. Cena taky v pohodě. Koupila jsem si starší kolekci, nebyl takový výběr barev, ale cena byla se slevou.
http://www.handypraha.cz/golfove-hole-jane-soni...

brusinka.pusinka
23. led 2012

My máme předchůdce chcicca Multiway ct04 a jsem také spokojená teda byla jsme máme je k prodeji, podzimní fusák, polštářek pro mimi madlo pláštěnka vše bylo ve výbavě my jěště doplnili slunečník parááááda neměnila bych 😀 https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/teus/pr...

inkana
23. led 2012

ahoj, ja si vybrala espiro magic 4, jeste je nemam, ale vybirala jsem hodne dlouho. Cekam az si mala poprve sedne, aby si je mohla vyzkousett, nez je koupim. Ale pujdu do nich. Stoji teda 3000kc, ale libi se mi spojene madlo, snadne skladani, jsou lehke, maj nanoznik, maji jednoducha odpruzena vetsi kolecna (nechci ta zdvojena) a i tady na mk je diskuze, kde si je moc chvali. 😉

miskadis
23. led 2012

My taky máme Espiro magic new, máme je od loňského léta a opravdu, kudy chodím, tudy chválím. Pro mě jsou fakt suprový a jsem s nima maximálně spokojená, jsou lehoučký a skladný. . Mě se totiž nelíbí golfky se zdvojenýma kolečkama a s těma dvěma madlama. Takže espiro mají spojenou rukojeť a to je fakt super věc. 😉

maruja
23. led 2012

Já nedám dopustit na TFK buggster. Pro nás super golfky, budem prodávat, čekáme dvojčata, tak už neužijem, ale měla jsem je schovaný na druhý 😀

vrtulinka
23. led 2012

Ahoj, taky mám Chicco Multiway a naprostá spokojenost 🙂 🙂

mcfc
23. led 2012

mrsblack:Ja si ted kupuju Sportak Portofino New s nán. sportovní kočárek Cam ,Vypada jako golfky ale ma tu rukovet spojenou 😀 ,a to prave chci nechci tu rozpulenou .Za 2tisice a neco,moc se na nej tesim 😀.A ta cena si mysli ze je dobra,taky nemam na kocarek za statisice.A hlavne je s nanoznikem a takovych jich je malo, co ho u toho maji.

coxa
23. led 2012

My máme babypoint picaso a super, nemůžu si stěžovat! A i ta cena! 🙂 U prvního jsme měli Jané a ty se zkřížily a rozvrzaly - no prostě to nebylo ono. 😉

simonceli
24. led 2012

Měla jsem chvilku zopa viper 4 a šílený , otřes, nikdy více. Teď máme britax b-mobile 4kolový a je perfektní!

anieanne
24. led 2012

Chicco Liteway - nejsou tolik robustní jako Multiway, vzhledově se mi líbí víc. Dost toho i projedou. Před půl rokem jsem je kupovala v nějaké akci za dvojku, krása 🙂 A je k nim i nánožník s možností připnutí spodní fleesové strany, takže z toho uděláš fusak, a pláštěnka.

hanulla1
24. led 2012

ahojky.... tak my máme babypoint solar. Nemůžu si ho vynachválit. Máme ho už 3 roky a pořád vypadá perfektně. Je k němu nánožník a pláštěnka. Dá se dát do lehu když dítě spí. Stál nás 3,5 tisíce, ale teď se dá sehnat levněji.

cesilka
24. led 2012

Co říkáte kočárku Cybex Callisto v loňském modelu Eclipse? Rovná se kvalita té ceně nebo máte nějaký podobný se spojeným madlem ale levnější či v něčem lepší?

bejatka333
24. led 2012

Ahoj. Za sebe můžu doporučit golfky Inglesina-Zippy, splnuje všechna kritéria, které požaduješ. Opravdu super

johnatanka
29. led 2012

Holky, dokupovala jste některá madlo na Nunu pepp??? Paní na MMB je šije, máte některá zkušenost??

lipetra
22. únor 2012

Ahojky holky jake by jste mi doporucily golfky - Nuna Pepp, Espiro Magic nebo Cybex Callysto???