Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

dainka
3. bře 2010

zaclona ,múžeš hodit odkaz nemůžu nic najít

jmisa
3. bře 2010

Já taky řeším golfky.
Protože je chci jako záložní kočár do auta, malej co nevidět přejde do autosedačky 9-18 a tu už na podvozek nenacvaknu a sporťák nemůžu pořád tahat, protože pak už do kufru nic nedám, můj hlavní požadavek je co největší skladnost a lehkost.
Moc se mi líbil Quinny Zapp, bohužel není polohovací. Takže zatím vyhrávaj Jané Energy.

dainka
3. bře 2010

http://www.baby-centrum.cz/cz-5-kocarek-toro.ht... tohle jse ted oběvila píšou samou chválu ale ze vzhledu nejsem zrovna urvaná co si myslíte ???zdá se ,ale konečně průkopník který sloučil mnoho toho co většina hledá ... 😉 http://www.youtube.com/results?search_query=%3A...

jmisa
3. bře 2010

to mi přijde jako sporťák.

dainka
3. bře 2010

něco mezi hlavně to zvládne terén ,ale do něj nejdu cena a vzhled jsou proti mě 😎 koukala jsem na ty jané jsou super lehký až bych se bála o stabilitu ..?taky to bude vyloženě městský chodníkáč a já potřebuju kompromis něco mezi 🙂

pindruska
3. bře 2010

dainka: tak bébé viva se mi malý nezdál, ale je pravda, že do něho jsme malého bohužel dávat nezkoušeli (chvíli předtím se totiž probudil a na nějaké dlouhé zkoušení neměl bohužel náladu). Ale Viva se mi zdála dost velká, rozhodně větší než Chicco Liteway. Do toho jsme malého zkoušeli a plakal (těžko říct, zda se mu tam nelíbilo, či byl rozmrzelý, ale když jsme ho dali do Multi, tak byl v poho).

Na netu jsem našla tyto rozměry (ale nemůžu nikde najít rozměr sedáku u Multi):
Bébé Viva:
Rozměry rozložený (d x š x v): 52x75x105cm
Rozměry vnitřní (d x š): 33x22cm sedák
Rozměry slložený kočárek: 27x107x32
průměr předních a zadních kol kočárku 150 mm, objem košíku 17 l,

Chicco Multiway:
Rozměr rozložený: 55,5 x 81 x 107 cm
Rozměry po složení: výška 110 cm, délka 34 cm

Co se týká veletrhu, tak ten je od 18. do 21. 3. ve veletržním areálu v Letňanech. Veletrhy pro děti jsou 2 do roka - první na jaře, druhý v zimě. V zimě je to spíš takové na hry a hračky, na jaře mi to přišlo lepší právě, že tam bylo více kočárků na ukázku. Jsou tam stánky s prodejci a můžeš si tam všechno omrknout a většinou tam bývají i veletržní ceny, které někdy platí třeba i 14 dní po skončení veletrhu 😉. a ještě tip: na stránkách Malvíku ( www.malvik.cz) je odkaz na vstupenku zdarma 🙂. Jo a odkaz na veletrh je www.forkids.cz

jmisa
4. bře 2010

No já chci jen něco do nákupáku nebo z parkoviště k doktorovi. Jinak mám Teutonku sporťák a sporťáku se žádný golfky nevyrovnaj. Ale taky krom sporťáku potřebuju dát do kufru třeba nákup, že 😀

Na tu Bebe Viva jsem taky koukala, ale zatím jsem ji na živo neviděla.

dainka
4. bře 2010

sláva kámoška si koupila chicco multivay tak aspon jedno dilema rozseknu až si ho vypůjčím na průzkum 😵 pinndruška, díky za ochotu no stejně asi to nevidím jinak než zajet do hk .to je tak nejblíže a obejít co nejvíce obchodů a prostě s něčím odjet 😒 .ten veletrh bude problém je to zruky no eště uvidím

pindruska
4. bře 2010

dainka: tak vidíš, alespoň máš "objekt" na prozkoumání 😀
včera jsme se bavily s kamarádkami a vyšlo z toho, že čím lehčí, tím lepší. takže pomalu zacínám odbourávat Multíka kvůli 8 kilům a přemýšlím spíše o Vivě. uvidím, jestli ještě nejaký lehký, hezký neseženu. ale je pravda, že např. při nastupování do busu by se lehčí golfky hodily více.

haninka
4. bře 2010

Ahojky,
taky uvažuju o golfáči. Chci aby byl lehký, měl měkká kola, skladný, měl nákupní košík a madlo pro dítě..našla jsem tento a moc se mi líbí..neviděl ho někdo??

http://www.eshopbaby.cz/katalog/giro-golfovy-ko...

lucenek
5. bře 2010

hani je uzounkej, ale mám jane energy a ty jsou taky úzký, mám drobnou dcerku nám vyhovujou 🙂

kefin
5. bře 2010

ahoj, potřebovala bych poradit s golfkama, které jsem neviděla na živo, ale uvažuju o nich-Cam flip, je tu někdo, kdo s nimi má zkušenost nebo aspon podle toho popisuvidí, že jsou malé, úzké atd. žádné golfky nemám, tak nemůžu porovnat ☹ díky za odpověd 🙂
http://www.slune-cz.cz/kocarek-cam-flip-2009/

pindruska
5. bře 2010

haninka: tak mě se ten ABC Design také líbil, i mají pěkné barvičky, ale bohužel, jak jsem se dočetla v diskuzích, tak jsou hodně poruchové ☹. a potvrdila mi to i paní v obchodě. ☹ ale jsou krásný, to jo.

lucenek: a s jané energy teda spokojenost? mají odpružená kolečka?

lucenek
5. bře 2010

pindrus no..odpružené bych řekla že nemaj ale spokojená jsem, hlavně jdou do lehu, polohovací nožky a vynesu je do mhd 😉

luciana21
5. bře 2010

Ahojky..
Kefin-já si ty cam budu kupovat, má je holčina od nás z diskuze a je s nima spokojená..jinak k tomu malé..úzké..sedátko má tuším 33 cm..zádová opěrka má něco kolem 50 cm..nikde na netu jsem to nenašla, tak jsem psala do e-shopu o změření, takže jak budu vědět, dám echo🙂
Ale pokud člověk chce nějaké jenom na popojíždění po obchodech a něco skladného do auta, tak ty úplně stačí🙂

pindruska
5. bře 2010

lucenek: právě že já jsem také chtěla golfky do lehu, polohovací nožky a také mi šlo o snadné vynesení do mhd či do schodů 🙂. koukám, že seš z Ostravy či okolí - nevíš kde v Ově je prodejna, kam se dá mrknout na golfky. vím, že dost kočárků mají v Shoppingu (tuším že se to jmenuje BabyPark), ale nevím, kde ještě.

lucenek
5. bře 2010

pindrus, no ještě v Lase bývalém je Sam baby myslím, a pak ništ......teda je to v centru Ostravy ted je to Prior
já už golfky beru jako druhej kočár komfort dítěte na úkor lehkosti, to že nepruží neřešim, zase odpružený golfáč jsem ještě neviděla, malá už lítá takže fakt když se unaví tak je ráda , že se veze

luciana21
5. bře 2010

luc, pindrus-v lase to sam baby zrušili..jedině velkoprodejna ve slezské ostravě, jak se jede na petřvald, kousek za shell..v shoppinu je jedině chicco..

lucenek
5. bře 2010

ahá..to jsem netušila, měli i na karolině u kaufiku megaprodejnu, ale ta je taky fuč

kefin
5. bře 2010

luciana21 : ok, tak pak napiš, kaké rozměry ti poslali z toho e-shopu 🙂
myslil, že do nich půjdu 😉

chalotka
6. bře 2010

Ahoj holky, tak já zítra vyrážím po Ostravě okouknout pár golfek. Zatím jsem pro multiway, ale mám v úmyslu vyzkoušet i jiné. Jak budu vědět, napíšu zkušenosti a hlavně doufám, že domu nepojedu opět s prázdnou.

luciana21
6. bře 2010

kefin..zádová opěrka má 43 cm a sedák je široky 30 cm.. 😉

pindruska
7. bře 2010

luciana: můžeš prosím napsat adresu, na které ulici to najít... já z Ovy přímo nejsem, jezdíme se k rodičům MM a zase tak moc se tu nevyznám 😝. když chci někam jet, mrknu se do mapy, zjistím busy a pak nemám problém 😉

chalotka: tak pak napiš, kde si byla a kde je velký výběr golfek 😉

luciana21
7. bře 2010

Pindrus-myslíš ten velkosklad sam baby? jestli jo, tak doporučuju ještě počkat, páč golfáčů tam moc neměli a zboží by jim mělo púřijít ke konci března..
jinak tady to je..
Těšínská 509, Slezská- Ostrava
a jejich stránky..
http://www.sambaby.com/filtr/

luciana21
7. bře 2010

Našla jsem i něco podobného Cam Flip, zádová opěrka je ještě o 2 cm delší🙂
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100653-gol...

chalotka
8. bře 2010

Ahojky holky. Tak mi konečně skončilo trápení s golfkami. Byle jsem v OV ve velkoskladu sam baby, ale tam neměli ještě nové zboží - osud. a pak jsem byla Shoppink parku. Vyzkoušela jsem asi 5 typů. Piccolino - malý, Cam - opěrka nejde až do lehu, ale jsou pěkné, a pak ještě 2, ale bohužel jsem zapomněla značku. Vyhrály to u mě chicco multiway. V prodejně ale neměli barvu kterou jsem chtěla, tak jsem si je dnes objednala za hodně pěknou cenu na netu. Během tří dnů je budu mít doma. Už se těším 😀

luciana21
8. bře 2010

Chalot🙂..tak to je fajn...Za kolik jsi je sehnala?

chalotka
8. bře 2010

sehnala jsem je za 2690,- , v obchodech se to jinak pohybuje kolem 3500,- až 4200,-. Takže myslím, že přes ten net je to fan. Jen doufám, že mi příjdou v pořádku. Nerada takhle nakupuji i když je to pohodlnější.

akcull
8. bře 2010

Já jsem po dlouhém vybírání nakonec koupila golfáče Macleren
http://www.aaahracky.cz/golfoveholemaclarenques... a jsem moc spokojená. Krásně se s nima jezdí v poho řiditelné jednou rukou a jsou opravdu lehoučké 5.5 kg, mají boční madlo na přenášení, vejdou se kamkoli do auta. Já jsem chtěla něco lehkého, aby to nezabralo moc místa a posloužilo na nákupy, doktora, mhd atd. Jako minus je, že nejsou odpružené, je to takový drncák☹
Včera jsem zavadila očkem o tyhle golfáče Peg perego si
http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.p..., ty by se mi taky moc líbily🙂, trochu vyšší váha, ale asi jsou pohodlnější.......

pindruska
8. bře 2010

luciana21: moc děkuji za adresu 😉 . tak nevím, jestli tam má cenu jezdit, když tam teď moc golfek neměli... my jsme v Ostravě teď do neděle a pak přijedeme až na Velikonoce a to už sem chtěla mít golfky vyřešené.

chalotka: jj, souhlas. ty multiwaye se dají na netu koupit o hodně levnější 🙂 , tak snad přijdou v pořádku.