Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

myskin
7. únor 2010

brisalek, Swift mají menší kola než Gesslein buggy S1, ten má ty zadní navíc dvojitý. Teesa, není nesmysl pořizovat golfky těžší než 7,5 kg, protože ty o něco těžší zvládnou i horší terén. My máme sporťák Gesslein F6, je perfektní, ale váží 16 kg, tak k němu chci ještě golfky. A nemůžu se právě rozhodnout jestli dát přednost lehčím (7kg) ale pouze do města nebo težším (9kg) a ty jdou i do terénu. Oproti našemu velkému sporťáku i těch 9 kg je pohoda. Ale pro někoho kdo to chce hlavně do MHD a tak určitě čím lehčí tím lepší.

teessa
7. únor 2010

myskin já nevim mě to příde zbytečný jelikož sportáky mě přijdou pro děti pohodlnější až na několik vyjmek jinak taky máme kočár 16 kilo su s ním spokojená je super ale tím že malá začíná chodit a ten co máme ted nám zabírá v předsíni hafo místa stejně tak i v kufru tak chcu na jaře pořizovat sporták a vzhledem k tomu že syn měl asi od 2 let 20 kilo ( má těch 20 do ted a už mu je 5) tak mi příde každý kilo mín dobrý ale nesmí to být na úkor pohodlí no...není to jednoduchý

můžu se zeptat mazi čím vybíráš?

teessa
7. únor 2010

třeba jedny ty chipolina mají kolečka 18 cm což je myslím fajn jenže zas nemají polohovatelný nohy 🙄

misa84
8. únor 2010

teessa peg prerego si ma prumer zadnich kolecek 18cm,prednich 16 cm, jdou temer do lehu a maji polohovatelne nozicky. zadej si na youtube.com peg perego si a vyjede ti demo video. 😉

myskin
8. únor 2010

No já vybírám mezi Gesslein Swift a Gesslein Buggy S1, ale moc maminek je asi nemá tak nemůžu sehnat žádné reference. Zkoušela jsem je v obchodě, přišly mi super, ale přece jenom něco jiného je jezdit v obchodě a používat je každý den. Taky se nemůžu rozhodnout jestli dát přednost menší váze nebo trošku větší váze ale zase má lepší jízdní vlastnosti v terénu. Ten kdo chce jenom takový utíkáček po městě a po obchodech tak čím lehčí tím lepší. Ale my jezdíme občas na chalupu a výlety a nechci tahat sporťák, tak se nějak nemůžu rozhodnout 🙄 .

kacka.l
8. únor 2010

Holky, ještě ono je rozdíl, co napíše výrobce a co je realita. třeba jané energy-avizované všude jako ultralehké, mají v reálu 7,5kg. 🙂

myskin
8. únor 2010

kacka.I. to je fakt. Nejlepší je si je vyzkoušet v obchodě. Mně třeba Chicco Multiway přišly děsně těžký a blbě se mi s nimi jezdilo oproti Gesslein buggy S1. Udávaná váha Chicco 8 kg, Gesslein 9kg.

teessa
8. únor 2010

to máte pravdu no ale stejně je asi lepší si nák předvybrat a když se nám pak něco bude líbit live tak to prostudovat
zase ty chicco multiway má několik známých a sou s nima spokojený ale mě nák neokouzlili

kacka.l to je teda docela velkej rozdíl když uvádí 5,6 kilo a maj 7,5 😠 to bych sem byla asi nasštvaná kdybych si je koupila kvuli váze a ono to tak vubec nebylo

teessa
8. únor 2010

hele šířka sedáku 30 je teda málo bo ne???

myskin
8. únor 2010

Chicco Multiway má kamarádka a mě taky neokouzlili. Gesslein jde ovládat jednou rukou a to se někdy hodí. Já tady pořád vychvaluju Gesslein a přitom se nemůžu rozhodnout 😀

teessa
8. únor 2010

mys ten vypadá dobře ale příde mi že hauck má hodně podobný a levnější ale jináč vypadá fakt parádně

myskin
8. únor 2010

Hodně golfek si je dost podobných a jsou cenově dost rozdílné. Ale opravdu je to v reálu dost znát, těžiště, odpružení, jízdní vlastnosti. Já jsem si vždycky na obrázku nějaký vyhlídla a v reálu byla zklamaná. Tím nechci říct že levnější golfky nemůžou být stejně dobré jako ty dražší. Chce si to najít ty svoje.

teessa
8. únor 2010

čoveče dyt ty si stejně rozhodnutá 😀 😀 😀 tak do nich běž 😉

myskin
8. únor 2010

Taky si myslím 😀 😀 😀

myskin
8. únor 2010

Teesa, Gesslein golfky mají nosnost myslím až 25 kg, tož popřemýšlej. Jestli na tom bude Kristýnka s váhou ve dvou letech jako Jakub mohly by se ti hodit 😀 😀 😀

teessa
8. únor 2010

to je fakt 😀 😀 😀 😀 no uvidíme zatím tak nák skládám vubec přípustné možnosti a pak se nák pustím hlouběji do paramtrů bude to ještě na dlouho ale do nákýho hezkýho počasí to vypadá že je času dost takže pohoda

takže deš do nich???!?

teessa
8. únor 2010

mě neskonale sejří ty obrázky kočárků s nánožníkem 🙄 tam nevidíš tu podpěru pro nohy nic.... a fotky jiný najít nejdou fakt výbornej nápad... asi se zejtra zajedu kouknout do nákýho obchodu a uvidíme

teessa
8. únor 2010

co myslíte Hauck(y) je to dobrá značka???

papuellka
9. únor 2010

Jéé, tyhle jsou hezký, i hezký barvičky, ale ta cena, to by mi neprošlo, ach jo... ☹ http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Jane-...

teessa
10. únor 2010

joo tak ty sou super
včera sme byli koukat ve dvou kšeftech a z těch co se i aspon trochu líbí měli asi dvoje....a musím teda řéct že s těma Jané energy se jezdilo fakt dobře

anitrams
10. únor 2010

My mame Chicco Liteway.Mam je od podzimu. Vozim je v aute, vyuzila jsem je zatim parkrat, ale na jare chceme prodat kocar, tak budeme mit jen golface. Na zimu budu mit pujcenou sportovni trojkolku, nevim jak bych s temi malymi koly ujela v tolika snehu jako je letos. ☹

papuellka
10. únor 2010

Vždycky, když najdu nějaký golfky, který mi padnou do oka, musí být šíleně drahý. A prý má malej sporťák a další kočárek nepotřebujeme. Ti chlapi... Ale ten se mi tááák líbí...

teessa
10. únor 2010

já malýho vozila v těch nejobyčejnějších golkách a městskou zimu sme v pohodě zvládli aj v golfkách

papu-mám to stejně a myslím že nejsme jediný 😀 že když se nám něco líbí je to drahý jak sviňa všechno ostatní už je kompromis

papuellka
10. únor 2010

teessa, že ti chlapi prostě nepochopí, že malej potřebuje novej kočárek, že ten starej se mu už nelíbí, že není hezkej a je ošumtělej... 😀 Vždyť chci jen nový golfky, vždyť by je určo ještě využil.

zmz
10. únor 2010

Ahoj holky,
nemáte někdo zkušenost s golfkami euro cart lira? Vypadají celkem dobře, jsou lehké, ale mám strach, aby to nebyl šunt.

myskin
10. únor 2010

No to já si taky vyslechnu že ty golfky jsou zbytečně drahý, jestli to využijeme,bla bla...Nejvíc od tchyně. Nejspíš si je poručím od cele rodiny k narozeninám. Když můžu dostat k vánocům hrnce, mixér,... 😀

teessa
10. únor 2010

myskin už ses teda rozhodla jo?

myskin
10. únor 2010

Rozhodla jsem se pro gesslein, ale jestli Swift nebo Buggy S1 ještě nevím. Varianta 1 - Swift do města a na chalupu ojetý starý sporťák, varianta 2 - Buggy S1 do města i na chalupu. Vezmu malou do obchodu a tam oba vyzkouším s ní a uvidím. Ať vybírám jak vybírám stejně skončím u Gessleinu. Taky mám s obchodem opravdu dobré zkušenosti, mají perfektní přístup k zákazníkům. Mám to blízko a kdyby se kočár porouchal tak opraví na počkání, max. do 24 hodin. Tak jsem si tu koupi hezky odůvodnila 😀 .

teessa
10. únor 2010

tak to gratuluju!! a kde se to dá vidět?!? mám s tím fakt problém sehnat live něco co se mi líbí....

chalotka
10. únor 2010

Ahoj holky. Tak jsem zase ztroskotala na výběru golfek. Prošla jsem dens pár obchodů. Byla jsem rozhodnuta pro Espiro city nebo baby design.. Opravdu na internetu to vše vypadá jinak. Oba golfáče strašně malou podpěru zad - krátkou. a skládání nic moc. Takže to vypadá, že stejně nakonec skončím u chicco multiway, z kterých nejsem moc nadšena. Prý ale invaze golfek má přijít v březnu, tak ještě tajně doufám. A máte některá zkušenost s golfkami hauck?