Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

aponchie
6. únor 2008

pro me bylo rozhodujici predni otocne kolecka.polohovani zad a noh co nejvetsi (nohy minimalne 2 a zada aspon 3olohy lepe 4)rychleschnouci material,prostorny nakupni kosik,madlo na drzeni ditete,nanoznik,destnik,odvetravani boudicky,jednoducha montaz a demontaz kolecek a celeho kocaru praci potah cely!
ja mela chicco ct04 a celkem spokojenost jen nemel madlo nam nevadilo ale nekdo ho dokupuje jako destnik atd.super manipulace a vse kolem toho

ja osobne bych sla do peg perego a inglesina

kristi
6. únor 2008
besinecek
7. únor 2008

ahoj, já má ABC design mobile, jsou super lehké jen 6kg, dá se polohovat až do lehu, velký nákupní košík, dá se složit krásně, otočné kola s aretací a cena je super jen dva tisíce.

petja
7. únor 2008

besinecek-dá se na tvé golfky sehnat i nánožník a připevnit fusak?Mám emitex a tento kočárek mě zaujal,dá se využít i v zimě?Neprofukuje?Já mám zatím hluboký chicco a chtěla bych pro malýho kočárek který by měl do doby než se naučí chodit a ne mít doma sporťák a golfky...děkuji!

susik77
7. únor 2008

ahoj kristi, uz ste kupili ty mutsy spider?ako sa vam s nimi jazdi?

besinecek
7. únor 2008

ahoj, zrovna před týdnem jsem si objednala nánožník(je ho třeba) od ABC design za čtyřista upevňuje se suchými zipy, nevím zda bude pasovat emitex, ale myslím že ano. V zimě se kočárek dá využít, dávam do něho fusak. Jasný že trochu profukuje ale má čepičku a boudička je celkem velká. Já mám doma kočár, kterým jezdím v zimě a do lesa a ten váží šestnáct kilo, takže jsem chtěla něco lehkýho na nákupy a do města ale i do lesa. Golfáček má velké kola, proto jsem ho vybírala aby mohl jezdit i do špatného terénnu. A myslím že se nevyplatí moc drahý kočár, ony jak se naučí chodit tak se zas tak moc vozit nechtějí.

petja
7. únor 2008

díky!Budu o něm uvažovat,už proto,že se teda dá sklopit do úplného lehu

jabber
7. únor 2008

Mě se líbí ty od Patronu

kristi
7. únor 2008

Susiku,jeste ne..budu je mit az v dubnu/kvetnu, pre teba aprili/maji 🙂

grisgot
autor
7. únor 2008

Moc Vám všem díky za tipy 😉 Ten Mutsy spider, to je ale prďola 😀

aponchie : Ty od Peg Perega jsou docela vymakaný, že? Ta cena taky, ale když by to byl dárek..hmm..každopádně díky za mraky odkazů 🙂

Já mám sporťák a je super, protože bydlím na vesnici..má velký kola, dobře se s ním manipuluje..ale když vyrážím do Prahy..najednou jeho klady jsou jeho zápory..golfky jsou prostě fajn..

kristi
7. únor 2008

Mutsy je super, lehkej, malej, skvelej....ja si ty Chicca necham na takovy ty drsnejsi trasy a Mutsik bude do kramu, na vychazku atd

aponchie
7. únor 2008

grisgot:to si pis ze je vymakany ale ja bych jej asi nekoupila je desne drahy.ja mam chicco ct o4 a staci mi ale hodne zalezi kde a jak je budete pouzivat jestli jen do mesta nebo vsude mozne atd.je toho vic ja jak je znamo nejsem zastancem trojkolek nemam rada kdyz detem visi dolu nohy a plandaji na to predni kolo 😀 me se moc libi chicco 01myslim kolem10tis ale brutalni cena za blbe golfky a zase dneska sem videla ve meste baby dream golfky a super vypadaly.jo jeste je pro me dulezite kdyz das dite spat dolu aby ses dostala do kosiku coz u mejch nejde

grisgot
autor
8. únor 2008

aponchie : no..jak jsem psala..já mám "na doma" sporťák..golfky bych používala na cestování MHD za známými a tak..možná i na nějaký malinko delší výlety..protože neustále řešíme s kamarádkami to, že se nám dva kočáry nevejdou do auta..tak nemůžeme ani pořádně nikam vyrazit. Takže je nechci používat stále, ale potřebuju, aby něco vydržely, když třeba vyrazíme na víkend..nebudou to prostě jen "nákupní" golfky 😉
Já jak jsem zvyklá na můj sporťák s velkými nafukovacími koly, tak mi ty od golfek přijdou strašně legrační..vydrží to něco? Takový kolečička? 🙂

luckaa
8. únor 2008

Grisgot,to je i můj problém,zatím máme hlubokoj,ze kterýho jde sporťák s velkýma nafukovacíma kolama a už máme doma Cam portofino a jednu zkušební jízdu s ním a s těma malýma kolečkama docela brutus,tak jsem na jaro mooooc zvědavá 😀 😅

aponchie
8. únor 2008

jj vydrzi to ja mela predtim tako julia celkem tezky kocar a velka kola ale byla to uleva s tak velkym ditetem mit aretacni kolecka a ja jezdila s malou vsude i do lesa na hriby ale to slo pravda hur s temato kocarkama ale jestli chces shoppingovat tak doporucuju dat kocarek do lehu uplne a zkusit jestli se dostanes do kose ja kolikrat maloyu vzdbudila jen ze sem neco potrebovala a musela ji nadzvednout to je pak blbe ale jeste zkusim najit ty baby dream ty vypadaly dobre a nebyly drahe.nikdy nevis jak dlouho to dite v tom bude nekdo ho ma prikurtovane co nejdele a nekdo ne takze ja bych za ne vic jak 3az4tisice nedala anebo zkus nejaky bazar jestli to chces jen na obcasny vylet

lussy
8. únor 2008

Ja jsem pro Jane Energy http://www.topkocarky.cz/inshop/scripts/detail.... jsou lehoucke, krasne a daji se polohovat az skoro do lehu...se znackou jsem spokojena, mam ted jeste Jane Slalom Pro a Energy golfky urco koupime 😉

aponchie
8. únor 2008

lussy ty vypadaji skoro stejne jak to chicco ct 04 ze?

kristi
8. únor 2008

skoro,ale jsou asi tak o 3 kg lehci

aponchie
8. únor 2008

vypadaji to jo .chicco je masivnejsi

aponchie
8. únor 2008

koukala sem na ty ajne energy a zda se mi to nebo maji tu boudu jen nahore a zezadu je volnej prostor?jakoze neni kryta vzadu uplne

kacici
8. únor 2008

Aponchie - u Jane Energy je boudicka vzadu kryta - jsou fakt super,mam je doma uz koupene,tak kdyby jste to nekdo chtel nafotit reknete si 😉

berynka
8. únor 2008

Ahoj, taky začínám vybírat golfky. Ty Jane Energy se mi zdají dobré. Jsou ještě v jiných barvách než jsou na Topkocarky.cz? Ještě zvažuju Chicco Ct 0.4. Ale nevim 😒 .

jabber
8. únor 2008

grisgot - větší kola vhodná i mimo město má ten Patron:
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/golfove-ho...

a vyprodávají teď loňskou kolekci 😉

susik77
8. únor 2008

cafte, dnes som stretla na zast.jednu holu s peg perego pliko p3-som si ho obzrela a vyskusala-je super, mozno pojdem do neho.v poho sa da aj prenasat-je pomerne lahky.a maly mal krasne sklopenu opierku az dole a spinkal...

vrtule83
8. únor 2008

Tak já chci také kupovat Jané energy, jen mi vadí že jsou bez madla a nánožníku, což musím dokoupit extra.
Také jsem zvažovala chicco ct 4,ale asi budou o dost těžší, teď jsou nové multiway a mají být o 2 kilča lehčí.
Ty od patronu jsem viděla naživo v zelené a vypadali dost dobře. Ale u nás zvítězila lehkost.

ulicnice
8. únor 2008

Susiku, já ti P3 doporučuju, jsem pro něj na 100% rozhodnutá - odzkoušen u mých kámošek a je fakt supr. Hlavně já potřebuju výškově nastavitelné rukojeti (mají 2 polohy) - máme s manželem velký výškový (málem jsem napsala věkový -to by nemělo moc logiku 😀 ) rozdíl.

susik77
9. únor 2008

jj,. ja uz som tiez prakt. rozhodnuta 🙂 myslim, ze je to dobry kompromis medzi pohodlim mimi a manipulaciou...

grisgot
autor
9. únor 2008

aponchie : ten tvůj odkaz se mi nezobrazil..neva, zkusim pohledat sama, i tak dík 😉

jabber : díky! Docela pěkný! A ten Jané si všichni taky dost pochvalujou..uff..to bude teda těžký výběr 😖

A kolik by ty golfky asi měly optimálně vážit????? To by pro mě bylo taky dost rozhodující..mám totiž děsně těžký dítě 😅