Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

ivika18
1. bře 2010

chalotka, barvy fakt nic moc, mně se líbí fuego, klidně i pro holčičku i pro kluka, viděla jsem ve skutečnosti a vypadají dobře. Pro holčičku bych brala i ty lolipop, i když jsou dost sladký. nebo ty tyrkysový. Asi jsem ti nepomohla, že? 😉

kolca
2. bře 2010

ahojky,
tak my máme Multiway tu barvu Topazio, mě se líbí moc, jsou trošičku tmavší než na té fotce.
Jinak já teda přemýšlím, jestli nepořídím ještě jiné golfky, pr tyhle jsou sice super, velké atd...ale taky celkem neskladné ☹ Do krátké Felicie se nám bez sundání koleček nevejdou, v dlouhé Fabii je to ok, ale stejně mi připadá, že i tam zaberou dost místa ☹

koty
2. bře 2010

zuzankast, náhradní kolečka se dělají, zaleží k jaké značce potřebuješ. Golfky nemusí nutně děsně skákat, ale musíš mít dobře odpružená všechna kolečka, což ale mívají jen ty dražší modely. Nafukovací kolečka se u golfek nedělají, to by tak nějak bylo proti jejich určení 😉.

Chalotko, Wimbledon nebo Canyon 😉 . První je zelený, což je teď móda, pokud si na to potrpíš, druhý je oranžový, takže ho vždycky dobře uvidíš, což se hodí u heren a u hřiště.

dainka
2. bře 2010

kolko ,prosímtě viděla jsem multivay naživo ,ale žádné odpružení jsem na tomto kočárku nenašla .někde ho píší jinde zas ani zmínka jak je to u tvého kočíku???díky moc

chalotka
2. bře 2010

Díky moc holky za tipy. Nejvíc se mi zatím líbí topazio. Ještě uvidím, jak vypadají na živo. 🙂

kolca
2. bře 2010

dianko já myslím, že odpružený není. Kouknu na to odpoledne, ale mám pocit, že fakt nee.

dainka
2. bře 2010

tak to nechápu proč to píší,máme taky krátkou felicii a zdál se mi složený moc dlouhý tak mám zas brouky achjo každopádně díky

zuzankast.
2. bře 2010

diky za vase reakce, tak budu hledat jedine s odpruzenymy vsemi kolecky. Libi se mi docela tyhle, mate s nimi nektera zkusenosti? http://www.baby-eshop.cz/ctyrkolky/golfovy-koca...
nebo pak tyhle http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb...

dainka
2. bře 2010

nezná někdo kočárek který je odpružený skladný co nejlehčí prostorný a vysoká rukojed jo a trochu terénní takže co největší kolečka a abych si ještě málo nevymýšlela cenově kolem těch 4tis .???líběj se mi chipolina ale tápu v tom je mnoho modelů poradí někdo???díky holky moc

beruska2x
2. bře 2010

zuzanka.. jak mas tam ty druhy tak mam podobny, Chipolino Prego i cena je stejna... mame je uz od lonskyho leta, a spokojenost, klasika do mesta, na pisek, proste kam potrebujes prejet.. na vylet - slozis do auta, vlaku pak vyndas pojezdis a zas zpet...
me melj v kocaru nespi tak to ti neporadim ale sklopit az do lehu jdou...

zuzankast.
2. bře 2010

dianko tak to mame úplne stejne predstavy! Jen mam obavy, kdyz bude lehkej, aby se v nem mala treba neprevratila, kdyz bude delat blbosti.. Chtela bych tak kolem 7,5 kg

zuzankast.
2. bře 2010

beruska a stabilita dobra?Teda to bych byla fakt rada, maj je v kramku taky u nas, že bych mela moznost je i vyzkouset.. prave sem si rikala, ze jsou nejak levny.

beruska2x
2. bře 2010

jo v pohode, jezdila jsem s nima na zkousku i u nasich na zahrade v kopci a dobry, sama je dam do busu, ja jsem spokojena...

zuzankast.
2. bře 2010

teda fakt mam radost, diky (presne o cestovani busem mi jde, proto je porizuju, takze sem rada, ze ses o tom zminila)

misa84
2. bře 2010

chalotka libi se mi ty tyrkysove, a až budeš mit chlapečka, může se v nich svézt i on 😉 jen je fakt, ze nejsou moc skladne a odpružení taky nic moc, na našem náměstí plném kočičích hlav celkem drncá.
dainka mrkni na peg perego si, odpružený, vetší kolečka - 16 a 18 cm, výškově nastavitelné rukojeti...jen cena letošních modelů je kolem 6tis, ale loňský za ty 4 myslím seženeš....
http://www.mimistyl.cz/kocarek-peg-perego-si-co...

ivika18
2. bře 2010

dainka, měla jsem taky Chicco multiway a nacpala jsem ho do kufru třídveřové Corsy, má zhruba stejný kufr jak felicie, akorát musel pryč ten horní kryt kufru a golfky jsem složila jen napůl. Ale je fakt, že jinak už se tam skoro nic nevešlo. Odpružený malinko byl, ale při jízdě jsem to nepocítila, jenom když se na to zaměříš, tak vidíš, že ty kolečka tak půl cm pruží, ale nic moc. I když za tu cenu si myslím, že dobrý

beruska2x
2. bře 2010

zuzanka mam foto v albu, uz jsem tu i link davala tak koukni, to byl malymu v nich rok... 😉

holesov
2. bře 2010

Milé maminky,prodávám nové golfky chicco multiway kolekce 2010,kupovaný tedka v lednu,má záruku a příslušenctví,napište pošlu i fotku a podrobné informace email je - borenovaci@seznam.cz 🙂

zaclona
2. bře 2010

Ahojky holki.já jsem si včera koupila glofky espiro jet,jsou uplně stejné jako chicco multiway,stejné vybavení,kolečka,držákm na pití a jsou o polovinu levnější.Jde tady především o značku.Má někdo tento kočárek a jak jste s ním spokojení?

dainka
2. bře 2010

díky za rady!misa84.můžeš hodit odkaz na ty lonský kolem 4tis.nemůžu nic najít.zaclona ,ty golfky mně teda jako multiway nepřipadají ale díky za tip,mají tam psáno nosnost 20kg což multiway 15kg a váhu maj 7kg samé klady jen můžeš mi napsat průměr koleček to jsem nevypátrala dík

dainka
2. bře 2010

misa84díky pozorně jsem to prostudovala ještě jednou a myslím ,že nejsou odpružený ☹ bydlíme vpodkrkonoší a opravdu rádi turistikujem a hlavně kempujem .no a vzhledem k malé felicii potřebuju kočár který by zvládl terén a dítko nebylo vyklepané 🙄

dainka
2. bře 2010

našla jsem tento kočárek co si oněm myslíte?má spojenou rukojed,velká kola do terénu a do zadních se nebudu kopat i výška super jen aby nelhaly s tou váhou ☹ nevíte kde je možné ho vidět třeba v hradci jsem z nové paky praha zruky 😠 DÍKY http://www.detskyruzek.cz/kocarky/golfky/hauck/...

misa84
2. bře 2010

Á, tak nejlevnejší kol 09 jsem našla za 4880, no ale je to pořád kolem 4tis 😅 a odružená jsou ty zadní kola, píšou tam "kola s průměrem 16-18 cm a odpružením", ale přesně ti řeknu za pár dní, až mi ty moje příjdou 😉

brusinka.pusinka
2. bře 2010

Dainka nevím zda takové najdeš my také často jezdíme do terénu a kdysi jsem brala synovce měl tento kočárek od Chcicca ale v jiné barvě a já si ho pořídila také moc fajně se mi s ním jezdilo i po polnačkach jen je to trochu starší typ není uplně in pro maminy co jdou s dobou . Možná se ti zalíbí já s ním jezdím teď už na kratší cesty a už se těším na výlety 😉
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

dainka
2. bře 2010

brusinka ,taky multiway dávám do popředí ,ale ůplné finále eště nemám .to chicco je dost dlouhé do auta a busu ve složeném tvaru a jak už jsem psala to odpružení chybí a co se moderního týče upřednostnuji funkčnost.každopádně díky

kacka.l
2. bře 2010

Ty síčka měly completo 2009 na www.skrblikshop.cz za 4500,-, ale nevím,jestli ještě jsou.

pindruska
3. bře 2010

dainka: multiway je odpružený. byli jsme se o víkendu podívat v obchodě s kočárky a prodavačka sama říkala, že je odpružený a i nám to předváděla 😉

pindruska
3. bře 2010

my také teď řešíme dilema týkající se golfek. původně jsme uvažovali o Chicco Multiway (za tu ceny mají kompletní příslušenství a i nám přijdou prostorné). ale o víkendu, když jsme byli v jednom obchodě, tak nás tam zaujali golfky Bébé Confort Viva - váží méně než Multiway (Multi 8 kg, Viva 6,5 kg), ale nemají přední oblouk (ale na netu jsem četla, že se dá dokoupit) a nemají nánožník (ten se dá samozřejmě také dokoupit např. od Emitexu - i když kamarádka říkala, že asi už nánožík pak potřebovat nebudeme, protože ty větší dětičky většinou už jezdí v kočárku bez nánožníku jen třeba s dekou). Vivu mají jen v červené či černé barvě (viděla jsem i zelené z kolekce 2007, ale paradoxně byly o dost dražší než aktuální kolekce). Takže přemýšlím a přemýšlím... Přesně jak tady už psaly ostatní holčiny, chci lehké abych je mohla "čapnout" a dát je do autobusu, skladné, aby se vešli do auta (sice máme kombíka, ale když jezdíme k babi 400 km, tak jsme celkem naložení 😀. Ještě se půjdu asi v březnu podívat na veletrh do Letňan a pak to nějak rozlousknu.

dainka
3. bře 2010

pindruska,ten multik má asi jen to zákl.odpružení a proto jsem na kolečkách nic neviděla 😉 koukala jsem na ten bébé ...nezdá se ti malí ????taky jsem nenašla průměr koleček ve srovnání s multik..můžeš mi napsat ??dík jo prosímtě kde přesně a kdy je ten veletrh???já nikdy nebyla 🙄 a jak to probíhá ???to víš na malém městě 🙂

zaclona
3. bře 2010

Ahoj Dainka,mají stejný průměr koleček jako multiway a jsou odpružené.nevím který tip jsi zrovna našla.ono jich je víc.Jeden tip má menší kolečka.Je opravdu uplně shodný. 🙂