Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

pindruska
9. bře 2010

ještě uvažuji o Jané Energy (ale ještě jsem tyto golfky neviděla na živo), jsou celkem lehké, ale všude na netu je jen kolekce 2009 (červená a modrá barva). tak třeba ještě do konce března dorazí kolekce 2010 - byla bych zvědavá, jakých barvičkách se bude dělat.

dainka
9. bře 2010

chalotka jakou barvu jsi obědnala ?jak vypadají topazzio naživo?? 😎 já neviděla ted žádný ,ale na kluka jaký jiný bys volila???červený asi ne ,že?to je zas dilema... 😀

luciana21
9. bře 2010

Dain-já vyděla Topazzio naživo a mně se moc líbí🙂
Já jsem na tu tyrkysovou zatížená🙂

bosorkajarka
9. bře 2010

muzu se zeptat od jakyho asi veku ditete jste zacli golfky pouzivat? ja totiz nevim jestli muzu uz na pul rocniho prcka kdyz sam sedi?

leonik
9. bře 2010

ahojky, my se jedem zítra podívat na chícco multiway 🙂 Tak jsem zvědavá, jaký budou mít na prodejně barvičky 🙂

lucenek
10. bře 2010

bosormě opticky přijde golfky na půlroční dítě moooc brzo radši bych jezdila ve sporťáku, ale je to čistě tvoje věc....

kacka.l
10. bře 2010

Bosorko, ono to není o tom, že sám sedí, on se musí umět sám posadit a potom se prý může. Na rehabce mi říkali, že tak od roku, ale pokud to máš jen tak na cesty, tak bych to neřešila, taky tak jezdím od půl roku. A třeba zrovinka ty energy mi přišly na tohle fajn.

bosorkajarka
10. bře 2010

Ja bych golfky chtela jenom na nakupy abychom nemuseli tahat cely sportak a kdybych nahodou musela sama do mesta mestskou hromadnou abxch byla sobestacna. Na prochazky budeme mit sportak 😉
Ja se prave ptam protoze nemam predstavu jak se to dela 😅

chalotka
11. bře 2010

Dainka: Já jsem si objednala topazio a jsem přímo nadšena. Je to moc krásna barvička. Vůbec mi nevadí, že mám holčičku a bude jezdit v modrém. 2 kámošky mají kluky a vybraly si právě ty červené. Takže pookud se ti líbí tak klidně. Já je nechtěla, prtože v našem městě v té barvě jich jezdí dost. Jínak bych pro kluka asi volila zy zelené. Právě jsem je viděla u kámošky a jsou taky fajn - hlavně letos moc in 🙂 a ještě se mi líbíly ty tmavě modré s béžovým pruhem. Ty vypadaly o hodně lépe než na netu. Pak jsem viděla oranžové a ty mě vůbec neoslovily. Tak hodně štěstí při výběru
bosorkajarka: Já vozila malou do 7. měsíce v hlubokém, Teď má 15 měsíců a jezdíme ve sporťáku a až opadne sních tak vyrazíme s golfkama. Taky bych to asi nechnala do těch golfek.

chalotka
11. bře 2010

Pardon sníh.

pindruska
12. bře 2010

holčiny, tak jsme se byli podívat v týdnu v tom velkoskladu za Shellkou a také v shoppingu. v tom velkoskladu nám nic kromě multiwaye nezaujalo ☹ , měli tam hezké golky typu Zopa 4 Viper, ale ty nemají polohovací nožičky... sice paní říkala, že to není nutné, ale já si stejně myslím, že když maličký bude spinkat, bude mít lepší pohodlí.

bosorka: já malého dala do sportovní korbičky až v 9 měsících a až teď v jeho 15 měsících uvažuju o golfkách.

luciana21
13. bře 2010

Pindrus a měli už zboží? myslím v tom Sam baby..
Jinak oni mají ještě prodejnu v Hlučíně a tam jsem byla asi před 14 dna a říkaly mi že na druhý den mají dostat zboží, ale já se tam ještě nedokopala dojet☹

kolca
13. bře 2010

ahoj holky,
tak jsem se včera byla kuknout v Brně na vysněné golfky Safety 1st a kupovat je nebudu. Nechám si Multiway. Ty Safety jsou sice skladné, ale mají taková papírová záda, blbé polohování a přijdou mi takové vetché. Takže Multiway ač mi vadí neskladnost, nakonec u nás vede a zůstává ve vozovém parku, protože s ním nemám pocit, že dítko vyklopím, na ležení je pohodlný a jezdí se s ním taky celkem fajn.
Ještě se mi teda líbí X-lander Xgo. Tak je ještě zkouknu někde naživo, ale ty myslím nebudou o moc menší při složení než Multiway. 😅

ve24
13. bře 2010

ahojky, prodávám měsíc a půl staré golfky zn. babydesign travel kolekce 2010, barva fialová s kombinací růžové. Nejsou ještě běžně ke koupi, jsou kupované po známosti. Krásné. Nemáte zájem? Cena je i s poštou 1900,-

pindruska
13. bře 2010

luciana: tak to jsem se neptala, jestli mají nové zboží... ale ty golfky, co tam měli, tak nic moc, mimo multiwaye mě nic nezaujalo... ☹ na stránkách píšou, že prodávají Jané a Bebeconfort, ale ani jedny golfky od nich jsem tam neviděla, i jsem se ptala, a prý tyto značky neprodávaj... tak nevím, proč to mají napsané na webovkách 😖

kolca: koukala jsem na netu na x-lander xgo. nevíš kolik váží? ještě se prodávají golfky x-lander xs - ty se mě líbí, ale taky jsem nikde nenašla hmotnost - ani na stránkách dovozce ☹

dainka
13. bře 2010

lucian,chalotka- holky moc díky na netu ty fotky multiku nic moc tak jen co bude tepleji vyrazíme do hradce na průzkum barev a předem si zavolám aby měly modrou a červenou na stránky moc nedáme

pindruska
13. bře 2010

tak už jsem zjistila - x-lander xs má 6 kg 😵

papuellka
31. bře 2010

Holky, tak dneska mi došel Baby Design Tiny, tak dlouho jsem vybírala, že do drahých golfek nemělo cenu investovat, malej už chodí skoro všude sám, navíc jsem byla na veletrhu v Brně, golfky, co jsem měla vybrané a potom je viděla naživo, tak jsem si je mohla škrtnout, za tu cenu, kvalita, nee. Tyhle mají krásné barvičky, opravdu, mám kolekci 2010, velký nákupní košík, vystužený a vysoko nad zemí, takže nebude plný šourat o zem, boudička je veliká, to zas chtěla babi, nebude do kočárku svítit a co jsem chtěla já, má nastavitelnou rukojeť, což je fakt super. Dál uvidíme až vyjedeme ven, trojkolka to určo nebude, ale svůj účel to splní.

dainka
2. dub 2010

papuellka,proswím jak široká jsou kolečka ???a jak se drandí na horších cestách terén?nemáš srovnání s multiway chicco??já se pořád rozhoduju teď jsme koupily krosnu tak musím drobek skromněji... 😎

cvalda
2. dub 2010

Ahojda ,chci přidat jen svoji zkušenost s golfkama,jelikož jsme měli sporták quinny speedy,mimochodem naprosto perfektní prostorný ,lehoučký a kvalitní kočárek,malé je ,ale 2 a pul a už jezdíme v kočárku jen svátečně a speedy zabere v autě dost místa,koupili jsme po dlouhém vybírání chcicco multivay a jsem moc spokojená a myslím i dcera.I takhle velké dítě se tam v pohodě vejde a dokonce i vyspí,jsou to pevné a kvalitní golfky a to jsem hledala a zkoušela opravdu dlouho.Tot moje zkušenost.Hezký den všem.

andykov
2. dub 2010

Holky, doporučte mi nějaký golfky.. 2-3tis.Kč, lehký kolem 7kg, musí mít madlo oddělávací a polohovací opěrátko na nožičky a aby šly do úplnýho sedu, lehce složitelný... Kikče je rok, jezdíme hodně autem a sporťák mě furt neba skládat.. Měla jsem vybraný espiro Jet, ale nějak ho už nevyráběj ☹

cvalda
2. dub 2010

andy chicco multivay mají madlo nánožní,jsou polohovatelný,záda i nožičky,složíš jedním tahem já jsem moc spokojená...

cvalda
2. dub 2010

a má super kolečka větší než jiné golfky,tudíž kvalitnější jízda ,není to tak vyhrkané 😅

cvalda
2. dub 2010

tvoje holčička je ještě maličká ,tak využijete i kvalitní teploučký nánožník ,my už ho moc nevyužíváme 🙂

andykov
2. dub 2010

cvlada, já na multiway taky koukala, ale mně přijde takový robusní, líbí se mi i lateway od chicca, ale tam mi chybí to madlo ☹

cvalda
2. dub 2010

to máš pravdu,ale právě všechny ostatní golfky přišli uzoučký a takový ne moc pevný 😒

dainka
2. dub 2010

😉 andykov,lateway je uzký a malá kola kamarádka taky chtěla a nakonec na živo vzala multík.já měřím 180cm a mám velkou nohu a ty zdvojený kolečka zadní u multíka me odrazují kopu se u kámošky do něj.budu se muset rzhodnout jj 🙄

cvalda
2. dub 2010

u liteway se mi nelíbili kolečka,moc malý,ale každej má jiný požadavky a záleží kde stím budeš jezdit 😉

andykov
2. dub 2010

tak jste mě nalomily do těch multiway, asi do nich vážně půjdu... 🙂

andykov
2. dub 2010

jedu se mrknout do chicca na ně hned 🙂