Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

poupe
3. črc 2008

ahoj, ja chtela taky multiway,ale cervena barva beznadejne vyprodana a jak pise reruna maji byt az v srpnu,tak jsem koupila od patrona golfky pluton,fialovy,jsou zatim bez problemu,ale nejsou az tak prostorny,ale u nas je to v pohode,jinak byly v akci za 2600kc,takze taky dobry.

lukin
5. črc 2008

Trochu se koukám na golfky do 2500 Kč. Víte o nějakých dobrých, které se vejdou do této ceny?

reruna
9. črc 2008

Tak už máme ten liteway doma, jezdí se sním parádně, něco úplně jiného než těžká kombinace, kterou máme od narození, takže spokojenost.

gandy
1. zář 2008

Holky máte někdo zkušenosti s tímto kočárekm Cam Portofíno???

zuz11
8. říj 2008

janka.ld • 6. říjen 2008 v 08:54
Ahojky,chci si koupit golfový kočárek,aby byl lehký s nánožníkem,doporučte značku,děkuji

renda71 • 6. říjen 2008 v 09:06
janka,právě jsem koupila chicco multiway,je lehký,dobře se skládá,perfektně se s ním manipuluje,má jak nánožník,tak pláštěnku,madlo,držák na lahve,prostorný košík a je polohovatelný až do lehu.mám ho zatím krátce ,ale jsem z něj unešená 😵

janka.ld • Dnes v 09:55
co říkáte na golfový KOČÁREK FLIP POLOH. + HRAZDA,je k tomu i nánožník?

evao26
8. říj 2008

Já koukala zatím na Hoco Monterio, na kterém se mi líbí, že má boudičku překlopnou dopředu jako sluneční/protideštíkovou/protivětrovou stříšku a navíc na ní má kus textilu jako sluneční/protipoprchávací clonu, která se dá schovat (připlácnout) do boudy dle potřeby. Bouda je velká, dobře kryje ze stran. Polohování skoro do lehu, odepínací madlo, na madlo vede pás na patentky, který se kolem madla dá obepnout, takže dítě nepodjede pod madlem dřív, než se připoutá, když má blbnoucí chvilku (např. v zoo ho každou chvíli vyndaváte a zandaváte). Nevýhoda - mohl by být delší leh - tak těch 80 cm - má to asi 73 - 75... (to je chyba většiny golfek, ač jsou na starší děti, dělají je kratší, dle mě by to moc na váze nepřidalo - pár cm na opěrce nožiček). Jinak 5bodové pásy jsou, pás který vede mezi nožičkama se dá štelovat - zrkacovat, povolovat stejně jako pásy kolem ramen. Další nevýhoda cena - kolem 5 tis. za nový. Není úplně nejlehčí, ale lehký je, skladný je (
oproti houpacímu, na který nedám dopustit určitě), lehčí než multiway, zippy řekla bych. Odpruženější je Hoco Scooter, ten má i větší kola, má také delší lůžko, ale to už je trochu těžší kočárek, skoro jak sporťák a zabere složený víc místa a blbě, skoro nemožně se odendavá madlo. Monterio odpružený je, ale žádná sláva. Jsem zvyklá na houpací kočár a golfky jsou pro mě trochu noční můra.. 😅 😀 Ale jsou menší no.. Monterio i Scooter mají spojenou rukojeť, přičemž Scooter jí má polohovatelnou v kloubu, Monterio nikde. Tak nevím, jak je to s těžištěm. (Protože když rukojeť vede moc kolmo nahoru, tak se pak kočárky hůř přizvedávají a spojená rukojeť to nezachrání. To už mohou být kolikrát lepší i golfové hole, které jdou vysouvat a vedou víc šikmo za kočár.)

http://www.hoco.at/

janka.ld
9. říj 2008

Ahoj holky,co říkáte na tyto golfky KOČÁREK FLIP POLOH. + HRAZD,docela se my líbý nevíte jestli se tá k nim dokoupit nánožník?

kalu
9. říj 2008

Ahoj holky, taky jsme teď pořizovali golfky a já chtěla nějaké levnější,protože malá chce už spíš běhat a moc toho nenajezdí,tak se mi nechtělo do toho moc investovat.
Chtěla jsem aby měly nánožník a madlo a košík a šly dobře skládat a byly lehké . Nakonec jsme se rozhodli pro Baby Design Travel- na netu se dají pořídit už od 1990,- a mají v zákl.ceně vše,co jsem psala výše a dobře vypadají. Nakonec jsem je koupila od paní,která je měla jen 3 měsíce a kupovali je jen na dovolenou a jsou jako nové za 1290,-.
Jinak jezdí se s nimi super, pro malou jsou pohodlné,jdou položit do lehu,mají boudičku i se sluneční clonou , skládání super a já navíc zjistila,že do našeho kombíka jdou dát do kufru i nesložené!. Jediná nevýhoda je ( ale to je u všech golfek,u kterých jsem zkoumala rozměry), že když v nich malá leží , tak jí koukají konce nožiček ven (malá měří 85 cm),ale to se přes zimu spraví fusakem nebo dekou. Jinak zatím veliká spokojenost.

nelis
10. říj 2008

holky mám dotaz na zkušenější maminku - uvažuju o koupi golfek na jaro, Leonka bude mít rok a půl - jak dlouho myslíte, že je využiju???? Má to smysl? 😕

mobina
19. lis 2008

Nedoporučuju Abc design Giro aqua. Mám je od soboty a už skřípou ☹ madlo absolutně nedrží 😠 . Zítra je jedeme vyměnit. Zatím váhám mezi Chicco Multi way nebo jané energy. Tak písněte, jak jste nebo nejste spokojené 😉

danuska24
22. lis 2008

nemate nahodou niekto skusenost? na slovensku som ich ani nenasla

http://www.ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

mausi
22. lis 2008

Ahoj ! Nestihla jsem docist zpatky celou diskusi, takze nevim, jestli uz to tu nekdo nepsal, ale ja jsem strasne spokojena s Chiccem ct 0.4. Ma totiz, jako jeden z mala golfek, velky, robustni kolecka, se kteryma se krasne da jezdit v jakemkoliv terenu. Navic se pekne sklada a da se nest jako taska.
No a tem, co maji autosedacku Römer Baby Safe, doporucuju eventuelne Britax Verve. Jednak se s nim pekne jezdi a hlavne se da pouzit jako podvozek pod tu sedacku, coz je super. 😉

Nelis, myslim, ze to zalezi na konkretnim detatku, ale ja myslim, ze ho rozhodne vyuzijes. Kdyz premyslim, jak to bylo u nas, tak jsem tusim golfky pouzivala tak do 2,5 roku a i trochu dyl, i kdyz pak uz jen kdyz jsem musela do obchodu, pospichala jsem a nechtela jsem, aby mi mrnous utikal nebo strachal veci z regalu, nebo kdyz jsem sla na delsi dobu do mesta. Jinak uz v tu dobu chtel maly behat sam. 😉

krista
12. led 2009

snezenka123 • 1d • Dnes ve 14:52
Ahojky chtěla jsem se Vás maminy zeptat,jaký je dobrý očárek-golfky pro dítko.Aby byl kočárek pohodlný a bezpečný pro dítě(polohovací zád.opěrka,pásy..apod.)a taky aby byl lehký,snadno složitelný a za rozumný peníz Malé bude půl roku,tak už pokukuji po kočárkách a jelikož je to mé první mimi,nevím,na co mám při výběru golfek koukat. Moc děkuji za Vaše tipy. Poud už tu je toto téma,tak se omlouvám Díky.

lu777
16. led 2009

holky, tak to pročítám a koukám, že tip na fakt lehké golfky asi neseženu... narazila jsem jen na Hauck Drive Sun, který je fakt lehký (tzn. pod 5 kg asi) nebo Nattou Buggy ale má polohovatelná záda

mám Hoco Monterio a jsem dost spokojená... výborný kompromis mezi sporťákem a golfkami... má jen 7.5 kg, složený je hned, košík fakt velký a vejdu se naprosto všude... přitom sedák je uvnitř asi 35 cm, takže víc místa než např. Jané Energy... a má větší kolečka než golfky a taky spojenou rukojeť... a velkou střechu

jen by mohl mít výškově nastavitelnou rukojeť...

pro mě je právě potíž že jsem zvyklá na lehkou váhu už teď, takže až se Matýsek fakt rozchodí, což počítám bude někde v létě, tak pro mě nemá smysl kupovat golfky, které mají 7 nebo i 8 kg... 😅

tak jedině asi nějaký opravdu golfky na úrovni "hadýrek na dvou tyčkách"... ten Hauck má aspoň nějakou stříšku a dá se polohovat.... tak to by snad šlo... ale počítám, že i příští zimu budeme v Hocu Monterio

ygreen
16. bře 2009

Prosím můžete mi někdo poradit? Mám dost velkého kluka - v 10 měsících cca 11,5kg a 82cm. A chci koupit golfky, ale zarazilo mě, že většina je jen do 15 kilo. Nemáte někdo typ na pěkné moderní golfky, které unvezou i dítě nad 15kilo? A hlavně s pevnou konstrukcí, bála bych se třeba jezdit po eskalátorech, aby konstrukce nepraskla.
Mmch: nechtěla jsem je kupovat, ale máme v pr*eli konstrukci sporťáku a musí do opravny tak na týden a nepůjčují jiný kočárek na výměnu. Tak jsem si říkala, že ty golfky bysme stejně jednou pořídili, tak proč ne teď.

delikates
16. bře 2009

Holky chtěla bych poprosit o radu chceme kupovat golfky Chicco Multiway nemáte s nima nějaká zkušenost?Jinak jsem na ně slyšela samou chválu. Ygreen: dobré a pevné golfky jsou třeba Jumper od Zopy.

paratko
9. dub 2009

Ahojky, máte některá zkušenost nebo praktické připomínky ke golfkám:
Traper, Walker, Sprint, Chicco Simplicity?!? Díky moc. 🙂

mata35
10. dub 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Ja tiež rozmýšľam nad GRACO Mirage, alebo Walker, tiež by som bola rada každej rade.

hanyka
19. črc 2009

Nemáte někdo zkušenosti s golfkami HAUCK CONCORD? Zaujaly mě , ale u nás nejsou k vidění. Diky

hanyka
19. črc 2009

Ježiš napsala jsem to špatně je to HAUCK CONDOR::: 🙂

yasmin07
24. srp 2009

Holky poraďte...rozhoduju se mezi Pliko P3 a jané carrera...potřebuju něco na nákupy 😵 ale zároveň pohodlného a lehkého 🙂

fim
26. srp 2009

Holky, to je ale šichta, co? Já už nad tím sedím nejmíň 14 dní a jsem tam, kde jsem byla na začátku. A ačkoliv mi nevadí, když mám oblečení stejné jak půlka vesnice, tak s tím kočárkem se mi moc nechce jít s advem. I když asi ne nadarmo má každej buď Multiwaye nebo Pliko P3.
Když už se mi nějakej kočár líbí, tak má šířku sedu jenom 30 cm, pak zas koukám, leh je 80 cm - to je asi málo, co? Pliko má 91. Kolečka pomalu nikde neuvádějí, i když zrovna Obchodnídům nebo Dráček to tam docela má.... Proč nejsou schopni udělat golfáče, co jsou lehký, bitelný, s velkýma kolečkama a košíkem, dostatečně široký a dlouhý leh? Vždyť to chce skoro každá maminka. Asi se začnu živit navrhováním kočárků - jim to tam vysvětlim. 😀
Já tak nerada dělám pro malýho kompromisy...... 😔

aatjen
1. zář 2009

ahojky, máme chicco simplicity a jsme s ním spokojeni. Používáme ho do města na nákupy a kratší výlety, jinak máme klasický sporťák. Dobře se ovládá, je skladný a je za super cenu - jako druhý kočár uplně ideální 😉

beruska2x
1. zář 2009

ja mam asi mesic Chipolino Prego a spokojenost... lehke, dobre se skladaji a jsou pohodlne pro prcka, polstrovane.. 🙂

juka12
1. zář 2009

Ahojky muzu se zeptat jestli je vhodne dat v 6m dite do golfek ktere se daji cele polohovat?Dceri je za tyden 6 mesicu a chtela jsem ji dat do golfek....

aatjen
1. zář 2009

fim, pokud budeš používat golfky denně, tak bych šla do plika 🙂 má ho švagrová a je fakt vychytanej, ale odpovídá tomu i cena 😒
my pořídili simplicity za 2 tisíce se vším všudy, takže jako kočár na sem tam popojíždění fakt dobrý...

Juko12, 6 m dítě bych do plně polohovatelnych golfek klidně dala, zvlašť pokud už ti prcek nechce byt v hlubokem kočárku... kamarádka dávala kluka dokonce v 5 m, protože se jí už nevešel do korbičky ☹

kukuleta
1. zář 2009

klidně bych dala půl roční dítě do golfek 🙂

juka12
1. zář 2009

aatjen: to toho 5m dala do golfek nebo do sportaku?

beruska2x
1. zář 2009

a proc ji nedas do sportaku?? ja bych tak male dite teda nedala do golfek, nejsou na to delane, nema to pohodli 😔

martimarti
1. zář 2009

Juko, já bych také do golfek zatím nedávala, do sporťáku ano, ale golfky nejsou odpružené, některé jsou vysloveně nepohodlné, nespěchej s tím 😉 Já vozila malou v hluboké korbičce do 8.měsíce, je to samozřejmě o individuálním pocitu, ale proč tak spěcháš do golfek?