Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

aponchie
9. únor 2008

grisgot kterej odkaz ten dracek?

grisgot
autor
9. únor 2008

Jojo, ten dráček ☹

aponchie
9. únor 2008

dej www.babydracek.com a pak vlevo najdi vyrobce baby design a tam jsou jedny golfky

ina.b
22. únor 2008

Ahoj holky. Právě jsme objednali golfky od Chicca: http://www.darababy.cz/zbozi/chicco-multi-way Vyhovuje mi, že jsou už od 6ti měsíců, zádová opěrka jde sklopit do lehu. V základní výbavě je pláštěnka, nánožník, záhlavník, madlo za které se mimi může držet, držák na láhev a hlavně má větší kolečka, což tady u nás na horách je pro nás hodně důležité 😉

Máme i sporťák (když vyndáme korbu z kočárku). Ten plánujeme používat když je zima nebo na delší pěší túry (protože je určitě pohodlnější pro malou) a golfky jsou zase skladnější do auta a cestování v MHD.

seymi
22. únor 2008

Tak ja davam + Jane energy. Mame doma a nemuzu si stezovat, jak uz jsem psala jinde. Tez jsem zvazovala Chicco 04, ale kolecka jsou o dost robustnejsi, proto je tezsi. Energy maji kolecka vetsi nez norm. golfky a i v lehcim terenu se s nimi jede dobre.
Jeste teda k 04. Potkala jsem pani a ta mela v barve cerno zelene, ale zdali se mi ty barvy dost vysisovane, tak i to me ztahlo jinam.

ronie
22. únor 2008

gris ahoj!! 😉 Můj názor znáš-škoda, že sem ti ty jané nepůjčila-měla sis je vyzkoušet-sou nepřekonatelný-fakt oproti chiccu mnohem lehčí..A zvlášť když potřebuješ jezdit mhd-fakt jdi do nich 😉 🙂

vrtule83
22. únor 2008

ahojky už jsem to psala i jinde, pokud chcete ty energy tak si pospěšte ty 2007 doprodávají sklad. zásoby a ty nový mají mít pidi kolečka! a barvy tak nic moc. Mám objednané také ty chicco multiway (dala jsem přednost pohodlí dítěti a velkým kolečkům před váhou, a taky mi pomohlo v rozhodování poměr výbava cena) mohli jsme si vybrat v různých barvách a vůbec mi vyšisovaný nejřijdou, krásně zářivý.

seymi
22. únor 2008

Nemyslim, ze nove kocarky maji vysisovane barvy, ale po nejake dobe. Videla jsem je jak nove, tak pouzite. Asi zalezi na materialu, ktery zrovna pouzili. Uvidim, jak na tom budu ja s energy po lete. Myslim ale, ze jsem koupi energy nijak neomezila sve dite v prostoru. Je ale pravda, ze 04 je sirsi a kolecka jsou myslim bezkonk. nejvetsi, co golfky muzou mis. Ale moje dite nema ani rok a vazi pres 10kg a k tomu 10kg kocarek, to uz bych teda do schodu nedala. Energy v plne vybave a s nalozenym ditkem vynesu raz dva. Tot vse.

ilonap
22. únor 2008

Ahoj holky,taky jsem řešila, jestli kupovat golfky a jaké. Mám Inglesinu Magnum a nemůžu na ni řict ani popel. Bydlím na vesnici u Pardubic a občas vyrazím autem, nebo vlakem, do města. Inglesina je lehká a snadno se skládá, ale zabere v autě dost místa.A když se k tomu přidá třeba velký nákup.... Prozatím to s manžou řešíme tak, že dcerku nosíme ve vajíčku, ikdyž už trochu přečuhuje, ještě pořád se nám tam vejde 😝 Takže nakonec jsem se rozhodla pro úplně obyčejné golfky na krátké vzdálenosti. Lili už teď skoro chodí bez opory, takže bude chtít každou chvilku šmatlat sama. Se spaním jsme taky na štíru, dá jen 2x po 20 min. za den. Takže nakonec jsem vybrala golfky od Baby desing Mini za 1900 Kč včetně nánožníku, madla, pláštěnky a dopravy. Váží jen 6,5 kg. 🙂

ronie
22. únor 2008

seymi-8 měsíců a 10kg 😝 a bez výtahu 😝 😝

seymi
22. únor 2008

jojo.10 kg to jisti,ale ma 10mesicu. Vytah je, ale musim k nemu nejak dolezt, protoze k nemu nejsou udelany najezdy ☹

hanik
22. únor 2008

tak my mame inglesinu zippy, ..teda zatim pouzivame jen podvozek k autosedacce pri mensich prejezdech autem ...abychom se nemuseli tahat se sedackou a sestikilovym mimcem 😝 ..jsme na tohle liny 😀
..a zatim dobry 😉 ..hlavne jednoduchy skladani jednou rukou ..to je super 😵 ..no a za 3 mesice uz pujdem i na glofky jako sportak, tak snad to bude taky v poho 😎

hanik
22. únor 2008

jinak ty golfky mam vyfoceny v prvnim albu, kdyz jsme je slozili, co jsme je koupili. 😉 ..teda budou tam asi uz jen chvili, nez ho trochu promazu ..kdyz uz se nam ten nas klucina narodil ..tak davam fotky o 106 a neni misto na novy 😝 😅 😀

pomfrita
23. únor 2008
berynka
23. únor 2008

Ahoj,
my před pár dny taky koupili Inglesinu Zippy. Byl to takový "rychlokup", ale jsem moc spokojená. 🙂 Ve srovnání s jinými golfkami, jsou o poznání lehčí, což u nás při výběru bylo jedno z hlavních kritérií 😉 .

gabca1
6. čer 2008

holky, využili jste golfky? Malou už to v kočárku - sporťáku nebaví tak nevim jestli si je mám pořídit.

winifred
6. čer 2008

Tak já jsem golfky využila.Je to právě dobré když už dětičky chtějí jenom chodit a unaví se za chvilku a potom si ještě rády sednou.Ale koupit si hlavně s pevnými zády a polohovatelné je to opravdu výborná věc.A co je hlavní já jsem sin je do autobusu a lokálek už vynesla sama 😉

jaku
8. čer 2008

Holky neviděly jste některá v reálu golfky co mají v akci v Kice?Na letáku nepíšou co je to za značku. Líbí se mi u nich, že mají spojené madlo a jsou polohovatelný, ale nevím zda to není nějaký brak.Díky

elucinka
8. čer 2008

Holky, já mám Moon Buggy Kiss 4 wheels a naprostá spokojenost. Hlavně se všude vejdou, jsou lehoučké a super skladné. Měla jsem trošku obavy, holky tu na koníkovi řešily nedostatečně tvrdou opěrku zad, jenže náš Adam se vsedě zásadně vůbec neopře, sedí jak hřebík a drží se madla a když chce spát, není vůbec žádný problém, ona ta opěrka je dost pevná vertikálně, takže tam leží jakoby v takovém korýtku a rozhodně nemá záda ohnutá, je úplně v pohodičce a on na procházce už stejně nespí déle, jak 20-30 minut, takže myslím, že je to ok. Můžu fakt vřele doporučit!

ammalka
1. črc 2008

ahojky, náš chlapeček ještě nesedí, koupili jsme golfky Chicco Mutliway, mají polohování zad, můžeme ho v nich už vozit, za týden mu bude 6 měs., jsou od šesti měsíců, nemůžeme mu nějak uškodit se zádíčkama???

janula2008
1. črc 2008

Ammalko, tak my mame sportak s polohovacima zadickama skoro az dolehu a od tohoto tydne uz ji v tom vozim, protoze se mi nevleze do hlubokyho a ani v nem uz nechtela lezet a silene rvala. Taky mam strach at ji, ale ze zadickama neuskodim, tak nevim. Jenze ma dobrych 72 cm.tak nemam moc na vyber...

vrtule83
1. črc 2008

Ahojky, no já multiway mám a dokud nesedí rovně bez opory, tak bych ji tam nedala, právě že nejdou položit do roviny, ten skolon je docela znát. Toť můj názor.

petrule28
1. črc 2008

Ahoj holky, já doporučuji tyto, jsem maximálně spokojená... 🙂

itka
1. črc 2008

Ahoj, já mám taky multiway a malého v něm vozím od 4,5 měsíce. Pěkně si v něm hoví a nemyslím, že bych mu nějak zničila páteř. Ammalko, jdou sklopit skoro do úplného lehu, a když ho tam nebudeš nějak podpírat v sedu, tak se snad nic nestane. Taky jsem řešila stejný problém, ublížím mu neublížím.... Náš Hugis je kus chlapa, hluboký kočár je mu těsný a jednoduše už chce vidět. V golfkách je spokojený. A já s nimi také. Hlavně s nastupováním do autobusů a tramvají. Ono se maminkám řekne, co nejdéle v hlubokém kočárku. To je můžou vozit na procházkách někde na vesnicích, ale když skoro denně jezdím MHD a tahat se s kočárem do tramvaje 😝 😝 Když si s malým vyrazím jen na procházku, tak beru taky hluboký, aby si poležel, pospal v odpruženém voze. Pokud ale jedu do města, k doktorce nebo něco vyřizuji beru jen golfky.

ammalka
1. črc 2008

itko,díky za radu,náš malej je taky kus chlapa, má 9 kg a měří 75 cm, taky chce vidět ven

hanab
1. črc 2008

Prosím o radu, rozmýšlím mezi Chiccem multiway nebo Bébé confort viva+. Nemůžu se rozhodnout mezi těžšími ale asi pohodlnějšími golfkami Chicco, nebo menším, lehčím Bébé confortem. Jde mi hlavně o dovolenou, jinak asi budu používat sporťák. Co myslíte???

kachnik
2. črc 2008

Holky a co co Bybypoint Traffic? My máme sporťák a chtěla jsem je na rychlý přesun, nákupy atd. obyčejné golfky. http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-h...

bramburka
2. črc 2008

holky ja mam bebe confort allegro a nejsem spokojená, je to náký vachrlatý, v letadle nam ho 2x ohnuly, blby je, ze kdyz je dam do sedu, tak se ohne i to na nožičky, takže krmení v tom bylo obtížné. Nedoporučuju.

reruna
2. črc 2008

Ahoj, tak Chicco multiway je na centrále beznadějně vyprodané a bude asi až v 2. polovině srpna, tak jestli ho ještě seženete, tak máte štěstí. My jsme včera objednali Chicco liteway, jsou lehčí, mají menší kolečka, ale zase mají fusak a lepší košík, který se dá odepnout jako batoh, jenom madlo se musí doobjednat zvlášť. Až přijde a vyzkoušíme, tak napíšu, jak jsme spokojení. Jinak máme kombinaci, teď jezdíme už ve sporťáku, tak je asi lepší, že nakonec budeme mít ty lehčí golfky na cestování 🙂