Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

jmisa
17. kvě 2010

Ale Jané Energy do lehu jdou, jsou tam mám dojem taky 3 polohy. Já mám teda Jané Sonic Evo, protože je skladnější než Energy, ale má vyšší rukojeti. My používáme jen na sed, syn v kočáře už nespí, ale mám tam ty tři polohy, ta lehací je 150 stupňů a myslím, že Energy jde do lehu ještě víc.

Osobně si myslím žádné golfky neobstojí v porovnání s odpruženým sporťákem Teutonky 😀, ale na druhou stranu s Janéčkama se dá jezdit i po krčském lese tady u nás.
Pro mě byla prvotní skladnost, lehkost a kvalita zpracování. No a synek není žádný drobek (10 kilo a 78cm), já jsem tedy spokojená a o golfkách se mi fakt i zdálo 😀.

lucenek
17. kvě 2010

jj jdou do lehu maj tři polohy taky využívám jen sed ojediněle leh....jinak skladnost váha super...
je fakt že nemůžete komfortně jak pro mámu tak dítě srovnávat sporťákx golfky, to jsou fakt lítačky, do mhd , na dovču...poslouží výborně svému účelu

dainka
18. kvě 2010

aleachim,zalistuj do zadu a papuelka ,je tam chválí taky jsem je jednu chvíly řešila 😎 jinak opravdu jsem koukala na jané a o proti mult.nešel kočar do lehu i prodavačka nám to ukázala tak nevím teda 😉 rozhodně golfky hodláme užívat asi déle na celej den po městě to dítě neuchodí kámoška vozí ještě tříletého kluka no a děti rostou .určitě nějaké to nastudování a předběžné kandidáty na netu jsem si taky hledala ,ale skutečnost mně rychle zbavila iluzí .vidět na živo je dle mého nejlepší i když někomu stačí pár dobrých referencí a obědná na slepo ,ale já všechno děsně řešim 😀

aleachim
18. kvě 2010

dainka, díky za tip. Jsme na tom podobně jako ty, Lucka je dlouhá, i když celkem štíhlá, ale nechodí a vypadá to, že se ani nechystá. Proč jsi si nakonec vybrala chicco? Díky

dainka
18. kvě 2010

aleachim , b.d.tiny vv těch obchodech neměli a já se přesvědčila jak fotky klamou i rozměry si píše obchod jak se mu zachce na některých co jsem měla vybraný za kandidáty a pak je přeměřila v krámě prostě věřit jen svím očím se podle mě vyplatí!chicco má dobré hodnocení v testech a celkově ho chválej a já nehodlám do golfek investovat 8tisíc .do lesa a spaní máme starej trojkombinaci prostornej plus vozík za kolo kočár verze 😉malej je v multíku fakt v pohodě ,nánožník pláštěnka madlo v ceně tak nebylo co řešit 😎

aleachim
18. kvě 2010

Díky, já je včera právě viděla a přišly mi pěkné, prostorné, ale nikde jsem o nich toho moc neviděla, tak nevím, jestli to nebudou nějaké šmejdy. Sice stojí něco přes 2tis., ale i tak.

andi5
8. čer 2010

baby design tiny byly i můj favorit, ale po osobním ohledání mi přední kolečka přišly moc rozhrkaná a co bylo rozhodující, tak to, že jsem do kočárku hodně kopala. Teď se rozhoduji mezi hauck shopper (ten jsem viděla a není špatný) a hoco hawk. Hoco hawk ( http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100965-spo... ) jsem neměla možnost vidět, může mi k tomuto kočárku někdo napsat něc víc? Jako je to s výškou zádiček, polohováním nožiček a odpružením? Případně, zvládl by i lehčí terén? Jinak u hauck shopperu zatím vítězí cena..

saronka
15. čer 2010

Ahoj holky..pořád jsme řešila jaké golfky, i tady s váma..nakonec jsem našla tyto a maximální spokojenost, váží dle převážení dom 7kg, dají se dát do lehu, super cena, mhd a eskalatory zvládáme super, i po nezpevněném terénu jsme jely, cena taky dobrá. mám stále sporták, tyto mám na cesty MHD do centra, nebo na nakupování, dokážu je vzít s dcerou a dát do autobusu v pohodě..má dost velká kolečka..rohodovala jsem se mezi těmito ABC a nebo Chiccem. http://www.detskydum.cz/detail/abc-design-movin...

saronka
15. čer 2010

@andi5 ten tvůj mi přijde, že má malá kolečka a bude hroší manipulace..určitě vyzkoušej a porovnej

mikijana
15. čer 2010

Ahoj holky, poradíte jaké golfky? Chtěla bych lehké, skladné s madlem, nejlépe jednobarevné červené na nákupy, do dopravních prostředků jako druhý kočár. Mám sporťák Peg perego gt3. Jo a ne moc drahé🙂 Uvažuji i o koupi z druhé ruky tak do 1500 kč. Díky za tipy.

lumixii
17. říj 2010

Ahoj holky, maminky.. poradili by jste mi nějaká golfky?
mé požadavky:
prostorné pro mimi, ale přitom dobře skladné.
lehké,
polohovací nejlépe až do lehu,
s většími kolečky(nechci úplně ta malá),
a hlavně s madlem, které se nemusí neustále sundavat, když schci složit kočárek.
Nejlépe s výbavou nánožníku a pláštěnky.

Existují vůbec takové??

laada
17. říj 2010

@lumixii existují jsem s nima moc spokojená 😵
http://www.spuntik.cz/peg-perego-pliko-p3-compl...

pablinka
17. říj 2010

@grisgot ahoj, my máme tyto a spokojeni 🙂 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30160198&ta..., polohovat záda jdou, složit taky, lehké taky celkem, je to teda spíš takový golfo-sporťák, pro nás ideál. kompromis...

evita_ij
17. říj 2010

My máme Espiro Magic 4 a velká spokojenost, Jen je tam malý košík dole, ale jinak super.
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=O...
Pláštěnku jsme teda kupovali zvlast, jinak to splňuje požadavky 😉

lumixii
17. říj 2010

laada díky za typ, tak jsem na ně už koukala.
Měla jsem totiž Cam Flip, byli lehoučké, skladné, ale tak neskutečně uzoučké, tak jsem je vyměnila za Chicco Multiway, tak ty nejsou taky špatné, velice prostorné, ale ta sedací část je tak nějak krátká, že když malému dám dolu to polohování nožiček, tak mi normálně sjíždí, a hlavně proč chci jiné, tak je taky důvod, že se mi jaksi nevejdou do kufru a sundavat kolečka se mi tedy rozhodně nechce, to už můžu rovnou jezdit s X landerem. 😒

lumixii
17. říj 2010

evita_ij musím říci, že na tento typ golfek jsem se zatím vůbec nedívala, ale vypadají taky velice dobře.

mates22
19. lis 2010

ahoj, rozhoduju se mezi tímto bd tiny novým, nebo jetým jané nomad, maminky si ho hrozně chválí. tak bych chtěla vědět, pokud některá ho máte, jak je to s hrkáním koleček, jak vůbec je hrací (protože to poláci bejvaj, alespoň můj dorjan danny sport je takovej) a jak dobře je odpruženej. A taky jak má velký lůžko, protože Jané ho má metrový, což se mi zdá na sporťák luxusní a tohle jestli dobře chápu tak je 80 cm, což má prcek teď a vím, jak je to blbý, když jim pak přečuhujou nohy - podle starší dcery. Koukala jsem na tuhle diskuzi diskuzi a je to tak půl napůl, nejblbější pro mě asi, že tu psala andi5, jak se kopala, toho bych se právě ráda vyvarovala, mám 180 cm. Nemáte nějaké čerstvé zážitky a zkušenosti?

pampalini
29. lis 2010

@laada uuuuuuuuuuuf ale ta cena 😀 😀 😀 😀

brisalek
30. lis 2010

@laada a jake maji rozmery lozne plochy? Celkova delka? Delka podnozky? Dekuji moc.

cherryann
13. led 2011

Mně se líbí Inglesina Trip: http://www.spuntik.cz/inglesina-trip-2010-golfo...
Doufám, že s ní nikdo nemá negativní zkušenosti? Slyšela jsem na tu značku jen chválu, ale přeci...: 🙂

adelka89
14. led 2011

ahoj holky moc prosim o radu
shanime golfky lehke, skladne, pohodlne a hezke pokud mozno s nejak rozumne velkym nakupnim kosikem.
Diky moc za tipy, uz si nevim rady 🙂

haanhobe
14. led 2011

My máme baby design pony a jsme vcelku spokojeni, ale nejsou to klasické malé golfky. Spíše menší sporťáček.
http://mimi-vyskov.com/8614-baby-design-pony-20...

jijitka
15. led 2011

@lumixii ahoj, prosím tě, pročítám tohle téma - taky řeším golfky - a narazila jsem v tvém příspěvku, že se ti Chicco Multiway nevešly do kufru auta. Taky jsem o nich uvažovala, ale jezdím Felicií, takže tuším problém 🙂 Nebo máš snad auto s ještě menším kufrem? 😀

kjajule
15. led 2011

@jijitka Kamarádce se nevešly do kufr krátké Fabie...☹

lumixii
15. led 2011

jijitka mám krátkýho Chryslera. Nevím k čemu to přirovnat. Taťkovi se do Formana třeba vešli 😀 no to nebylo zrovna dobré přirovnání. Ale pokud zítra nezapomenu, tak přeměřím kufr a hned ti písnu

lumixii
15. led 2011

jijitka tak mi to nedalo a šla jsem to přeměřit hnedro 😀 rozměry mého kufru jsou... 110 x 74 x 22(22 měřeno na výšku v místě nejnižším, zešikmení kufru)

kikimaruska
15. led 2011

@jijitka já musela mít Multiwaye i v Combi fabii našikmo a tím pádem mi zabraly celej kufr...šikmo, jsou hodně dlouhé složené, to je pravda.

jijitka
16. led 2011

@kjajule @lumixii @kikimaruska díky holky za odpovědi 🙂 Fabii mají rodiče a myslím, že má menší kufr než moje auto.
Ten složený kočárek je velký jen do délky, že? Jinak by se měly splácnout na takový válec široký kolem 30 cm. Napříč by se mi do kufru snad vlezly, ale to není žádná výhra, protože je chci využívat hlavně na cesty na nákupy atd. a co pak do toho kufru dám dalšího ☹
Takže, nemáte tip na podobné golfky (výbava, cena, polohování, pružení) ale skladnější?? Klidně do IP, díky 🙂

bertica.h
16. led 2011

Ahojte ..my sa tiež rozhodujeme aké golfky kupit ..mali sme quinny buzz,ten sme vymenili neskor za zopu fusion,tu teraz predávam a chceme len niečo maličké,skladné a pohodlné zároven.
mne sa páči tento kočík http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1754

potom tento http://www.detske-potreby.cz/cam-portofino-evol...

lenže to mi príde že zas nieje velký rozdiel medzi našou zopou... 😒

triowax
16. led 2011

Já taky tápu.
Jezdím s concordem, ale chci nový, nějaké golfky se spojenou rukojetí. a nebo lehounký sportácek.
tak nevím. měla jsem i peg perego pliko, ale mně nevyhovuje ta rozpojená rukojet.
Tak nevím, že by calista nebo Firstwheels City Elite