Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

lucineska1
28. čer 2011

@dendy03 ahoj, zrovna včera jsem v nich vozila malou sousedku 🙂 dají se krásně polohovat pomocí páček po straně, mají skvělou boudičku která se dá stáhnout až k madlu, madlo na hračky... kdyby tě něco zajímalo dej vědět 🙂

marrakech
23. črc 2011

Ahoj, shanim lehke, kvalitni golfky. Jednoduse slozitelne, s velkou striskou, UV ochrana vyhodou, naopak nepotrebuji zimni fusak. Zajimavy jednoduchy design vitan. Date mi nekdo tip? Uz jsem koukala na Cybex, ted premyslim o Baby Jogger City mini. Mate nekdo s temi kocary zkusenost?

evlyn
23. črc 2011

@marrakech Mám ten BJ city miny - ctyrkolovou verzi (cernou), sklada se naprosto dokonale, striska je proste obri, na jezdeni je pocitove hodne stabilni a dobre ovladatelny. Projet projede celkem vsechno - i u nas na dedine sterkove cesty, jenom to strasne drnca (ale to jsem taky asi rozmazlena z predchoziho kocaru Inglesina Magnum).
Na jezdeni po meste (Praha) naprosto bez chyby, libi se mi i to skladani - kdyz jedem metrem (neumim s kocarem po eskalatorech), tak vezmu na jednu ruku maleho, druhou rukou slozim kocar a vyjedem nahoru. Takze za me vsech deset.
Nevyhoda je spatne pristupny kosik - neda se tam dat velka prebalovaci taska (ale vozim ji na rukojeti) a davam veci do kose spis ze strany, a nema polohovatelne nozicky - zada se daji sklopit skoro do lehu.

kosac
12. říj 2011

Prosim o radu,chceme poridit nove golfky,nemate nekdo zkusenost s temito http://klaudia.mimishop.cz/detail.php?zbozi=219... Jeste se mi libi golfky od Chicca MULTIWAY,nevim,pro ktere se rozhodnout. Dekuji za rady.

renulem
16. bře 2012

Holky potřebuju poradit...scháním nějaké dobré golfky...můžete mi poradit??důležité je aby byli velké syn má 2,5 roku tak potřebuju aby se tam vešel..uvažuju nad těmato..

http://www.detatko.eu/zbozi/3619/Golfky-Quatro-...

mooncaa
16. bře 2012

@renulem Já koukala naživo na Espiro Magic a docela mne překvapilo, že zase tak malé po složení nejsou. Navíc byly na 13 měsících mojí Eli malé, měla zádovou opěrku do půlky hlavy a při lehnutí byla nadoraz, což bylo pochopitelné, když měla jako kočárek délku 82 cm.
Nakonec jsem koupila Peg-Perego Pliko, jsou to snad jedny z nejdelších golfek, co se týče ložné plochy. Vyzkoušeno zatím nemáme, venku bude teprve premiéra.

klarab1981
4. črc 2013

Ahoj. Muzete mi prosim poradit, jak se daji u Inglesina Trip zada do lehu?

achjonetusim
28. črc 2014

Ahoj holky! Potrebovala bych poradit, shanim nejaky lehky, lehce ovladatelny a snadno slozitelny golfky co jdou co nevic do lehu a maji polohovatelne nozicky. Velky kosik a spojeny madlo vyhodou. Napadaj vas nejaky? Diky moc.

nika_sp
28. črc 2014

@klarab1981 Na boku jsou takovy packy, ktery se zvednou a zada se polozi.