Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

myskin
10. únor 2010

Teessa, Gesslein mají v Pardubicích v Duze. Mají tam ještě kočárky Peg Pérego.

teessa
11. únor 2010

myskin tak pardubice máme krapet zruky 😀

chalotka- mě se na netu taky hauck líbí ale ještě sem live neviděla... začnem ti teprv obhlížet tak uvidíme

papuellka
12. únor 2010

Tak stále hledám golfky, které by nestály přes 7tis., stejně tak mi to stále neprojde, ale hodím odkaz... 😀 Líbí se vám víc kolekce 2009 nebo 2010? Myslíte, že ta fialová by byla pro chlapečka? 🙂 http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1..., http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...

ve24
12. únor 2010

PRO KLUKA URČITĚ ZELENÉ, NEBO TYRKYS 🙂

spetra
12. únor 2010

já mám hauck shoping, kupovala jsem je starší a nejsem spokojená, ovladatelnost není nic moc a najíýdění na chodníky hrůza... blbé těžiště...
mě se líbí víc kolekce 2010.. 😉

ve24
12. únor 2010

cybex má lepší kolekci 2010 aspoň barevně podle mě 🙂

kacka.l
13. únor 2010

Kluka bych taky do té fialkové nedala, ale na té zelené se mi zase nelíbí ta šedá konstrukce. ☹

kacapa
15. únor 2010

holky, zeptam se asi uplne blbe, ale proc je lepsi mit zdvojena mala kolecka? Chci koupit golfky a zatim nejvic se mi libi asi Safety 1st. Ale jinak mam v oku:

Gesslein Swift nebo Gesslein bugy S1
Bebidoo by Knorr - Bebidoo by Knorr Alu Tri Fold
Safety 1st - Safety 1st Golfové hole Advancer

Zatrim je mala v hluboke korbe, ale do mesta do auta potrebuju neco skladnejsiho, teutonka je fakt dost tezka na temer kazdodenni skladani do auta a zabere mi cely kuft ☹

kolca
15. únor 2010

ahojky,
jé kacapa koukám, že taky máte Teutonku. Já pokukuju taky po Safety 1st. Mají je někde v Brně naživo, nevíš prosímtě?

Jinak my teď máme Chicco Multiway - jezdí se mi s ním dobře, spokojenost se vším, akorát je celkem neskladný. A vzhledem k tomu, že Jája už toho dost nachodí, tak chci fakt něci skladnějšího.

kacapa
15. únor 2010

kolca ... nevim nevim ... zatim jsem se divala jen na netu ... na zivo budu hledat v pristich dnech ... preci jenom mam jeste trochu casu ... jeste je na golfky moc zima ... ted je mala bud v kocaru nebo ji mam v nositku.

teessa
15. únor 2010

hele vám by fakt nevadilo že to nemá polohovací nožičky?!?!?! 😕 😕

kolca
15. únor 2010

no to polohování mě trochu štve, ale zas Jajda už je velkej,tak nepočítám,že v něm bude spát.

teessa
15. únor 2010

aháá sem si nevšimla takýho chlapáka 😀 tož to potom joo.... a myslíš že to má ještě cenu kupovat? já už si nepamatuju do kdy sme malýho vozili ale pak už měl uplně ty nejobyč golfky alá 2 klacíky a látka fakt jen přibližovadlo byli malý a lehounký

kolca
15. únor 2010

Teesso já chci ty Multiway prodat a koupit tyhle skladnější a pak je budu mít i na druhé. Tři kočáry by mi manža nezkousl, taky jsem přemýšlela, nad těma úplně obyč golfkama, ale to bych si musela nechat i Multiway na to druhé mimčo. Navíc ten Safety má adaptéry na Maxi Cosi autosedajdu, takže k doktorovi a tak s druhým mimi budu moct brát ten golfáč.

ve24
15. únor 2010

viděly jste novou kolekci od baby design? Mají super barvičky 🙂

teessa
15. únor 2010

Ve - uka 😉

kolca
16. únor 2010

holky a co tenhle: neznáte někdo tu značku? http://www.zawione-design.de/-Kinderwagen-Jogge...

ve24
16. únor 2010

tak to budou podoblé jak zopa, moon, ....

kolca
16. únor 2010

jj to jo, ale zajímalo by mě, kdo je vyrábí - Polsko, Němci..?

kubinkov
16. únor 2010

Made in China 😨

ve24
16. únor 2010

urcite polaci ☹

luciejadr
21. únor 2010

ahoj holky, tak už koukáte po golfák.. já hledám nějaké pro maminky žirafy. chjo. myslela jsem, že s normál kočárem vydržíme a golfky kupovat nebudu, ale... prostě máme blbej sporták a malej je tam narvaný :o(.

ve24
21. únor 2010

já jsem si koupila v pátek babypoint travel, kolekci 2010-fialovo růžové a jsou super 🙂 dneska jsem s nima byla venku, malá sice v kočárku moc nesedí, ale dneska to nějak zvládla.

luciejadr
21. únor 2010

ve24 hodila bys odkaz? nedaří se mi je najít
a jak jsi vysoká???

ve24
21. únor 2010
lucy.l
21. únor 2010

Ahoj luciejadr, já mám 175cm a koupila jsem Cam Flip a dobrý, výška jak pro mě dělaná

berunka
22. únor 2010

ahojky maminy chtela jsem se zeptat mate nektera golfky,ktere se nebrzdi tou centralni brzdou vzadu - kolecka jsou spojena tyci , ale kazde kolecko zvlast? manzel ma problem,ze kope do te tyce co je dole u zadnich kolecek.mate nektera stejny problem?

puckalucka
23. únor 2010

Ahoj holky, řešíte u golfek z čeho jsou kolečka? Jestli jsou lepší plastová nebo gumová? Chtěla bych si pořídit nějaké obyč. na nákupy a na nějaký ten výlet, ale pořád váhám kvůli kolečkám a taky kvůli polohováním zádíček. Líbili by se mi cenou, váhou i vzhledem golfky Joker, ale nedají se dát do lehu :o(. Máme teprve 7měsíčního prcka a tak nevím nevím...prosím o radu a případně i typy na nějaké golfky za nižší cenu. Díky moooc

koty
23. únor 2010

puckalucka, gumová tolik nerachtají, ale jsou těžší. Jaký máš cenový limit?

koty
23. únor 2010

puckalucka, na nákupy a výlety budeš asi chtít něco s většíma kolečkama a velkým nákupním košíkem. Co třeba spíš http://www.detskydum.cz/detail/freeline-explore... Nejsou to gofky, ale sporťák (tj. má spojenou rukoje't).

Z golfek třeba http://www.detskydum.cz/detail/chicco-multi-way...

Joker je na příležitostné převážení již chodícího dítka, ale pokud to dítko je trochu větší, je v tom jako sardinka. Na sedmiměsíční mimi to rozhodně není.