Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

triowax
16. led 2011

a ještě mě zaujal luna od mamas

bertica.h
16. led 2011

ja tiež by som rada spojenu rukojet.
pri viktroke sme mai chicco ct 02 to bol kočík najlepší na svete

http://cokupic.pl/produkt/Chicco-Ct-02-spacerowy

u nás už bohužial nieje k dostaniu,Bola tam jedna super vec..strieška sa dala uplne pretočit,takže ked fukalo,mohla som ju dat priamo pred malú a vobec na nu nefúkalo.Mali sme krajšiu farbu ako na obrázku.inak fakt neviem čo vymysliet..

jijitka
16. led 2011

jako lehký sporťák bych brala tento:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/9509-babypoint-fo...
- jen ta délka zádové opěrky 41cm - zdá se mi docela málo..

triowax
16. led 2011

koukám koukám, zřejmě to bude mamas and papas ora

jijitka
16. led 2011

@bertica.h - ten jsi kupovala v Polsku?

bertica.h
16. led 2011

nie,kupovala som ho v čr,objenávala som ho cez internet.

bartas
16. led 2011

holky,vyzkoušela jsme moře kočárků a vede mamas a papas luna mix-úžasně lehký,skladný kočárek,který se dá dát skoro do lehu,dítko tam má dost místa, vejde s etam i tříleté
pak je super pro větší dítko,než od 6měsíců mamas a papas nuna a můj favorit je phil a teds vibe, je to sourozenecký kočárek,ale já ho používám jako sporták pro mou holčičku,šichni kdo ho měli v ruce jsou z něj paf,úžasný,pokud potřebujete terénák, vyjede naprsto vše,je dokonalost sama

triowax
16. led 2011

a jaký je rozdíl mezu lunou a orou???

lulinkaa
17. led 2011

Ahoj všem, tak jsem přečetla spoustu názorů zpět a vůbec nevím jaký golfový kočárek si mám pořídit. Mám doma 3,5 letého rošťáka a toho jsme vozili na golfkách INGLESINA ZIPPY, tento kočárek můžu jen chválit. Měkký, polstrování i z horní boční části v oblasti hlavičky děťátka, vprědu snímatelné madlo, lze dokoupit i pultík pro nápoje a na hraní, dají se dát dolehu,polohování podnožní části (navíc je tati část omyvatelná) perfekní systém odpružení koleček....atd.
Kočárek zažil opravdu hodně, několik dovolených (autem i letecky), jezdila jsem v něm v písku po pláži...Drobek se v něm kvalitně vyspinkal a to pro mne bylo prioritní. Teď plánuji koupení nových golfek pro druhého lumpíka jelikož stará dobrá Inglesina jezdila nonstop a už zaslouží důchod 🙂 Chtěla jsem jiné golfky jen kvůli změně, designu...ale mám strach abych nelitovala kvůli výborným zkušenostem. Jediným mínus je cena 😒 Teď jsou v nabídce nové ZIPPY FREE, možná změna směru jízdy. Tohle bych asi oželila hlavně kvůli ceně. Nejspíš koupím INGLESINA ZIPPY ALLOVER 2010.

lulinkaa
17. led 2011
monako3
17. led 2011

Ahoj holky,
máte někdo zkušenosti s cybex calisto? od golfáču vyžaduji, plnou rukojet, stahování boudičky, dobře skladný, polohování nožiček a trošku odpružený 🙂. I za jiné tipy budu moc ráda 🙂

lulinkaa
18. led 2011

Ahoj monako Cybex si teď koupila moje kamarádka a jsou fakt krásný a je s nima spokojená, má tu fialovou verzi. Já si snad koupím Luna od Mamas and Papas jsou fakt krásný 😉

cherryann
14. únor 2011

@lulinkaa Tenhle, ju? http://www.spuntik.cz/inglesina-zippy-free-all-... Je hezký, ale není nejlevnější, proto mě zaujala spíš ta Inglesina Trip... Jak dlouho vám vydržela ta Zippy, prosím tě?

lulinkaa
3. bře 2011

Koupila jsem si Inglsinu zippy free 2011 v barvě orchidea. Paráda. Zippy jsou kvalitní. Prvního syna jsem v něm vozila cca dva roky.

luciferdik
4. bře 2011

@cherryann My máme Zippy Free 2010, používáme ho rok a dost intenzivně a zatím to na něm není rozhodně znát, akorát teda teď v zimě na fusak jsou užší.

cherryann
11. bře 2011

Holky, díky za zkušenosti 😉

katule01
23. bře 2011

Ahoj maminky, máte prosím někdo zkušenosti s tímto golfovým kočárkem? http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-251900-g... Teď jsem se v nich začala "hrabat" a tento se mi moc líbí designově 🙂 A taky že má polohovací nožky a zádíčka... A prý velký nákupní košík... 🙂 Předem moc děkuji 🙂

andalusie
24. bře 2011

Taky sháním golfky, dala jsem je do albíčka, jen nevím, které budou k mé výšce 176cm. Poradíte?
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/andalusie/al...

helulela
3. dub 2011

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s Chicco Multiway. Vybíráme golfky, z těch, co jsem měla možnost vyzkoušet v obchodě, se mi tyhle zatím líbily nejvíc.

olgas
3. dub 2011

@helulela Chicco Multiway máme, jsou dobré,ale na zimu moc ne. Měla jsem problém dostat do nich fusak a ještě malýho přikšírovat.Ale teď už je to v pohodě.Jezdíme s nimi i do lesa a tak a vše zatím vydrželi.

medvik
4. dub 2011

@helulela Chicco Multiway máme, jsem moc spokojená. Na zimu je tedy nepoužívám, to bych nepoužívala žádné golfky. No vy asi ale budete muset koupit sourozenecký kočárek, na zimu, ne? Vítek bude ještě dost malý.

helulela
4. dub 2011

@olgas @medvik díky moc za zkušenosti. Golfky chceme na příležitostné ježdění, když budu potřebovat někam jenom s Vítkem nebo když bude třeba s babičkou. Taky od nich nečekám, že budou zvládat nějaké terény.
Sourozenecký kočárek jsem řešila, ale spíš nebude, těžko bychom to všechno u nás doma skladovali. Zatím to vypadá spíš na buggypod, ale ještě uvidíme, jak na tom bude Vítek s chozením. Ten by totiž na zimu určitě taky moc extra nebyl.

dendy03
12. dub 2011

Maminky nemate někdo tady ty golfky??? http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/3-1-Golfo...

Chci malé na léto koupit už nějaký lehčí kočár, nejlépe golfky a tyhle mě hodně zaujaly. Můžu vědět vaše názory??? Mockrát děkuji!! 🙂

gabinka1012
13. dub 2011

Ahojky maminky,chtěla bych se Vás zeptat zda máte některá golfky cam portofino?Pokud ano napište mi vaše zkušenosti a jestli jste s nimi spokojené.Děkuji

kacka.l
13. dub 2011

@gabinka1012 Zrovna dneska jsem měla možnost je vyzkoušet, kamarádka je má, ještě tu starší verzi, bez polohovacích noh a docela mě uchvátily, vysoká spojená rukojeť, byly lehké. Myslím, že za ty peníze budou dobré. 😉

dendy03
14. dub 2011

@maamu ahoj chtela jsem se zaptat jestli jsi si poridila ty golfky od milly mally. Zvazuji taky ze je koupim na leto a tak bych chtela vedet jake jsou.???

gabinka1012
19. dub 2011

Ahojky
@kacka.l děkuji 🙂
myslíte že by se dal sehnat nějaký univerzální pultík na golfky,myslím místo madla co je před prckem nebo na spojenou rukojet.Pokoušela jsem se to najít na netu ale nedaří se.

lumixii
19. dub 2011

Ahoj, potřebovala bych poradit. Chceme jed na dovolenou a tak potřebuji koupit golfky, ale absolutně nemám tušení jaké. Moje požadavky jsou: Prostorné, lehké, ale přitom bitelné a hlavně s madlem před miminkem, které není potřeba neustále sundavat celé při skládání kočárku. Jsou takové golfky? Určitě ano, jen já o nich zatím nevím 🙂

teddy0305
19. dub 2011

@lumixii my si na dovču koupili babydesign tiny a zatím super. zatím je testujeme jen po nákupních centrech a asi dvakrát jsme s nimi byli na prochajdě a úplná spokojenost

lumixii
19. dub 2011

@teddy0305 děkuji za typ