Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

cvalda
2. dub 2010

jo zdvojený kolečka u vysokých je problém,dá se stím ,ale naučit,manželovi to taky nejdříve vadilo a ted už dobrý,ono u těch golfek to je o kompromisu,nikdy to není jako klasický sporták,nebo tříkolka,mě se komfortu ze speedyho dost těžko ustupovalo 😅 .

cvalda
2. dub 2010

tak at dobře vybereš 😉

andykov
2. dub 2010

Tak jsem na ně byla mrknout, jsou fakt moc pěkný, takže si je koupíme 🙂 Díky za tip.. 😵 A co barvičky? Jaký se Vám nejvíc líbí?

dadka2
2. dub 2010

Já dopuručují značky Peg perego nebo Inglesina. Všude v obchodech mi potvrdili, že to mezi golfkama to nej. Původně jsem chtěla Chicco Multiway (vítěz Dtestu), ale připadalo mi, že má hrozně malou sedačku a dítě z ní skouzává....a taky mi všede říkali, že se dost reklamují kolečka (švagrová je taky reklamovala). Nakonec jsem vybrala Peg Perego Sí a jsem spokojená. Velká nezdvojená kolečka, lehký....paráda. Fakt doporučuju!

ferinka
2. dub 2010

Holky co říkáte na tyhle??? Mám omezenější rozpočet,jelikož stavíme 😔 a tyhle se mi docela líbí
http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-340310-k...

chalotka
4. dub 2010

ahojky andykov. Já už mám multíka doma a jsem spokojená. Taky jsem si nevěděla rady, jakou barvu si vybrat. Máme holčičku a jak na potvoru v našem městě má skoro každý ty červené. Zelené si pořídila kámoška, oranžové se mi nelíbily a tak jsem šla do těch tyrkysových - topazio. A jsou krásné. Vůbec mi nevadí, že v nich sedí růžová holčička. Takže bych do té barvičky šla znovu. Na netu jsou ty barvy ale trochu zkreslené. Tak hodně štěstí při výběru. 🙂

andykov
4. dub 2010

charlot, díky, mně se nejvíc líbí ta červená.. tady moc multíky nemaj.. nebo jsem to aspoň nesledovala.. už mám zamluvený, ve st nebo čt budou, ty červený, ale ještě mlžu změnit, chci to taky vidět na živo 🙂

jmisa
4. dub 2010

Tak my nakonec koupili Jané Sonic Evo, maj vytahovací madla rukojetí o kousek, což oceňuje můj vysoký muž a jsou při složení kratší než Jané energy, což oceńujeme v kufru auta. Na naše využití tyhle golfky stačí.

dainka
4. dub 2010

holky prosímvás může mi někdo změřit délku rukojeti od země k nejvyššímu bodu rukojeti u multíka chicco?dnes jsem se projela s kámošky multíkem ,ale pár let už mu je a ten měl pouhých 99cm což je fakt nízko!!!na natu píšou různé míry a ráda bych měla jasno 😎 jde mě o kolekci 2010 moc díky!!!!

papuellka
6. dub 2010

dainka, kolečka jsem měřila a jsou 15 cm... zatím jezdím jen k doktorovi a do města, babi jezdila i v lese, nestěžovala si, já si zvykám, jsem náročnější... Chicco má i zadní kolečka zdvojená, to já už zas nemusím...

papuellka
6. dub 2010

ferinko, psala jsem níž, přímo z toho obchodu jsem si kočárek objednávala a přímo v té zelené... 🙂

dainka
6. dub 2010

papuelka díky.raději bych taky spojenou rukojet a zadní kola jadnoduchá ,ale nemám kde ten kočárek vidět naživo . 🙄 cena je moc pěkná 😎 píšou 7kg tomu nevěřím můžeš napsat skutečnou váhu prosím?a rukojet do jaké výšky maxim.?jojo jsem žirafka 😀

papuellka
6. dub 2010

dainka, tak nejvíc rukojeť od země jde na 108 cm, kočárek jsem nevážila, ale na krabici je napsaná váha 7,4 kg, je fakt lehounkej... 🙂

danysek27
7. dub 2010

Ahoj holky - taky právě řeším golfáč - tak se chci zeptat? Rozhoduji se mezi Hauck condor a X lander x-go. Kterým by jste daly přednost? Jinak mám kočárek mutsy 4 rider, ale golfky mutsy se mi nelíbí a nechci tříkolku - jezdíme i po lese.
Díky za tipy 😉

dainka
8. dub 2010

papuelka prosím myslíš ,že je to i na mohutné dítě 😎 a po složení nezabere víc než multiway? 😉 jinak ta rukojed je akorát pro mně super.prostě řadila bys ho mezi prostornější golfky nebo naopak?já žádné neměla máme první dítko tak nemám sčím srovnávat jsi moc hodná díky

dainka
8. dub 2010

papuelka 😀 zase otravuju 😀 jde mě o to ,zda je ten kočár i do autobusu a jak snadno se skládá taky jednou rukou?? 😎

misi78
8. dub 2010

Danysek27 hauck neznam ale dneska jsem byla v obchode omrknout ty x-lander xs a moc se mi libi asi do nich pujdeme. Meli je tam jen v barve graphite, me se spis libi vulcano. Ale do lesa teda nevim, my ho chceme jako druhy kocar do obchodu, k nasim a do mesta. K nam na pole a do lesa volim verny x-lander 😀

ajina007
8. dub 2010

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Chci koupit golfky a stále se nemůžu rozhodnout. Líbí se silver cross pop a jané energy, ale bohužel nikde v okolí je nelze vidět v reálu. Chtěla bych poprosit o radu, případně, zda někdo tyto golfáče má a může mi napsat názor. Chci je mít jako jediný kočárek, a tak bych ráda, aby byly pohodlné i na spaní. Díky.

meri
9. dub 2010

Ajino, na Jané jsem zatím moc negativních recenzí nečetla, i mně se líbili, ale když jsem je viděla v reálu, tak jsem je vyloučila.
Jsou praktické tak na občasné ježdění, třeba do MHD...ale holčička mi do nich vešla jen tak-tak. Hledala jsem něco prostorné a pohodlné hlavně pro dítě, taky jako jediný kočárek. Vyhrálo Chicco multiway, zatím moc praktických zkušeností nemám, včera jsem ho vytáhla poprvé, ale holčičce se v něm evidentně moc líbilo, celou cestu si zpívala a pak i krásně usnula 🙂

lucenek
9. dub 2010

ajino mám energy od jane a spokojenost lehké skladné, kvalitní, jsou užší, to jo, ale nám to neva dítka se pak vytahujou více do výšky....

ajina007
9. dub 2010

Děkuji moc za odpovědi. O těch Chicco Multiway jsem přemýšlela také, zdají se takové průchodné, protože mají velká kolečka. Ale kamarádka si je koupila a říkala, že ta šňůra mezi nožičkama na upínání se jí zdá krátká. Pravda, ale je, že její klouček je o tři kila těžší než naše Ella, ta má 20 měsíců a necelých 10 kilo. Stále nemám jasno, mám teď jané slalom pro, který je dost velký, tak všechno ostatní už bude méně komfortní.

lucenek
10. dub 2010

ajino ano vše ostatní je na úkor komfortu, ale pak to budou stejně lítačky jen na písek a zpět.....většinou prcek bude lítat, jen mít jasno, kterou prioriu chceš, zda vynést kočík sama do mhd i s prckem, nebo to ostatní, takže dobrou volbu 😉

danysek27
11. dub 2010

Misi78 - moc díky za radu. I my jeli golfky omrknout a já si tam vybrala peg perego si completo - v barvě oranžové - moc se mi líbil a manžel nic nenamítal - tak asi pořídíme ten. Chceme v létě letadlem na dovolenou a to Matýsek nebude mít ani rok, tak chci něco pohodlného a zároveň bezpečného.

ferinka
11. dub 2010

Holky ještě jsem objevila tyhle,nemáte někdo zkušenosti,zkoušela jsem je i v obchodu a vypadaly prostorně a dobře se s nima jezdilo
http://kocarky.kupteonline.cz/babydesign-golfov...

papuellka
12. dub 2010

dainka, a jak máš velké dítě, náš prďola má 85 cm a 11,5 kg, vejde se v poho i v bundě. Golfky jsou fakt lehký, unesu je i s malým a to jsem zase prcek. Zatím jsme cestovali vlakem a všechno v pohodě, všude hezky prolezu.

misi78
12. dub 2010

Ferinka, kamaradka je ma a je s nima spokojená. 😉

ferinka
12. dub 2010

Misi:tak to jsem ráda,protože zatím vedou 😎

dainka
12. dub 2010

papuelka ,je mu 14měsíců 80cm a 10,55kg a ještě nechodí a asi hned tak nebude ,jeho tatínek chodil až na 18měsících 🙂 asi pojedem příští týden do hradce k.omrknout kočárky.tento tam nemají zase spousty jinejch.mám strach vzít něco co nemohu předem vidět naživo .teda pořád váhám a třeba ho nakonec obědnám búhví 😉 jde mě opravdu o prostornost a v tom vede multiway bohužel pouze vtom 😠

ferinka
12. dub 2010

Tak se skus podívat na ten jak jsem tu dala teď odkaz,ten je prostorný super a za rozmné peníze 😉

dainka
13. dub 2010

ferinka ,ten má nízko rukojet a velkou váhu na druhý kočár !