Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

myky
28. led 2010

Pavlina05 já myslela max těch 8kg 🙂 . Já totiž zjistila, že když zajásám nad nějakýma golfkama, tak zjistím, že mají 10kg ☹ . To vůbec nechápu!
Pravě mě příjde, že ty polohovatelný nožičky bych chtěla. Malý v nich bude jezdit, když mu bude rok a kousek a ty nožičky nevim, jestli by mu moc neplandali. Navíc doufám, že v nich bude na cestách dost spinkat. Tak proto chci to polohování nožiček.

myky
28. led 2010

Jo a Moon fit se mi líbí, ale jsou široké 60cm a já potřbuju nejvíc 50cm kvůli výtahu u doktorky. Tam se totiž nevejdem a musim kočár nechávat v přízemí. Což mi vadí.

pavlina05
28. led 2010

myky
aha. Na každých je něco ☹

myky
28. led 2010

Pavli jj, bohužel. Ale určitě nějaké najdeme. Já vybrala ty Römerky, ale chci barvu Neptun (šedoh-nědé) a ty jsou všude za cca 5000,- a ty mars šedo-červené se dají sehnat i za 2900,-. Tak to nechápu? ☹ Navíc o nich někde píšou, že mají 8kg a na jednom obchodě píšou 10kg. Tak bych potřebovala radu od někoho, kdo je má. Nebo třeba podobné od jiné značky a s těma vlastnostma, jak jsem psala. To by bylo super 😵

papuellka
28. led 2010

Tak jsem je našla, kdyby někdo snáněl golfky trojkolku, polohovací spojená rukojeť, jdou do lehu a polohování nožiček /četla jsem, že u trojkolek nejdou/, jen škoda, že nabízejí jen v černé barvě a ta cena + dokoupit boudičku, jsou i jako čtyřkolka a ty mají krásné barvičky, no nejsou super?🙂

beruska2x
28. led 2010

teda 10kg golfky to je hooodne, to ma skoro nas portak 😲

papuellka
28. led 2010

Úplně mě očaroval, že jsem se na parametry ani nekoukala, někde úvádějí, že jsou to golfky, jinde už jako sportovní kočár... 😠

pavlina05
28. led 2010

Je krásný, ale váha na golfky neodpovídá 😖
´

myky
28. led 2010

Holky a jak jsem koukla na odkazy papuellky, tak v některých je 8kg a jinde 10kg. Tak by mě zajímalo, jak to s těma váhama je? To mám i u svého kočárku a motá mi top hlavu ☹ .

ludmilka
28. led 2010

My mame Romer Yanis farbu mars (cervenoseda) a sme spokojni. Kupili sme ich za 1800kc. Ale skutocnu vahu neviem, lebo ich mame u babicky. A viem urcite, ze vaha bola napisana na krabici, ked sme ich vybalovali, ale nepamatam si aj keby ste ma zabili... 🙂

myky
28. led 2010

Jééé ludmilka a jsou teda dobrý jo? Fakticky nemaj něco, co by ti vadilo, překvapilo, nebo naopak příjemně potěšilo? Já jsem nešťastná, protože chci ty v barvě Neptun a ty jsou o hodně dražší, než ty červeno-šedé. Vůbec nechápu proč?

ludmilka
28. led 2010

Neviem ani ja. My sme sa rozhodovali medzi PP pliko a Romerom a fakt som stravila v obchode dobru hodinu pri vybere a nenasla som nejaky vacsi rozdiel medzi nimi...A nakoniec rozhodla cena, bol tam rozdiel 5000kc. Prekvapilo ma, ze po dvoch prechadzkach zacali kolieska skripat, ale namazali sme a bolo to v pohode. A potesilo ma, ze drobec, ma 15mes. a 12kg, sa tam v pohode vosiel aj s fusakom a aj si pospinkal a ze nemusel mat ohnute nozicky. Ale nie je to ako sportak, manipuluje sa s tym urcite horsie...

myky
28. led 2010

Ludmilka, díky 😀

maamu
29. led 2010

Mně se líbí Golfky Milly Mally Venus Blue a je za rozumnou cenu
http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/3-1-Golfo...

daja999
29. led 2010

Já bych volila Silver Cross Pop, jsou lehké a pěkné. Výrobcem je Anglie, tak doufám, že to mluví i o kvalitě. Chci si je také koupit ale ještě přemíšlím jestli zvolím Pop nebo Pop Vogue? Nánožník se sice musí dokoupit, ale zase slouží i jako zimní pytel nebo spodní část je jako vložka pod malé miminko. Přijde mi to úžasné. Mám zato, že pláštěnka je součástí. No raději se podívej tady. : 🙂
http://www.babydracek.com/zbozi/3388--golfove-h...
Zapoměla jsem - najdeš tam i další doplňky. Daja

chalotka
31. led 2010

Ahojte holky, taky si lámu hlavu, jaké golfky pořídit. Pořád nevím. vybírám na internetu, ale je to úlně něco jiného, než když je vidím na živo a můžu si je ošahat. Nemáte někdo zkušenosti s typem Heike Hauck Design Como ? Myslím, že jedna maminka tady o nich psala. Celkem se mi líbí, akorát jedinný kamenný obchod je až v Plzni a já jsem z Havířova. Takže cesta pro mě nereálná.
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

usounek25
31. led 2010

ahoj, můžete mi prosím poradit golfky - syn má rok a něco, má 10,5 kg a 84 cm, takže něco prostornějšího, s většíma kolama, protože bydlíme na vesnici a je tu dost hrozný terén. No a cena tak max. do 4000 Kč. Děkuju za tipy

antarres
2. únor 2010

Ahojky.
Koukněte na tyhle, nám se povedla aukce za 1400+ doprava 600, doma jsme je měli asi za 4 dny. A jsou fakt dobrý, odpružený kola, velkej košík.....odendavací madlo, polohovací až do lehu, dobře se skládají. Je to dobrá značky. Golfky jsou u nás k mání asi jen ve dvou obchodech, cena 4500 mě opravdu odradila od koupě tady v Čechách.

http://global.ebay.com/search?Query=ABC+design+...

chalotka: Tak jsem nejdřív chtěla golfky taky od Heike Hauck, ale nakonec jsme pořídili na ebay. No a po Vánocích jsme byli v Globusu a normálně je tam měli vystavený. Akorát nevim, jestli to byl ten typ Como. Tak to ještě obhlídněte, docela jsem se divila, že je tam měli. 🙂

ve24
2. únor 2010

ahojky, abc design amigo, ale seženeš v hodně obchodech a stojí nová kolekce 2010 kolem 3500,-, sama jsease na ně dívala. 🙂

chalotka
4. únor 2010

antarres: Díky moc za tip. Určitě to obhlídnem. Taky bych tomu nevěřila 🙂

misa84
4. únor 2010

ahoj holky, mate nektera zkusenost s inglesinou? http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Ingle... zacinam byt zoufala...
honzik ma 15 mesicu, golfky poridime az roztaje ten protivny snih, to mu bude tak rok a pul pomalu, ma ted 13kg....vim, ze asi nejlepsi je multiway, ale me se proste nelibi, no... 😒

ve24
5. únor 2010

ahojky, prodávám nové golfky easy go loop, mám je nafocené v albu, jednou jet´é v nákupním centru, já jsme s nich nadšená, ale malá v nich nechce sedět, pořád líta vedle, tak jsou nám zbytečné. Zákuka do 1/2012, nemáte někdo zájem? Cena i s dopravou 2300,-

kacka.l
5. únor 2010

Holky jen jsem Vám chtěla napsat, že jsem zvážila jané energy a pliko lite a janéčka mají v reálu 7,4kg- žádných 5,6 a PP pliko lite mělo 7,1kg, takže ještě lehčí než energy. 😉

pavlina05
5. únor 2010

misa84
😉 vypadají dobře, cena i váha.Jaké jsou však v realu?

luca30
5. únor 2010

Ahojky myslíte si, že casualplay vintage se dá používat jako golfky na vesnici nebo je to zbytečně velké?? Nemáte s nim někdo zkušenost? Děkuji

lumixii
5. únor 2010

Tak já mám golfky Promex, jsou super, nechá se rukojet i spojit, nebo udělat jakoby na klasiku... velký nákupní košík, větší kolečkna, né vyloženě ty maličká, polohovatelný nožičky, bytelný až až.. veliká kapsa na boudičce, kterou snad využívám víc jak nákupní košík 😀 zádíčka jdou plynule až do lehu... malej je v nich suprově krytej..
no a ted taky to hlavní negativum.. jsou nehorázně těžký.. mají 10 kg.
PAVLINA: a jsem u toho zase 😀 se v každé diskuzi dopracuji k tomu, co všude opakuji.. je důležité si ujasnit
priority.. kočárek sice vše co jsem chtěla má... je i prostornej... ale tá tíha, když ho musíte zvednout a dát do auta... to je občas dílo... 😀 😀
Kdo zas tak často golfky nezvedá tak pro toho můžou být super.. jinak totiž super jsou 😀 😀

myskin
6. únor 2010

Ahoj holky, nemáte některá golfky Gesslein Swift nebo Gesslein bugy S1? Viděla jsem je v kamenném obchodě a po vyzkoušení jsou super, ale nemohu se rozhodnout. Jezdí se s nimi dobře i jednou rukou, jsou prostorné, záda dobře vyztužená a polohovací až do lehu, skládání v pohodě a nosnost až do 20 kg. Swift váží 7 kg a nemá polohovací nohy, je to golfáč hlavně do města. Bugy S1 váží 9 kg, má polohovací nohy a bude lepší v náročnějším terénu. Tak jestli máte praktické zkušenosti prosím sem s nimi.

brisalek
7. únor 2010

myskin taky o nich premyslim, ale nemam. Jak maji ty swift velka kola?

teessa
7. únor 2010

ahoj též se přidávám do klubu zoufale vybírajících golfky..jak už tu někdo psal příde mi nesmyslný pořizovat težší jak 7,5 kilo protože to už je lepší koupit normální sporťák... zatím se mi hodně líbí chipolina ale nevím jaký sou v reálu nemáte někdo zkušenost?? ale mám předvybranejch dalších cca 30 kočárků tak se du hrabat dále....