Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

smisatko
16. dub 2010

ahoj holky, jake mate zkusenosti s multiway chicco případně s jinýma kočárkama ohledně prostoru pro nožičky. Máme obříka a bude to problém asi u všech těch kočárků co? tušíte , existuje nějaký golfáč s větším prostorem na nožky? díky mooooc.

misak78
19. dub 2010

ajina007: Silver Cross pop mám, jsem moc spokojená, zádíčka jsou polohovatelná skoro do lehu, jsou lehounké a super se ovládají. Hlavně co oceňuji je stínítko na stříšce- to někdo vymyslel hlavou. Nejenže mi na malou nesvítí sluníčko, ale při dešti jí to necáká do obličeje (samozřejmě je k tomu i pláštěnka, při přeběhnutí jí nedávám). Jediné co je na závadu (ale to je úplně u všech golfek) malý prostor na nožičky... Jo a málem bych zapomněla- také vymyšleno hlavou - mají popruh (jako u opravdových golfových holí) přes rameno- tudíž vláčím dítko v jedné ruce, přes rameno golfky a tašku v druhé ruce. Skládání a rozkládání je taky velmi jednoduché.

kajra
20. dub 2010

Ahoj holky. Tak taky nevím. Chtěli jsme kupovat peg perego p3 pliko completo, protože nám byl doporučen, ale včera jsem na procházce potkala paní a ptala se jí na názor. Měla ho, pouze 1 rok a po půl roce už ho reklamovala, že tam cosi prasklo, pak se protrhal košík, no kolečka měla úplně sjeté a potrhaný polstr v ohnutí nohou. Říkala, že ho tenkrát kupovala taky na doporučení, za 10 tisíc, ale dnes už by si ho nekoupila. Golfky prý přitom ani tak často neskládá...No tak jsem zas tam kde jsem byla a nevím. Máte někdo zkušenost s Jane solo?

smisatko
20. dub 2010

ty jo, tak jsem koukala na multiway chicco , ale ted mi zase tvrdej, ze jsou dost tezky proti treba jane energy, no tak nevim nevim, má nebo měl tu někdo podobné dilema mezi těmahle dvouma? může mi někdo napsat nevýhody jané energy a kdo je má, estli jsou dost velký pro našeho obříka?
díky moc

kubinaa
21. dub 2010

Ahojky já ti sice s jane neporadim.ale mám doma taky obřici 😀 je jí 11 měs a ma skoro jedenáct kg.dobu sem řešila golfky,a v neděli sem jí prostě čapla a jela do bejby centra a tam jí posadila do všech možnejch kočárků,favoriti vypadly hned,lehké golfky taky .pač to byly chrastítka snad pro panenky 😢 nakonec sme si odvezly golfky zekiwa saturn černo červené,značka je německá sice né moc známa ale vůbec né špatná,kočár sice není nijak nádherný,teda podle mě,líbil by se mě jinej.ale je to jeden z nejvyžších kočárků,navíc ještě vysouvací rukojet,místa haba kuk fakt širokej a prostornej,k tomu je velkej nánožník poměrně teplej a pláštěnka zakryje celý kočár,polohování nohou i zadíček,jen ta váha,je docela těžký asi 8-9kg odhadem ale v poho zatím jí v tom unesu,já moc mhd nejezdim tak sem váhu neřešila.byla sem s ním zatím 2krát.doma jezdim hlavnim sportákem s nafuk.koly,ale zatím supr myslela sem že to bude daleko horší 😀

lucenek
21. dub 2010

simsatko kdybys pročetla pár stránek nazad tak se dočteš...
ám energy a pro mě jediná nevýhoda asi není 😀
ne jsou úzké ale mám normální dceru ne buřtíka tak je to naprosto oukej

jitulka
27. dub 2010

Ahojky, nemáte někdo zkušenosti s golfkymi Venus. Docela se mi líbí:o) Jsou levné a hezké, ale něviděla jsem je v reálu, tak se bojím abych si je neobjednala, ale nebyli nějaký škaredý:o(

dainka
29. dub 2010

tak jme koupily chicco multivay červený a jsou super !prošly jsme dvě velkoprodejny a komromis cena prostornost a nízká váha vyhrál mult.malej se vněm okamžitě zabydlel a tůze mu sluší 😎

zuzankast.
30. dub 2010

ahojky, taky jsem tu pred casem byla pro inspiraci, jake golfky vybrat.Nakonec me okouzlily Espiro magic 4 2010. Holky muzu je jen doporucit! lehoucky - 6.5kg, prostorny, spojena rukojed, odpruzeny, polohovatelny zadicka skoro az dolu,cena dobra - no proste super!Dobre se skladaj, cestujem v pohode i busem.

saronka
4. kvě 2010

ahoj ráda bych pořídila na prázdniny a obasné jízdy MHD golfky.. v obchodě mi doporučili Patron Pluton,docela se mi líbí máte některá zkušenost??

berulinda
4. kvě 2010

ahoj, taky jsem uvažovala o espir'o magic 4, nakonec jsem pořídila Hoco Hawk, měla jsem tyto dva kočáry možnost srovnat naživo a u mě zvítězilo Hoco, zvednu sama i do mhd, konstrukce je kovová, takže se snad nerozvrže, jezdíme něco přes měsíc a naprostá spokojenost. díky spojené rukojeti se v pohodě ovládá i jednou rukou, za druhou vodim druhýho prcka, nepřeklápí se, když se za něj pověsí, bezvadný

krusinovka30
9. kvě 2010

ahojky, já jsem taky ve stadiu hledání. Strašně se mi líbilo (na pohled) CAM portofino, ale neviděla jsem je naživo a dočetla jsem se, že jsou mrňavé a nemají polohování nožiček.
Tak přemýšlím nad Chicco multiway, dainka píše že jsou super.
uvidíme,

alti
10. kvě 2010

Ahojky,
krusinovka30 mám půjčené golfky CAM portofino a stačila jedna procházka a jsem z nich totálně zklamaná. Nechtěla jsem už pro druhé dítko kupovat nové golfky, protože ale jedeme na dovolenou a nechci si jí zkazit tak hledám taky nové a po obchůzkách po třech obchodech musím dát zapravdu ostatním co chválí Chicco multiway! 😉 Jsou barevně moc hezké, lehké a snadno se ovládají. Malého jsem do nich posadila, položila a jsou opravdu dobré. Prostorné a i skládání je lehké. Budu rozhodně objednávat! CAM jsou příšerné - malá kolečka se pořád zasekávají, nájezd na obrubník je těžko zvládnutelné a celkově jsem z nich utahaná 😒 Boudička je taky spíš jen na ozdobu! Možná je to tím, že jsem zvyklá na sporťák tříkolku s velkýma nafukovacíma kolama, která je dobře ovladatelná, ale i Chicco se mi dobře ovládalo a větší odpružená kola tomu asi hodně napomohla. 😉 Nejlepší bude, když si vybereš nějaký kočárek jít si ho vyzkoušet co vyhovuje mně nemusí vyhovovat jiným a naopak. Pevné nervy s hledáním golfáčků a šťastnou ruku. 😀

dadka2
10. kvě 2010

Já doporučuju Peg Perego Si, lehké, jednoduchá velká kolečka. Původně jsem chtěla Multiway, ale když jsem tam posadila malého, tak mi připadalo, že z té sedačky vypadne. Má hodně krátké sedátko a ve dvou různých obchodech mě upozornili na časté reklamace koleček, což můžu potvrdit od švagrové, která je taky reklamovala. Pokud prý chci kvalitní golfky, tak mám vybírát značky Peg Perego nebo Inglesina.

kacka.l
11. kvě 2010

Za mě taky sí, nejlepší pro mě, co jsem kdy měla.

romulda
11. kvě 2010

Ahoj Maminy. Tak já se zase přikláním k Chiccu Multiway. Máme je od ledna a zatím teda samá chvála. Jen bych vytkla to, že když mimčo spinká a je sklopená opěrka, tak se těžko dostanete do košíku. Ale to je maličkost. Mají větší kolečka a hravě zvládnou terénky. Malá je v nich radši, než ve sporťáku. 😉

romulda
11. kvě 2010

A myslím si, že cena je taky super. V ceně je i madlo (super věc!), pláštěnka, nánožník a držátko na flaštičku. 😎

ferinka
12. kvě 2010

Nebo tady je trochu jina verze těch hauck
http://face.aukro.cz/item1030232796_sportovni_k...

senja
13. kvě 2010

Ahoj, premyslim o golfkach jen na leto, max podzim, mozna castecne i nasledujici jaro. Mame obrika - dlouhy a tezky. Bohuzel vetsina golfek je tak cca do 13kg, jsou nejake, ktere by utahly i vetsi "naklad"? Poradi prosim nekdo?

romulda
15. kvě 2010

Ahoj senja. Tak já bych ti mohla doporučit právě chicco multiway 🙂 . Mají snad z golfek nejdelší zádovou opěrku, jsou prostorný a bytelný. Vašemu "drobečkovi" by určo udělaly dobrou službu 😎 .

tonica
15. kvě 2010

Taky resim porad golfky, ufff.

Feri - ty Hauck shopper jsem vyzkousela. Jsou spatne ovladatelne. Zjistila jsem, ze mi absolutne nesedi ta zdvojena kola. Nicmene taky trvam na spojenem madle. Zatim v mem testu vyhravaji Babypoint Mark Q, ale v prodeji budou az v cervnu...si pockam. 😉

tonica
15. kvě 2010

Ma nekdo ty golfky ? Uvitam vase postrehy..

http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=1965781

dainka
17. kvě 2010

krusinovka,vřele doporučuju chicco mult.!!hledání golfek jsem věnovala moooře večerů a měla jsem na vybranou bud lehký a pěkně vysoký madlo a nekopat se jenže malej bez prostoru chuděra sardinka nebo se hold trochu sehnu se svou žirafí výškou ,ale za pohled na fakt spokojený dítě bylo rozhodnuto,žádné jané a podobný rachtátka nýbrž multíček stal se váženým členem rodiny.krásně ho bafnu a vynesu do schodů i s malím a o proti starším ročníkům je vylepšenej o plynulé polohování a 5cm výška madla navíc. .terén jsme sním taky udělaly díry,kameny tankodrom ale nafukovací kola jsou nafukovací kola .na chodník se najíždí skvěle a ač jsem se bála manipulace jednou rukou u golfek jde to taky.má výhodu zase jako věšáky na tašky s nákupem což u spojený nejde 🙂 ještě kupujem vozík croozer jsem zvědavá na kočárkovou verzi ,ale to sem asi nepatří 😉 už se mooc těším až vyjedem všem přeju spokojený nákup jako máme my 🙂

dainka
17. kvě 2010

oprava.vysoká rukojet a ne madlo 😀

aleachim
17. kvě 2010

mě z výběru golfek už šibe. Chtěla bych lehké, ale zároveň odolné s většími koly, aby zvládly i nějaký trochu terén. Už jsem si myslela, že mám vybrané Jane energy, ale teď zase nevím. 😒

dainka
17. kvě 2010

aleachim já tě chápu mně strašily ve spánku 😀 jané jsem mněla možnost vidět a jsou ůzký a hlavně fakt nejdou do lehu jen sed a paní říkala že jsou spíš do letadla na občasné popojetí záleží jak chceš využívat .malej v nich nechtěl bejt řval v krámě ,ale jezdit po hladkém se snima musí super nekopeš se do kol.a rukojeť vysoká já však radši komfort pro dítě 😎

haanhobe
17. kvě 2010

My jsme teď koupili Baby design pony, má velká kolečka, je pohodlný, pevný, za rozumnou cenu. Snad bude sloužit.

aleachim
17. kvě 2010

dainka, byla jsem s dcerkou v obchodě a mám na jane stejný názor 😖 . takže jsem tam, kde jsem byla. Líbil se mi ale tento Baby Design - Baby design - Tiny 2010 Nemáte někdo zkušenosti?