Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

grisgot
6. únor 2008

Ahoj maminy, vím..je tu podobné téma sporťák nebo golfky..já bych ale spíš potřebovala poradit, když golfky, tak jaké? Chtěla bych, aby bylo možné polohovat záda a aby se dobře složily do auta, popřípadě do letadla, chystáme se na dovolenou..cena nerozhoduje, bude to svatební dar.. 😉 Díky..

puckalucka
23. únor 2010

Na nákupním košíku mi nezáleží, chci to spíš jen tak na courání po obchodech a pak na nějaké výlety na jaře a v létě, kdy už budeme větší 🙂 . Všechny ty, cos mi dala odkaz mi přijdou moc robusní, chci právě něco takového jako je ten joker a cena tak do 1500,-. Ale moc díky za reakce 😉

teessa
23. únor 2010

puckalucka skus kouknout na chipolino mají jich hodně a jokerovi podobný a jedny jen nevím který se daj sklopit do lehu....
porád váhám že stejně asi zajdem na ten veletrh než to všechno obíhat jednotlivě tak my asi uvidíme pak

koty
24. únor 2010

puckalucko, psalas, že dítku je 7 měsíců. To znamená, že nejspíš neumí chodit a ještě nějakou dobu nebude. Courání po obchodech, to je kolikrát i pár hodin a dost často i nějaký ten spánek. Dítě bude celou tu dobu právě v tom kočárku a mělo by mít pohodlí i trochu místa na případný "pohyb". To, o čem uvažuješ, je prostě pro sedmiměsíční mimi v 99% případů blbost.

luciejadr
24. únor 2010

Lucy.l. no já mám 183cm.. tak to je zase rozdíl. na ty Cam jsem jednou koukala. no kouknu znova 😅

beruska2x
24. únor 2010

ouckalucka ja mam teda starsiho prcka ale jen na prejeti stacej... uz jsme jezdili loni v lete a spokojenost Chipolino prego, mam je v albu a cena cca 1400,-

kacka.l
25. únor 2010

Já jsem původně chtěla tyhle.
http://www.skrblikshop.cz/golfovy-kocarek-arti-... i jsem je okukovala, a nebyly špatné.

a pak jsem jednou narazila v hypernově na tyhle, přišly mi jako napodobenina jané energy-fakt se mi hodně líbily, a stály v akci 900,-

http://www.terulka.cz/terulka/eshop/2-1-KOCARKY...

Já jsem ale nakonec skočila u starších peg perego Pliko z MMB a jsem úplně spokojená.(ty grapi bugg, jsem viděla až poté, co jsem měla Pliko, jinak bych je hned brala.)

dainka
25. únor 2010

ahoj poradí někdo ,mám 181cm a scháním golfky i do terénu pokud možno levnější 😉 chicco multivay je celkem chváleno ,ale mám obavu ,že mé žirafí výšce nestačí .máme hluboký orlando starší a šimonkoj je rok váží 10kg a 78cm žádný drobek.jsem zoufalá opravdu v tom tápu jestly koupit jen lehounký utíkátko které bafnu a vmžiku naložím do busu či auta máme felicii a do terénu ten náš starej nebo něco mezi ???ráda bych něco do 4 tisíc a abych se svíma sloníma nohama nekopala do koleček díky za zkušenosti a rady

amelie001
25. únor 2010

My máme od včerejška Hauck Alu sport 2010,jsou moc hezké a bezva se s nima jezdí🙂

dainka
25. únor 2010

ten hauck sport má moc malá kolečka .je zde někdo s mojí výškou 181cm kdo vlastní chicco multivay???

kacka.l
25. únor 2010

Já myslím, že ti budou malé, zkoušela jsem si je v krámě a mě neseděly a to mám jen 175cm, co mi vyhovovaly byly jané energy, ty měly výšku fakt super, ale zase jsem kopala do koleček, mám osmičku nohu a navíc jsou na můj vkus blízko u sebe, takže šly z domu a teď mám Pliko a super, polohovací rukojeť, takže na nejvyšší jsou jako jané energy, a myslím, že zvládnou i terén. Mám starší z MMB, ale jsou super.

holesov
25. únor 2010

Ahojte,ja mám golfky chicco multiway jsou fájn,velké kola,prostrorné,pěkně se složí a jsou lehké,,, kupovala jsem je v lednu,takže nové,kolekce 2010,kdyby někdo měl zájem prodám,,, máme totiž ještě x-lander a nevyužijem,,,

holesov
25. únor 2010

muj email borenovaci@seznam.cz

dainka
25. únor 2010

díky koukala jsem na ně ,ale bohužel jsou moc drahý 🙄 🙄 a nemáte někdo baby point fortuna?jak jsou na tom s víškou?nebo hauck shopper???moc děkuji

dainka
25. únor 2010

http://www.detskyruzek.cz/kocarky/golfky/hauck/... tady je odkaz máte někdo ???mně se moc líbí ,ale naživo ho neznám

chalotka
25. únor 2010

ahojky holky, tak já už vybírám glfky taky pěkně dlouho a stále jsem ty pravé nenašla. Jen jsem četla testy golfek a nejlépe vyšly chicco multiway a inglesiny. Pokud by měl někdo zájem, mohu napsat hodnocení dalších golfek. Já osobně uvažuju o těch chicco, ale nejsem nadšena z těch barev ☹ - máme holčičku.

chalotka
25. únor 2010

A nemáte některá zkušenost s těmahle golfkama? Je to sice asi polská výroba - tak mám trochu strach, ale vzhledově se mi líbí. http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=478040

papuellka
25. únor 2010

Já taky stále vybírám, myslím, že je malej nebude ani potřebovat než ňáký vyberu. 😀 Když mně se líbí většinou vždycky ty drahý. 😠 A není lepší spojená rukojeť? Ikdyž tady se mi líbí tyhle, mají i hezký barvičky. http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=168...

robin154
25. únor 2010

Holky taky jsem strašně dlouho vybírala a nakonec jsem objednala Inglesinu http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1... Měli jsme i hlubokej a spokojenost, tak doufám, že golfky budou taky dobrý

pavlina05
25. únor 2010

je moc pěkná ta Ingl., ale na golfky dost drahá.My měli bytelný sporťák,tak jsem nechtěla dát za golfky víc jak 3.000,-

puckalucka
26. únor 2010

Koty, jojo už koukám jen po polohovacích 😉 . Mám nabídku na Neonato Pippo za 1300,- a Cam flip za 1000,-. Které byste si vybraly? Poraďte, prosím. Kdyžtak vložím fota do alba.

puckalucka
26. únor 2010

Už jsou v albu a opravuji chybu Neonato Pippo jsou za 1200,- i s poštovným a Cam Flip za 1000,- plus poštovné...

chalotka
26. únor 2010

Ahojky puskalucka, mě osobně se líbí ty neoneto pippo. Ale slyšela jsem, že i ty cam flip jsou dobré. Ale asi bych volila ty neonato - víc se mi líbí designově. Holky, koupila si některá z vás golfky, které by mohla bez výhrad doporučit? Je někdo se svými golfkami úplně spokojený?

kacka.l
26. únor 2010

Já s Plikem. 🙂

chalotka
26. únor 2010

ahoj Kacka, prosím tě a můžeš napsat přesný typ toho plika? Nebo hodit odkaz? Díky moc.

koty
26. únor 2010

puckalucka, ty kočárky jsou si dost podobné 🙂

Cam je bytelnejší a trošku líp propracovaný, co se týká ložné plochy. Ale je těžší, trošku větší a má pěnovou rukojeť, která má občas tendenci se drbat.

Neonato je lehčí, menší a ta plocha pro mimi je taková maximálně jednoduchá. Má umělohmotnou rukojeť.

Pokud seš vyšší, brala bych Cam, každý cenťák se hodí. Ale dost záleží na stavu, v jakém ty kočárky jsou. Cam, pokud přežijí první dítko, jsou prakticky nezničitelné.

JInak kdybys měla po ruce za nějakou slušnou cenu, váhově mezi je Chicco multiway a prostorově pro mimi je to úplně jiná kategorie.

koty
26. únor 2010

chalotka, peg-perego atlantico 😉 Ale on to ve skutečnosti je sporťák, protože má spojenou rukojeť. Má 9 kilo, sklápění do lehu, velký přístupný košík, madlo je součástí konstrukce, střecha v sedu otočná až k madlu. Střecha se dá i sundat a letní verze se dá rozebrat na takovou clonku. Dá se na něj nacvaknout hluboká korba.Je pratelný. Má 19 cm kola, takže mu nedělá problém terén ani hopsání z/do schodů. V nouzi se do něj pohodlně nacpu dvě děti, příslušenství a nákup.

Akorát už se nedělá, protože homo chodilus holt je na vymření a tohle není po složení zrovna nejskladnější kočárek.

zuzankast.
1. bře 2010

ahojky, mam mozna hloupej dotaz, ale je mozny KOUPIT NÁHRADNÍ KOLEČKA KE GOLFKÁM? A jeste jeden, jsou i golfky s nafukovacimy koly? To asi ne co? Mam kocar s prednima umelyma koleckama a na kostkach to hrozne skace a drnca

teessa
1. bře 2010

náhradní kola ke kočárkům se stopro pordávaj

chalotka
1. bře 2010

ahoj holky. Tak já jsem začala silně uvažovat o chicco multiway. Slyšela jsem samou chválu. Jen se mi moc nelíbí ty jejich barvičky. Koukněte prosím na odkaz a pisněte, jakou by jste vybraly. Mám holčičku - a nemusí to být jen holčičí barva. Díky moc. 🙂
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=6...