Jaké golfky s nosností nad 15 kg? Poraďte

tobisacek
28. čer 2012

Holky poraďte prosím jaké golfky, máme jané slalom, tak je teď těžké přejít na golfky, protože je to pro mě spíš takový hrkací cosi☹ ale prostě je potřebuju! Říkala jsem si, že koupíme chcicco, dobrá cena, velký, každý je s ním spokojený,...ale mají nosnost jen 15 kg a to my už máme teď☹ chtěla bych plynulou jízdu, vhodné do města i do terénu, na spaní...dívali jsme se i na golfky jané, ale nevím☹ v obchodě nám doporučovali kočárek britax romer, že je to takový na půl sporťák a na půl golfáč, ale moc tu značku neznám a nosnost má taky jen 15 kg☹ S manželem se nám líbí Peg perego, ale ta cena mi pro nás přijde přehnaná, nebudeme jezdit každý den. díky moc!!

maminkahodonin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tobisacek
autor
29. čer 2012

mrknu, díky moc😉

kacka.l
29. čer 2012

Baby jogger city mini je do tuším 30kg, ale ta cena. 🙂 jinak vesměs je uvedeno do 15kg, protože to nařizuje EU, pokud se ti líbí nějaký kočárek, tak se na něj podívej i na zahraničním webu, u nás píší, že je do 15kg v holandsku nebo tak bude do 20kg. 🙂v pohodě to uveze.

tobisacek
autor
29. čer 2012

je dík😉 na baby jogger jsem se dívala a líbil se mi moc, ale právě ta cena☹ pořád přemýšlím nad tím britaxem, nevypadá marně a moc se nám líbí jané nanuq, ale mám strach, že budou malé☹ a skončíme u chicca 😖

kacka.l
29. čer 2012

Já osobně bych si chicco nekoupila kvůli těm zdvojeným kolům, to je stejné jako pliko, v zimě se s tím nedá jezdit, taky zvaž spojenou rukojeť je to fakt super. Ty berany jsou prostě hrkátka. Nechci chicco nijak hanit, ale vedle britaxu si myslím, je na druhé koleji. Co vím, tak si hodně maminky chválí právě britax agile, dále navington scooner a ty joggery. Mě se na tom britaxu hodně líbí i ta bouda, jde rozepnout a zvětšit. Jo a ještě mě napadly cybex callisto.

kacka.l
29. čer 2012

Aha, tvůj syn už je velký. Můj má 3 roky a momentálně jezdím s quinny senzz, fakt super, i pro velké děti. Tak to bych ty cybexy vyloučila a přidala tfk buggster-použitý, pliko taky vyloučila, s tak těžkým dítětem se už špatně vozí, britax má na něj tuším ale jen opěrku 45cm. Takže ani ty chicca nemusí být pro tvého synka špatné, záleží jaký ty chceš. 🙂

tobisacek
autor
29. čer 2012

😀 ty jsi zlatá😉 jj právě měl už dva a půl, měli jsme janéčko a max spokojenost, ale odešlo mi auto, tak právě řeším golfky, kdybych jela někdy vlakem☹ mně se ten britax taky líbí, bouda, kapsa vzadu,.. ale mám strach, že bude malinkej a já ty golfky prostě nemusím☹ ale obávám se, že ty chicca jsou největší☹ teď jsem ještě objevila icoo pluto, mají je teď u nás v akci za šestku,..ale to už je fakt hranice.-(( my je už zas tak moc nevyužijem, píšou tam, že je i na starší děti,...ale přijde mi to pro nás už rozmazlenost 😉 a přemýšlela jsem o jetých, ale když ty golfky jsou rozvrzaný samy o sobě a ještě pořídit jetý☹ ty tvoje vypadaj taky dost dobře, jak je máš dlouho? a kolik váží? no jsem fakt zvědavá, jak dopadnem😀 chceme jet zítra protože u nás v Olmiku mají ve dvou hlavních kočárkových obchodech slevu 5 %, hlavně doufám, že malej bude ochotnej alespoň do třech kočárků sednout😀 z jedné strany mě mrzí, že jsem to nezačala řešit dřív, ale nečekala jsem, že prodám komplet jané během týdne, ani jsem se s ním nestihla rozloučit☹ ale na druhou stranu zase skoro tři dny hledím do noťasu na golfky a recenze až mi z toho hrabe a mám strach, že přeberu!! vždycky se pro nějaký rozhodnu a pak si přečtu něco negativního😀 ale asi rozhodující bude, jak bude malýmu😉

adelkav
29. čer 2012

My používáme Maclaren Techno XT a jsou super, mám podobné požadavky jako ty a všechny je tyto golfky splňují. Jen ta cena je trochu vyšší☹

tobisacek
autor
30. čer 2012

Tak to vyhrál černý britax😀 koupila jsem si do něj tyrkysovou vložku a vypadá luxusně!! a dnes v obchodě jsem viděla jednu maminku s červeným a taky jsem na něm mohla nechat oči🙂
Výškově je teda tak tak, ale šroký je dost, celkově mi přijde fakt super, ale ještě jsme s ním teda nikde nebyli😀
Golfky jané byly nádherný, ale moc malý a ta stříška je teda taky hrozně mrňavá a ani se nedá prodloužit☹

ptjj
5. zář 2013

@tobisacek Můžu se zeptat, jak jste s Britaxem spokojení? Dneska jsem ho koupila a doufám, že nebude problém 🙂

tobisacek
autor
8. zář 2013

byl v pohodě, záleží na co a kam ho máte🙂