Jaké golfky vybrat? Pěnová/nafukovací kolečka, odpružení

kaczuska
27. dub 2014

Holky asi jsem moc náročná, ale nemůžu si stále vybrat golfky. Mám požadavky - nejlépe pěnové nebo nafukovací kolečka, odpružení, polohovací zádová opěrka, polohování nožiček, lehký, skladný, vhodný i do náročnějšího terénu. Děkuji moc za rady =)

zzuzinda
27. dub 2014

Já vybírala taky, měla jsem v užším výběru JAné carrera a Chicco ct 0,4. NAkonec máme chicco, padla jsem na inzerát za skvělou cenu a v barvě, po které jsme toužili 🙂 A jsme moc spokojení. Jinak co jsem se poptávala maminek na to Jané, taky si je moc chválily a když mi je půjčily na zkoušku, fakt se s nimi jezdí bezvadně.

speedygon
27. dub 2014

@kaczuska golfky nafukovací kolečka nemají, do terénu jsou určitě lepší s většími kolečky, jako má např. Chicco Multiway nebo Pierre Cardin Saturn(máme my). Teď jde o to taky, co je pro Tebe lehký kočárek. Náš má 8.5kg, ale jsou i 6kg. Podívej se na zboží cz, tam Ti jich vyskočí dost. Také popřemýšlej, co je pro Tebe z vypsaných vlastností nejdůležitější, když bys nenašla golfky, co mají vlastnosti všechny.....

karchinka
27. dub 2014

@kaczuska já si někdy připadám jak chodící reklama, ale koukni na Valco Snap, máme už přes rok a já si ho nemůžu vynachválit - akorát není odpružený a nožičky si musíš napolohovat svépomocí (pásek přes madlo, ale pak to polohování nemá chybu 🙂), váží ale jenom 6,8 kg a je fakt prostorný, skladný a má velkou boudu

metallico_mondo
27. dub 2014

Ahoj, my máme teď nový Baby design 2014 mini a jsem s ním naprosto spokojená včera jsem s ním vzala i trochu náročnější terén a super 🙂

zickemartina
27. dub 2014

vyber urcite velka kola! ja mam maclaren xlr - ale to protoze mam syna obrika 2,5 roku cca 20 kg a asi 105 cm tak u nas rozhodla nosnost a vyska madel
ale libil se mi i Cybex , peg perego a Chicco

kocour1
28. dub 2014

Ahoj, já mám Baby Joger City mini...jsem s ním opravdu moc spokojená - splňuje snad vše, co hledáš a co jsem hledala i já, jen nemá polohování nožiček...ale malá v něm přesto denně spí na zahradě a to, že nemá nohy klasicky zvednuté, ale ze spoda vypodložené polštářkem ji nevadí...takže to je moje zkušenost🙂

petramiky
1. led 2016

@metallico_mondo dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké mají kolečka, plastová nebo pěnová, děkuji

metallico_mondo
1. led 2016

@petramiky dobrý den, mají plastová

pajuskaha
10. črc 2019

@karchinka naprosto souhlasím Valco snap 4 Sport, nejlepší