Jaké golfové hole máte? Chci lehké, polohovatelné

ajuska1981
5. dub 2012

Ahoj holky, prosím poraďte mi své zkušenosti s golfovými holemi... Jaké máte?
Chtěla bych aby byly lehké a polohovatelné do lehu. Předem velké díky všem..
Aja

laloona
5. dub 2012

ahoj 🙂 zkus peg perégo sí, vyzkoušeli jsem casualplay downtown, pak bebe comfort loola up,ale tyhle vyhráli a u nás zůstali 🙂

kuratkol
5. dub 2012

@ajuska1981 Taky to teď řešíme, fakt je náročné nějaké vybrat ☹

kuratkol
5. dub 2012

@laloona Víc se mi líbí Peg Perego P3 Compact. Vypadají bytelněji 😉

laloona
5. dub 2012

@kuratkol to jsou,ale také jsou těžší 🙂 my máme ještě sporťáček,ale u gofek jsem chtěla rychlé složení a lehkost 🙂

ajuska1981
autor
5. dub 2012

Holky dívala jsem se ale ty geg peréga a casualy jsou docela drahé... chtěla bych něco do 3000,-....

kuratkol
5. dub 2012

@laloona To sice jo, ale já bych chtěla, aby tam dítě mohlo i usnout a nebudilo ho šílené drncání. To bohužel vv obchodě nejde nijak vyzkoušet ☹

kuratkol
5. dub 2012

@ajuska1981 Do 3 tis. Kč je tak Chicco Multiway bych řekla, to mi ale moc nedoporučila kamarádka, že by si tento kočárek už znovu nekoupila. Je prý nevhodný i pro vyšší lidi, protože při chůzi kopeš do koleček...

hamma
5. dub 2012

@ajuska1981 My máme Bébéconfort Mila, stály teda myslím 4 500 a jsem s nima moc spokojená. Záda se dají sklopit skoro úplně do roviny, jezdí pěkně, na kostkách drncají, ale to si u golfek asi nevybereš, ale syna to nijak nebudí - naopak 🙂. Zdají se mi docela pevný, ale přitom jsou lehký (zvednu sama se synem a menším nákupem do tramvaje) a skladný (ve vlaku je dávám do poličky na zavazadla).

ciernavila
5. dub 2012

Maclaren XT
-lahke 7 kg /odnesiem s malym aj na druhe poschodie bez vytahu, po schodoch kdekolvek, do vlaku nalozim sama.../
-ide do uplneho lahu aj pre novorodenca su vraj odporucene /ale ja by som vseobecne take male babo nedavala do golfiek/
-kolecka na golfky pomerne velke a lahko sa s nimi ide, nedrncaju
-kvalitna konstrukcia
-OBROVSKAAAA strecha /mam v albume/ ktora sa este da zvacsit a pretiahnut cez cele dieta a ma UV clonu 50
-dozivotna zaruka na golface
- odpruzene vsetky kola, skusala som aj blby hrbolaty, travnaty a lesny teren a bez problemov
- polohovanie noh /detom nevisia nohy/
-perfektne zapinanie pasov ze to odopne len rodic, dieta sa same nerozopne
-a co bolo aj pre mna dolezite - lahko ovladatelne jednou rukou /maleho v parku tlacim a v druhej ruke mozem citat knizku/
Ja som sa rozhodovala medzi mojim a Cybexom /lebo som povodne chcela spojenu rucku a jednoduche kolesa/, ale ten bol o 2 cm uzsi a nemal tolko vymozenosti a hlavne pochodila som fora nase i zahranicne a 99% mamiciek bolo spokojnych, to som u ziadneho kocika nenasla. Tak tieto veci rozhodli ze som aj upustila od spojenej rucky a nelutujem. Maximááálna spokojnost.

ciernavila
5. dub 2012

a nosnost do 30 kg to som tiez videla len u tychto golfiek

lamarika
5. dub 2012

@ajuska1981 a co espiro magic? Dá se sehnat na netu za 3490,-.

krispulka2009
17. dub 2012

máme chicco multiway.... a jsou bezkonkurenční a celkem cenově přijatelné a dokonce jsou už pro děti od narození

krispulka2009
17. dub 2012

ale jak píše kuratkol tak do koleček taky kopu a to jsem celkem malá 162 cm 🙂 😀

ija1
17. dub 2012

ja teda mam 175cm a do multiwayek teda nekopu 🙂, naopak jsem s nima naprosto spokojena......

giselka
17. dub 2012

@ajuska1981 taky máme chicco multiway a jsem spokojená, jsou celkem levné, lehké, mají polohovatelné opěrky zad i nohou, celkem se s nima dá i v terénu (už jsem je tlačila i lesem, sice je to horší než s kočárem, ale dá se).
Do koleček nekopu 🙂

monivo
17. dub 2012

Taky mám Chicco multiway, já mám 161cm, manžel 194cm a nikdy si nestěžoval, že by do něčeho kopal. Je to o zvyku, jak si ke kočárku stoupnout. Je to úplně něco jiného, než jezdit se sporťákem. Jedině co je negativní je jejich délka ve složeném stavu, my je musíme do auta dávat našikmo, na šířku se nevejdou a to nemáme malé auto (VW Touran).

zelvy
17. dub 2012

Ahoj, máme Peg Pérego Pliko P3 , mají krásně polstrovanou část pro zádíčka a jsou lehké.

palma111
18. dub 2012

ahojda, my jsme si pořídili inglesinu zippy. taky jsem chtěla levnější kočárek, proto jsem šla do jetého. a do tří tisíc jsem se v poho vešla 🙂. tenhle se mi líbil. hlavně mi přišlo super, že když prcek spal a byl daný do lehu (je tam skoro rovina), tak jsem v poho mohla nakládat nákup, do košíku jsem pořád měla v poho přístup. když jsme golfky sháněli, tak mi tohle přišlo docela ojedinělý - většinou mi připadalo, že když se lehátko sklopilo do lehu, tak už se člověk do košíku nedostal nebo hodně špatně. výborný jsou taky veliký kolečka. ale záleží na každým, co kdo potřebuje a co upřednosňuje. jinak jsou lehké a prima polstrované. ale je fakt, že tím, že nebyly nové, prostě trochu hrkají do stran - ale na to člověk přijde až když jede po kostkách, po normálním chodníku to je v pohodě.

popellka
18. dub 2012

Já jsem spokojená s Chicco Liteway 😉 krásně lehoučké a malá v nich pěkně spinká (a to jsem se bála, že v golfkách se jí spánek nebude moc líbit) 😉

spaagetka
18. dub 2012

Maclaren Techno Xt 😉 Neměnila bych 🙂 K info od ciernavila ještě doplním, že mají doživotní záruku na ložiska a konstrukci 🙂 Tahala jsem je všude, projely s náma celou Sardinii, zvládly v pohodě dlažební kostky(mají větší kolečka) i písek na plážích, takže doporučuju. Málinký dětičky mají kolem hlavy takovou jakoby šálu, takže i pochopím, že je ta někdo dává od útlého věku, páč k tomu mají i pevná záda 😉

reynocek
18. dub 2012

Tak my nedávno pořídili Baby Design Sprint a zatím velká spokojenost. Měli jsme předtím Moon Buggy, ale pro nás byl dost nízký a takový rozhrkaný ☹ S tímhle zatím velká spokojenost.

lasirena
10. bře 2014

Posledný príspevok je skoro 2 roky starý... mamičky, máte nejaké novšie tipy na golfové kočiariky? Chcela by som, aby bol hlavne ľahký, s polohovaním nožičiek aj chrbátika, s odnímatelným madlom. Ďakujem za vaše příspěvky 🙂