Jaké jsou vaše zkušenosti s Teutonia Cosmo?

franzovka
12. bře 2009

ahoj maminky, příští týden chceme objednávat kočárek - nejvíce jsme nakloněni Teutonii Cosmo, ale protože je to nejnovější model, je i málo informací od přímých uživatelek, na které ale ty budoucí určitě dají. Takže maminky, co tento kočárek? 😉

lea162
8. dub 2013

@hojda Vidis toto je krasna farebna kombinacie .. booooze kde ju najdem .. ja by som radsej cosmo .. a novy .. niezeby som sa bala nebala .. ale my by sme radsej novy vonavy .. kde takyto najdem ... ☹

hojda
9. dub 2013

@lea162 To už je stará kolekce, nevím jestli půjde ještě objednat. Jedině, kdyby byla někde skladem.

babyrenka
9. dub 2013

@lea162 : potah na sportovním kočárku je barva Trend 4130 z kolekce roku 2011, hluboká korba jako taková se v této barvě nedělala, pouze jako vnitřní vybavení korby Fashion, sluneční stříška a vložka do sportovní sedačky v systému Color It. Jako sportovní kočárek ji máme skladem. Více na info@babyrenka.cz

norikaolivia
26. čer 2013

Ahojte aj mimame teutoniu ale Spirit S3 sme s nou maximalne spokojny:D

helen_8
20. črc 2013

Ahoj holky, chtěli jsme původně Spirit, ale nakonec jsme narazili na Cosmo, který nás zaujal a byl v akci.
Zvládáte s ním jezdit i ve slabším terénu či po lesní cestě v pohodě?
Jaká autosedačka se na něj hodí? Díky moc!

briuska
20. črc 2013

@helen_8 ja mam ba Cosmu Mm axi Cosi a super ;)

helen_8
21. črc 2013

@briuska Takze teren zvlada dobre? A ktery typ Maxi Cosi, prosim? Dekuji!

briuska
21. črc 2013

@helen_8 promiň překlepy, psala jsem to z tabletu. Jezdím s Cosmem krátce (14 dní), jsem spokojená s jeho pružností a je opravdu skladný, podvozek jde složit na placku. Terén ještě nemám projetý, zatím jen asfaltky, kočičí hlavy, trávníky v parku a to vše je v pohodě. Pro mě je nezvyk hluboká korba, je vysoko oproti ostatním kočárkům, předtím jsem měla Jane reverse a ten měl korbičku zase hodně nízko. Taky má Cosmo dost úzkou rukojeť ale to jsou věcí, které se osahají a časem už ani nepřijdou. Kolečka mi zatím vyhovují, jen zase nezvyk, když sjíždím z chodníku, kočárek se dost naklopí. Janéčko mělo velké přední kolo a tak se tolik nenaklápělo, ale zase bylo hůře stabilní. Vždycky je to něco za něco. Nechtěla jsem tříkolku, tak jsem šla do Teutonky Cosma. Autosedačku mám Maxi Cosi cabriofix.

marcy30
22. srp 2013

Ahojte, nemate niekto na predaj len sportak cosmo?

franzovka
autor
23. srp 2013

@helen_8 terén zvládá cosmo se zaaretovanými předními kolečky docela dobře, měli jsme autosedačku tario s bází a spokojenost, vešlo se do ní roční dítě i v kombinéze, takže jsme ji užili a báze byla super. Stačilo nacvaknout a bylo to, žádné zdlouhavé upínání pásy. Někteří chválí i maxi cosi.

ruci
12. dub 2014

dievcence, aka autosedacka sa da nakliknut na teutonku cosmo bez adapterov? dakujem

lennus
1. kvě 2014

Ahoj holky, máme Cosmo, přemýšlím teď na jaře o moskytiéře, musí být přesně Teutonia nebo i jiná, popř. kterou doporučíte? Našla jsem tuto Teutonia, je to jen na sporťák nebo to jde i na hlubokou korbu dobře? Díky. http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/teuto...

franzovka
autor
3. kvě 2014

@lennus já jsem používala moskytieru z DMdrogerie (myslím, že stojí kolem 100Kč) a maximálně mi na cosmo vyhovovala

franzovka
autor
3. kvě 2014

prodávám sporťák cosmo s příslušenstvím, pokud byste některá měla zájem, ozvěte se

babyrenka
4. kvě 2014

@lennus : výhodou oroginální moskytiéry je to, že se nechá rozdělit pomocí spojovacího zipu na dvě poloviny. První polovina stačí na zakrytí hluboké korby, na sportovní kočárek se obě půlky zipem opět spojí a pokrývá pak kompletní sportovní sedačku. Ten zip je pak dobrý v okamžiku, kdy potřebujete dítě v kočárku nějak obsloužit, utřít obličej, podat dudlíka a podobně. Pak stačí jen pootevřít zip a není třeba stahovat s kočárku celou moskytiéru.

slosinkaa
28. črc 2014

Ahojte maminky,

ráda bych se zeptala, jakou máte zkušenost s teutonkou v zimním období? Miminko se má narodit v polovině ledna. Bydlíme ve městě, takže myslím, že kdyby byl sníh, snad by to mohl zvládnout. Co myslíte? 😉

Moc děkuji za info

Katka

babyrenka
28. črc 2014

@slosinkaa : až do letošního roku Cosmo trochu hendikapovala nemožnost přehodit v terénu nebo ve sněhu rukojeť na druhou stranu a jet většími koly napřed, jako to umí čtyřkolky Teutonia, tedy Mistral S nebo BeYou. Od letošního roku pak do těžších podmínek nabízí Teutonia výměnnou pevnou přední nápravu Cross Country, která dokáže za všech čtyřkolek s otočnými menšími předními koly klasickou pevnou čtyřkolku, která tyto podmínky zvládá naprosto jistě. Kola jsou pak i v jedné linii za sebou, takže kočárek netvoří ve sněhu čtyři stopy kol a má tak menší odpor. Ale když už je sněhu příliš, pak je lepší použít nosítko.

badurka30
9. říj 2014

Ahojte, pridam aj ja nasu skusenost s Teutoniou. Ked sme vyberali kocar pre dcerku pozerala som hlavne na cenu... a vybrala som si Peg Pergo. Manzel ma prehovaral lebo jemu sa hned zapacila Teutonia ale koli cene som zvolila Peg Perego co sme velmi rychlo aj olutovali.
Teutoniu sme kupovali asi mesiac po porode, a bola to najlepsia volba. Mame teutonia cosmo, a je uzasna, stabilna aj v terene, je odpruzena a da sa chodit aj po naozaj zlych cestach a chodnikoch. Je sice troska tazsia ako ine kociky ale stoji to za to, vanicka bola skvela, komfortna, nam sa mala narodila vo februari a cele leto sme pouzivali este vanicku.
Sportova cast je tiez super, je dost zateplena oproti inym kocikom co sledujem, material je hruby a pevny preto je super aj do vetra. K teutonii sme dostali komplet vybavu takze nic sme nemuseli dokupovat, kryty na dazd ci termo obal na flasu bol samozrejmostou.
Keby si mam znova vyberat kocik vyberiem znova teutoniu. Absolutna spokojnost u nas doma. doporucujem 🙂
pekny den vsetkym papa