Jaké kočárky používáte a jak jste s nimi spokojené?

jasminy
13. srp 2010

Měla jsem vyhlídnutý Tako Drift, ale prý jsou to poruchové a těžké kočárky. Díky za radu.

vikula
13. srp 2010

My máme jané slalom pro 2008.A jsem velice spokojená.Krásně se složí je lehký a sporťák krásně prostorný.Určitě bych neměnila a budeme ho mít i na druhé mimčo.Jen ta brzda po čase začne vrzat a v zimě mi vrzaly ty plasty,ale to si myslím,že vržou u jiných kočátků taky,když je mráz...Jinak je naprosto úžasný a mohu jen doporučit!!!!!

lukza
15. srp 2010

my máme Espiro GTX a jsem zatím moooc spokojená je skladný na složený lehký akorát korba má 74cm ono to je aji dost ale nám malý rychle vyrostl takže jsme musely už v 5měsícách na sporták ale mám v něm odzkoušenou letošní zimu a supr jede ve sněhu.

renat2
15. srp 2010

My máme Firkon Verano, korba naprosto super, velká, krásně nacvaknutelná, sporťák taky vyhovuje, lehké ovládání. Má za sebou celou zimu na ledu, sněhu, i horské tůry po kamenitých cestách. Neměnila bych.

jijitka
15. srp 2010

stejně jako renat2 - Firkon Verano - podvozek lehký, skladný, snadno ovladatelný, tak akorát odpružený; v hluboké korbě je pořád dost místa a to má malý už skoro 7 měsíců (není tedy žádný obřík), ke sporťáku už mám určité výhrady - je takový "nedodělaný" a v zimě do něho asi potáhne. Na léto je ale fajn, já ho bohužel zatím moc nevyužiju, malý ještě nesedí.
Ale je to trojkombinace a to se vždy nějaká "moucha" najde. Kdybych měla hodnotit jako hluboký kočár, tak na 1* ( i vzhledem k ceně).

gabour
15. srp 2010

Inglesina Magnum. Velký, prostorný, krásně houpe. Jediná výtka - už bych nekupovala starší, musela jsem vychytat pár much na podvozku, myslím, kdyby byl nový, tak bych to vůbec nemusela řešit. Na druhou stranu, dávám mu pořádně zabrat, bydlím v horách, jezdím bahnem... Zkrátka spokojenost. Nechávám si ho ještě na další zimu, abych mohla dávat malýho po obědě spát ven. Teď má deset měsíců a ještě dost místa v korbičce. Dá se rychle a jednoduše přestavit na sporťák.

lamarika
16. srp 2010

mám Jané Nomad 2009 a jsem s ním spokojená. Teď poslouží i na druhé mimi. Prostorný, lehký, lehce ovladatelný, velice skladný. Z mé strany jen samé pozotiva až na jednu vadu a to jsou zdvojená přední kolečka, která v zimě ve sněhu při jízdě moc nepomohou.

klematis
16. srp 2010

já nedám dopustit na X lander - sporťák, hluboký jsem měla Babyactive breaker a ten byl taky super, bydlíme v lese, tak se s ním perfektně jezdilo v terénu, jen byl moc velký a těžký.

cikilik
16. srp 2010

Opět FIRKON VERANO.Sice používáme zatím jen hlubokou korbu,která má na délku 80 cm a jsem maximálně spokojená!!!Každý mi chválí velký a krásný kočárek 🙂))

permonik7
16. srp 2010

Bébécar Stylo AT - naprostá spokojenost, malej je fakt dlouhán a pořád ( má za týden 8měsíců) jezdíme v hlubokém🙂 Je to jedna z nejprostornějších korbiček. Není jen dlouhá, ale i široká. Čtyřkolka s natáčecími nafukovacími koly na houpacím podvozku, polohovatelná záda v hluboké korbě, sportovní nástavba jde do úplného lehu, autosedačka, hluboká i sportovní korba jsou po i proti směru jízdy😉 Hluboká korbička jde složit na úplnou placku. Aretace kol se dělá nohou, takže se nezašpiním😉
Jediná moucha je malý nákupní koš a vyšší hmotnost, která mi nevadí, MHD nejezdím. Taky je vyšší cena. Ovšem je to cena za kvalitu. Máme tmavě hnědý kočár a má stále stejnou barvu, nešisuje🙂
Každý nám ho chválí, že je to kočárek, který i vypadá jako kočárek a je krásný a veliký.

K tomu Taku - co jsem měla možnost naživo - vržou a namazání nepomáhá. Měla jsem taky vyhlídnutý kočár Tako a jsem ráda, že jsem změnila volbu😉

sturnus_vulgaris
18. srp 2010

Bebecar Icon HBR (korba typu E). Je to trojkolka, kočár vhodný na brusle a celkově do města. Dá se s ní sice v pohodě jet i po nezpevněné cestě, ale nesmí tam být moc kamenů, kořenů... prostě do úplného terénu není.
Vyhody: Stabilní, něco vydrží, po roce používání vůbec není vykvedlaný, polohovatelná záda v hluboké korbě - tedy dítě si v ní může sednout, sportovní sedačka otočná po i proti směru jízdy, podvozek poměrně malý při složení, potah se snadno čistí (kolikrát stačí, aby na něj zapršelo), sportovní sedačka se dá dát do úplného lehu, včetně opěrky nožiček.
Nevýhody: Vyšší hmotnost, trochu nám teď zlobí ruční brzda tím, že brzdí jedno kolo víc (možná pomůže seřízení), občas je třeba dofouknout nafukovací kola, ve sportovní sedačce by mohl být okraj trochu rovnější, aby větší dítě mohlo mít hlavu rovně (naše zatím OK, ale nevím, jak to bude vypadat později).